Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Otrdien «Zemgales Ziņās»: Slepkava nevis aizbēga, bet neatnāca no pastaigas; dalot naudu NVO, Rāviņam pretī nerunā 4

Izbrīnu par tiesas lēmumu nežēlīgo slepkavu Artūru Milleru iesēdināt atvērta tipa ārstniecības iestādē pauž gan viņa aizstāvis advokāts Zigfrīds Berezovskis, gan psihiatriskās slimnīcas «Ģintermuiža» galvenais ārsts Uldis Čāčus.

Kaut arī piespiedu ārstēšanās viņam noteikta par sevišķi zvērīgu noziegumu, nozāgējot līķa galvu un izķidājot iekšējos orgānus, līdz aiziešanai no «Ģintermuižas» pagājušajā ceturtdienā viņš katru dienu neapsargāts varēja brīvi doties laukā elpot svaigu gaisu. Tagad iziešana uzpīpēt viņam liegta. Plašāk par aizvadītās Klusās nedēļas skaļāko notikumu Jelgavā – otrdienas «Zemgales Ziņās».Šoferi lielākoties aizmirst samaksāt par degvielu, jo viņiem iezvanās telefonsIepildīja degvielu un aizbrauca nesamaksājis – tādas ziņas vairākas reizes mēnesī pavīd policijas ziņu hronikās. Tomēr šogad sākti tikai četri kriminālprocesi par degvielas zādzībām no benzīntankiem Jelgavā, jo vairums šoferu, kas sākotnēji noturēti par garnadžiem, vēlāk atgriežas un par degvielu samaksā. Tirgotāji atzīst – aizmāršība ir biežākais nenorēķināšanās iemesls, turklāt, ieviešot dažādus drošības pasākumus, pēdējos gados arī rūdītu zagļu kļūst mazāk.Dalot naudu nevalstiskajām organizācijām, Rāviņam pretī nerunā Diezgan lielā vienprātībā pilsētas mēra Andra Rāviņa vadītā komisija Jelgavas Domē lemj par atbalstu grūtdieņiem, ziedu paklāja veidošanu, topošo inženieru ielu gājienu un citām nevalstisko organizāciju aktivitātēm. Tā kopsumma – 15 tūkstoši latu pusgadā jeb 30 tūkstoši latu gadā – jau ilgāku laiku nav mainījusies. Šopavasar atbalstu saņēma 46 nevalstiskās organizācijas. Plašāk par šo tēmu – laikrakstā otrdien.  Bibliotēkās sācies e-pastu karš Mudinot amatpersonām sūtīt ziņu «Es gribu lasīt!», lasīšanas veicināšanas programmas «Bērnu žūrija» aizstāvībā iesaistījušās arī mūsu puses grāmatu krātuves. «Šo programmu noteikti vajag saglabāt, kā arī ieviest citus pasākumus, lai bērnus un jauniešus mudinātu lasīt grāmatas. Daudzi mani skolas biedri bieži nespēj izteikties, jo nelasīšanas dēļ viņiem ir mazs vārdu krājums,» spriež Ozolnieku vidusskolas 11. klases audzēkne Linda Miķelsone, pauzdama apņēmību piedalīties lasīšanas veicināšanas programmas «Bērnu žūrija» aizstāvības akcijā «E-mailu karš».Plašāk lasiet «Zemgales Ziņu» 10.aprīļa numurā.• Drukātas avīzes saturs pieejams arī portālā zz.lv, ko var atrast sadaļā «Avīze» vai spiežot šeit .• Reģistrējoties portālā, tā konta papildināšana iespējama, spiežot šeit .• Tāpat portālā iespējams abonēt avīzi, par ko sīkāka informācija - šeit .

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Adolfs

Diemžēl tā ir bijas , ir un būs, kamer Karalits valdis Karaļvalsti

pirms 8 gadiem, 2012.04.12 22:25

potenciālais pensionārs

Sevišķi lišķīga un pretīga ir Jelgavas pensionāru biedrība ar Kolneju priekšgalā. Tā ir Rāviņa piektā kolonna, kas kā zaldāti iet par viņu balsot, jo no domes regulāri saņem dotācijas. Tā teikt komunisti komunistu saprot.

pirms 8 gadiem, 2012.04.10 17:29

komprade

NVO finansēšana Jelgavā notiek tikai pamatojoties uz simpātijām no Rāviņa puses. Tā ir vistīrākā korupcija un veids kā tiek pirktas balsis uz vēlēšanām.

pirms 8 gadiem, 2012.04.10 12:28

Vietējās ziņas