Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolnieki saņems naudu infrastruktūras uzlabošanai

Ministru kabinets otrdien nolēma piešķirt astoņām novada pašvaldībām 960 516 latus infrastruktūras objektu sakārtošanai, tostarp 62 277 latus Ozolnieku novada Domei, informē Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrija. Līdzekļi paredzēti Skolas ielas rekonstrukcijas turpināšanai Ozolniekos, kā arī remontdarbiem Garozas pamatskolā.

Ozolnieku novada Domes priekšsēdētājs Māris Ainārs «Ziņām» sacīja, ka novads līdz šim saņēmis tikai daļu no vienreizēja valsts budžeta dotācijas, kas novadiem pienācās par pašvaldību reformas realizēšanu. Paredzēto 200 tūkstošu latu vietā Ozolnieki iepriekš saņēmuši pusi, bez tam valdība segusi Valsts kasē ņemto aizņēmumu 40 tūkstošu latu apmērā. Arī Sidrabenes pagasts, kas šogad pievienojās Ozolnieku novadam, esot saņēmis tikai daļu naudas.

Ozolnieki dotāciju par apvienošanos izmantojuši, uzklājot jaunu segumu Skolas ielai. Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas informācija liecina, ka līdz šim izmantoti 97,7 tūkstoši latu, bet vēl nepieciešami 22 tūkstoši. Savukārt Garozas skolā veikti dažādi darbi, tostarp izbūvēta jauna siltumapgādes sistēma.

M.Ainārs stāsta, ka Skolas ielas tālākajiem darbiem jau izstrādāts projekts, kas paredz gan vairāku ātrumu ierobežojošo vaļņu, gan gūliju jeb lietus ūdens novadīšanas ietaišu izveidošanu. Paredzēts arī renovēt ietvi, taču visiem nepieciešamajiem darbiem līdzekļu pagaidām nepietikšot.

Vienreizēja valsts budžeta dotācija novadu infrastruktūras attīstībai tiek piešķirta 200 000 latu apmērā par katru novada pilsētu un novada pagastu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas