Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolniekos atbalstīs 10 daudzdzīvokļu māju pagalmu labiekārtošanas projektus

Beigusies pieteikumu iesniegšana pašvaldības izsludinātajam projektu konkursam “Es zinu, varu un daru 2020”, kura mērķis ir, piešķirot pašvaldības līdzfinansējumu, atbalstīt daudzdzīvokļu māju pagalmu sakopšanu un labiekārtošanu. Šogad iesniegti 10 projekta pieteikumi, informē Ozolnieku novada pašvaldībā. 
Kopējās projektu izmaksas paredzētas 25 002,37 eiro, bet pieprasītais pašvaldības finansējums 7 178,41 eiro.
Kā skaidro pašvaldībā, līdzīgi kā pagājušajā gadā, aktīvākie iesniedzēji ir Cenu pagasta iedzīvotāji, kas sagatavojuši septiņus projektus – Ānes ciema iedzīvotāji iesnieguši sešus projektus un viens projekts ir no Branku ciema iedzīvotājiem. Ozolnieku pagasta iedzīvotāji iesnieguši divus projektus un Salgales pagasta Emburgas iedzīvotāji – vienu projektu.
Projektos paredzēti gan lielāka apjoma darbi – gājēju celiņu un stāvlaukumu izbūve –, gan pagalmu labiekārtošanas darbi – soliņu un atkritumu urnu uzstādīšana, veļas žāvētavas izbūve. Izvērtējot iesniegumus, komisija vienojusies par visu projektu atbalstīšanu un finansēšanas līgumu slēgšanu pēc visas nepieciešamās dokumentācijas sakārtošanas. Projektu īstenošanas termiņš – šī gada 30. novembris. 

Foto: ozolnieki.lv

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas