Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolniekos atjaunos Skolas ielu 5

Ozolnieku novada dome izsludinājusi konkursu ielu un ceļu asfalta seguma atjaunošanas darbu veikšanai.

Kā «Ziņām» pastāstīja Ozolnieku novada domes priekšsēdētājs Māris Ainārs, projekta ietvaros iecerēts atjaunot Skolas ielu no Rīgas ielas līdz Ozolnieku vidusskolai - posmu nepilnu divu kilometru garumā. Minētajam mērķim iecerēts novirzīt līdzekļus no pašvaldību reformas dotācijas. Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrija novadam bija piešķīrusi valsts budžeta dotāciju infrastruktūras attīstībai pavisam 100 000 latu apmērā.«Tā ir iela ar visintensīvāko satiksmi, un tur paredzēts nomainīt asfalta virskārtu, savest kārtībā ūdens novadīšanas sistēmu un nedaudz augstāk pacelt gūlijas,» skaidroja M.Ainārs. Sākotnēji gan bijis plānots vērienīgāks remonts, piesaistot Eiropas Savienības līdzekļus, taču aptuveni 700 tūkstošu latu vērtais projekts nav guvis apstiprinājumu.Novada izpilddirektors Jānis Kažotnieks piebilda, ka ieplānots izveidot arī horizontālos ceļu apzīmējumus un uzlikt ceļazīmes, taču tas būs atkarīgs no finansiālajām iespējām.«Ir vēl viens ļoti vajadzīgs darbs - jāuzbūvē autobusa pietura pie sociālās aprūpes centra, paaugstinot ietvi un nodrošinot, lai uz tās būtu ērti uzbraukt ratiņkrēslā,» piebilda J.Kažotnieks.Ozolnieku novadā šogad apvienosies Sidrabenes pagasts ar līdzšinējo Ozolnieku novadu, kas iepriekš izveidojās, apvienojoties Ozolnieku un Cenu pagastiem.Darbu veikšanas pretendenti konkursam var pieteikties līdz šā gada 29.jūnija pulksten 16.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Prieks dzirdēt,ka būs jauns ceļš,apnicis jau lavierēt pa pretējo joslu un "pampakiem". "Guļošie policisti" šajā rajonā jau tā ir biezā slāni,domāju,ka vairāk nav vajadzīgs,tā jau rodas sajūta,ka braucu pa sliedēm.

pirms 11 gadiem, 2009.06.06 14:45

Bende

Ta jau Ozoliņš taisīs,pa to jau parūpēsies Kažotnieks !!!

pirms 11 gadiem, 2009.06.06 13:42

tad beidzot bus jauns ceļš. ātruma barjeras ir pilnīgi nevajadzīgas Skolas ielā, tad jau pie katras taciņas un celiņa būtu jāliek, nepietiek ar to ka guļošie ir pie katras biezākās mājas :@

pirms 11 gadiem, 2009.06.05 16:06

mb

žēl protams, ka nav iespējas realizēt ES līdzfinansēto projektu (īstenībā nav paskaidrots - kādēļ?), bet normālu ielas segumu gan gaidu jau gadus 10, labi vismaz, ka tā :)
un piekrītu, ka ir jāveido ātruma ierobežojošie vaļņi, sevišķi pie mājām pie pansionāta, jo jau tagad pa slikto segumu ir dauņi, kas nesās ar 100 km/h, kas būs tad, kad būs labs asfalts?
padomājiet par to, jaunie novada deputāti!

pirms 11 gadiem, 2009.06.05 09:59

ozolnieks

URAAAAA!!!! Būtu labi padomāt par ātruma ierobežojošiem arī.

pirms 11 gadiem, 2009.06.05 09:12

Vietējās ziņas