Ozolniekos notiks bērnu nēsāšanas tradīcijām veltīts pasākums 2

No 8. līdz 14.oktobrim visā pasaulē norisināsies Starptautiskā Slingošanas nedēļa, kuras tēma šogad ir «Turpinot tradīcijas». Latvijā tās laikā notiks izglītojošas un praktiskas nodarbības par bērna nēsāšanu un siešanu lakatā jeb slingā, varēs arī uzzināt par bērnu nēsāšanas tradīcijām Eiropā, Meksikā un Austrumāfrikā.

Šogad daudz noderīgas informācijas Slingošanas nedēļas gaitā varēs iegūt ne tikai vecāki, kas jau nēsā mazuli slingā, bet arī topošie vecāki, dūlas, vecmātes un citi, kas strādā ar jaunajiem vecākiem un jaundzimušajiem, informē pasākuma rīkotāji.Lielākā daļa pasākumu notiks Rīgā, taču 10.oktobrī pulksten 16 pirmsskolas izglītības iestādē «Zīlīte» Bērnu nēsāšanas skolas apmācīta konsultante Laura Klegere-Dortāne bez maksas stāstīs par mazuļa nēsāšanu gan lakatā, gan uz rokām, par dabisku un psiholoģiski piemērotu mazuļu aprūpi, nēsāšanas ierīcēm un ģērbšanos slingojot.13.oktobrī no pulksten 18 līdz 19 – ikgadēja Slingošanas nedēļas tradīcija «Izejam ielās savā pilsētā!», kad vecāki savās ikdienas gaitās visā Latvijā aicināti doties, mazuli nevis guldot ratiņos, bet ieliekot slingā un baudot kopā būšanu un lielisku atpūtu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

lasītāja

Kas ir rakstā pieminētās "dūlas"? Ne latviešu valodas vārdnīcā, ne svešvārdu vārdnicā neatradu! Varbūt kāds var paskaidrot?

pirms 8 gadiem, 2012.10.04 09:55

Vietējās ziņas