Ozolniekos uz balsošanu stāv rindā 6

Vēlēšanu iecirknī, kas iekārtots Ozolnieku pašvaldības ēkā, iedzīvotāju aktivitāte ir augsta - rīta pusē tur ik pa brīdim veidojās aptuveni 20 cilvēku rinda. Lielākā daļa cilvēku balso gan pašvaldības, gan Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās.

Daži no atnākušajiem nevēlējās gaidīt rindā un devās prom, sakot, ka piebrauks nobalsot vēlāk. «Ziņas» novēroja, ka no rīta lielākoties nāk pusmūža un vecāka gadagājuma cilvēki. Pensionāri Dzidra un Ivars Žukovski stāstīja, ka čakli piedalās visās vēlēšanās. «Mēs skatījāmies pēc tā, ko partija darījusi visas Latvijas labā,» teica Dz.Žukovska, jautāta, kā izvēlējušies. Savas balsis gan Ozolnieku novada, gan Eiroparlamenta vēlēšanās atdevuši vienam un tam pašam sarakstam. Daži cilvēki balsojuši tikai par novada domes sastāvu, taču kopumā tādu, kas par Latvijas deputātiem EP izlēmuši nebalsot, nav daudz, novērojis novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Guntis Dukurs.«Pašvaldības vēlēšanu sarakstos gandrīz visus cilvēkus zinu, bet Eiropas Parlamenta kandidātu vidū daudz ir nepazīstamu vārdu. Es balsoju pēc cilvēku līdzšinējiem darbiem, ne tik daudz pēc programmām, lai gan tās lasīju. Tur ir daudz vienādu solījumu,» «Ziņām» neslēpa Laima Mozga. Rīta stundās bijuši vairāki cilvēki, kuriem jābalso citā iecirknī. G.Dukurs sacīja, ka šādos gadījumos komisijas pārstāvji tūlīt pat datorsistēmā apskatās, kurš ir īstais iecirknis, un lūdz cilvēkus doties turp.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

LSDSP par Jelgavu:
http://www.youtube.com/watch?v=BU1VuIV29Os

pirms 11 gadiem, 2009.06.06 15:50

es

Es par Ainaru. Labaak parbauditas vertibas, nekaa nezinamas. Vismaz shajos laikos un apstaklos.

pirms 11 gadiem, 2009.06.06 15:26

Venta

Varbūt pa zagļu partiju ,Tautas partiju kur priekšgalā Kažotnieks ar pārējo šaiku kuram patīk Ozoliņa un Uzara nauda...

pirms 11 gadiem, 2009.06.06 13:10

Dalais

Tad labak par Ainaru un Rozinju! Kas vispar neko nadarija Ane un Brankas.Priekslikums vinjus izsutit no Ozolnieku novada,lai nemaisa

pirms 11 gadiem, 2009.06.06 13:02

Opā

Skruļa jau tik balsi māk pacelt un tas ir viss. Tieši tā,lai nu pa ko,ne jau pa Skruļu !

pirms 11 gadiem, 2009.06.06 12:46

Vietējās ziņas