Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolniekos vairākās ielās centrā un Aizupēs uzlabos apgaismojumu 1

Pašlaik Ozolnieku novada pašvaldība vērtē pretendentu piedāvājumus par apgaismojuma izbūvi Eglaines un Meliorācijas ielā Ozolniekos. Taču šogad ciematā paredzēti arī citi apgaismojuma uzlabošanas darbi.

Pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Kairiša informē, ka 2011.gadā AS «Sadales tīkls» sāka rekonstrukcijas darbus Ozolnieku novadā, kuros paredzēts likvidēt gaisa vadu līnijas un ierīkot pazemes  kabeļlīnijas. «Ozolnieku novadā vecais ielu apgaismojums tiek «barots» caur gaisa vadu līnijām, tāpēc, lai nepaliktu bez apgaismojuma un nepārraktu ielas divreiz, paralēli «Sadales tīkla» aktivitātēm sākti arī ielu apgaismojuma modernizācijas darbi, kuros ietilps - apgaismojuma pazemes kabeļu ievilkšana, jaunu stabu un gaismas ķermeņu montāža. Visi darbi notiek saskaņā ar tehniskiem projektiem,» skaidro pašvaldības pārstāve.Lai arī vairākas ielas Ozolniekos tikušas pie LED apgaismojuma, šis iepirkums, kurā katras ielas apgaismošanai saņemti četri piedāvājumi, neparedz LED spuldzes, jo ielās, kuru posmos apgaismojumu paredzēts mainīt, jau daļēji ir agrāk ievilktie apgaismojuma kabeļi un uzstādīti stabi ar nātrija lampām, tāpēc turpmākā apgaismojuma apsaimniekošana būs efektīvāka, ja visas ielas garumā būs uzstādīts viena veida apgaismojums, nolemts pašvaldībā.Tāpat ir izstrādāts projekts un plānots apgaismojumu nomainīt arī dārzkopības sabiedrības «Aizupe» teritorijā, kur atrodas 240 apbūves gabali, kuriem pašlaik ir minimāls apgaismojums. Paredzēts sakārtot apgaismojumu Skolas ielā no Rīgas ielas līdz pat Ozolnieku vidusskolai, lai bērni gada tumšajā laikā droši varētu doties uz skolu - pašlaik notiek projekta saskaņošana, tiks izsludināts iepirkums un apgaismojuma sakārtošanas darbus Skolas ielā paredzēts pabeigt līdz oktobra sākumam, sola E.Kairiša.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Spuldze

Žēl, ka tomēr nebūs LED apgaismojums. Tas tomēr ir modernāks un lētāk izmaksā.

pirms 8 gadiem, 2012.08.07 14:44

Vietējās ziņas