Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolnieku mežaparks būs pastaigām, nevis atrakcijām 9

Ar divpadsmit jūnija sēdē klātesošo Ozolnieku novada deputātu vienprātīgu atbalstu pieņemta Ozolnieku mežaparka koncepcija, kas paredz 64 hektāru lielajā pašvaldības mežā pie Skolas ielas uzlabot pastaigu un slēpošanas takas, izveidot suņu pastaigas laukumus. Taču domnieki atteicās no iepriekšējā nodoma tur ierīkot atrakciju parku.

Skolas ielā automašīnu pietiek


“Ar šo domes lēmumu netiek atteikts uzņēmējam, kam bija iecere ierīkot Ozolnieku novadā atrakciju parku. Taču nevēlamies, lai šāds parks būtu ciema centrā, blakus maģistrālajai Skolas ielai, kur atrodas pašvaldības mežs,” “Ziņām” skaidroja Ozolnieku mežaparka koncepcijas izstrādes darba grupas vadītājs deputāts Jānis Kažotnieks. Ideja par to, ka mežaparkā varētu ierīkot atrakciju parku, attīstīta iepriekšējā domes priekšsēdētāja Daiņa Liepiņa vadības laikā. Tad lēsts, ka atrakciju parks varētu piesaistīt apmēram simts apmeklētāju stundā. Pamatīgāk un plašāk apspriežot šo ideju, tika nolemts, ka tāds atrakciju parka apmeklētāju pieplūdums radītu pārāk lielu satiksmes noslodzi Ozolnieku ciema centrā. 

Cieta grunts der nūjotājiem un slēpotājiem  


Saskaņā ar darba grupas nostādnēm tagadējā mežaparkā domāts vairākas tur esošās taciņas un stigas uzbērt ar grunti, kas paliks pāri pēc tranšeju rakšanas, ierīkojot ūdensvada un kanalizācijas līnijas. “Tā tiks ietaupīti pašvaldības līdzekļi, par kuriem mežaparku plānots labiekārtot,” piezīmē Ozolnieku novada domes priekšsēdētājs Andris Ozoliņš. Arī viņš uzsver, ka neiebilst pret aktīvo atpūtu, kādu var sniegt atrakciju parks, taču tam ir jābūt citā piemērotā vietā.” “Piedzīvojumu parks “Tarzāns” Liepājā arī neatrodas pilsētas centrā,” piebilst A.Ozoliņš. J.Kažotnieks vēl akcentē, ka vairākas takas šajā mežā ir iestaigājuši sociālās aprūpes centra “Zemgale” iemītnieki, kā arī bērni, kas iet uz Ozolnieku vidusskolu. “Es arī zēna gados pa šo mežu, ja nebija jāsteidzas, gāju uz skolu,” teic deputāts, uzsverot dabas relaksējošo lomu.

Visu rakstu lasiet 2.jūlija “Zemgales Ziņās”

Foto: Eva Pričiņa

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Jānis

Nu ja Kažotniekam atrakciju parks traucēs dzert aliņu slēpošanas trasē.

pirms mēneša, 2020.07.03 18:16

Iedzīvotāja

Cerams,ka tās briesmīgās raganu mājiņas ,ko sauc par garažām tiks nojauktas?!

pirms mēneša, 2020.07.03 18:18

es pats

Primāri tā būve ir bmx trases tribīnes.

pirms mēneša, 2020.07.03 20:14

Iedzīvotāja

Tiešām tur vēl kāds sēž un skatās BMX sacensības-kaut kā nav redzēts-bet jā nauda jau jātaupa!

pirms mēneša, 2020.07.03 20:39

lasītāja

Interesanti,vai bez G.Grūtupa ZZ kāds cits žurnālists arī ir-vismaz par Ozolniekiem īpašu interesi izrāda tikai šī persona?

pirms mēneša, 2020.07.03 19:28

es

Jums šogad ūdensvadu ar kanalizāciju būves, bet mēs paliekam gaidīšanas rindā. Pie Garozas tapat ir labi meži.

pirms mēneša, 2020.07.04 21:35

Emburga

Nu re, arī mūsu nodokļu naudu tērēs, ierīkojot Ozolnieku cilvēkiem „tik ļoti nepieciešamo mežaparku ar pastaigu takām”.
Uzskatu , ka domes sēdē klātesošie deputāti vienprātīgi atbalstot un pieņemot Ozolnieku Mežaparka koncepciju, tik pat VIENPRĀTĪGI AIZMIRSA , ka novadā vēl ir vietas ar izdangātiem, neizbraucamiem un cilvēkiem ar kājām neizbrienamiem ceļiem.

pirms mēneša, 2020.07.04 09:48

Iedzīvotāja

Pilnīgi piekrītu-ja taisa kā pastaigu taku,tad nav vērts-tur arī šobrīd var iet un staigāt-kas liedz!

pirms 14 dienām, 2020.07.24 13:40

Vietējās ziņas