Ozolnieku mūzikas skolas direktores amatam virza Edīti Brūniņu 1

Ozolnieku mūzikas skolas direktores amatam tiks virzīta Edīte Brūniņa, liecina Ozolnieku novada pašvaldības informācija.

Atsaucoties pašvaldības aicinājumam, konkursā uz Ozolnieku Mūzikas skolas direktora amatu bija pieteikušies trīs kandidāti, vērtēšanas komisija par amatam atbilstošāko izvēlējās Edītes Brūniņas kandidatūru, ko plānots apstiprināt arī Ozolnieku novada domes sēdē, kas notiks 17. maijā. Pozitīva domes lēmuma gadījumā, plānots, ka jaunā Ozolnieku Mūzikas skolas direktore uzsāks darbu amatā, pēc tam, kad būs saņemti Izglītības un zinātnes ministrijas un Kultūras ministrijas saskaņojumi.

Ozolnieku Mūzikas skola ir Ozolnieku novada pašvaldības profesionālās ievirzes izglītības iestāde, kas dibināta 2007.gada vasarā. Skola akreditēta līdz 2020.gada 15.septembrim. Līdztekus instrumentu spēlei skolā audzēkņi apgūst zināšanas mūzikas teorijā, dzied korī, darbojas ansambļos. Skola regulāri rīko audzēkņu koncertus un muzikālus pasākumus. Labākie audzēkņi piedalās Jelgavas reģiona mūzikas skolu rīkotajos festivālos, konkursos un valsts konkursos.

Mazajiem bērniem darbojas sagatavošanas grupas. Arī audzēkņu vecāki un citi Ozolnieku iedzīvotāji labprāt izmanto iespēju pilnveidot savas prasmes pie mūsu skolas pedagogiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Gaisma

Kāds nezina, kas bija tās divas pārējās kandidatūras?

pirms 3 gadiem, 2018.05.16 20:44

Vietējās ziņas