Ozolnieku novada domē aicina ieņemt brīvās deputātu vietas 1

Sakarā ar to, ka ceturtdien Ozolnieku novada ārkārtas domes sēdē tika pieņemti agrākā domes priekšsēdētāja Daiņa Liepiņa un deputāta Miķeļa Rēdliha (abi no Latvijas Reģionu apvienības) iesniegumi par atteikšanos no deputāta mandāta, pašvaldība izsūtījusi lūgumu deputātu kandidātiem Artim Rītelim un Raitim Avotam ieņemt atbrīvojušās D.Liepiņa un M.Rēdliha vietas. Informācija Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā liecina, ka 2017. gada pašvaldību vēlēšanās, balotējoties no tā paša Latvijas Reģionu apvienības saraksta, darbu vadītājs celtniecībā A.Rītelis un uzņēmējs R.Avots 2017. gada pašvaldību vēlēšanās vēlētāju likto plusu un mīnusu rezultātā, palika pirmie “aiz strīpas”.


Raitis Avots vēlēšanu listē pacēlās no 11. uz 5. vietu, bet Artis Rītelis no 15. vietas pacēlās uz 4. vietu. Pirmās trīs vietas un deputātu mandātus toreiz ieguva Dainis Liepiņš, Miķelis Rēdlihs un Zigmārs Babčuks, kurš nav pārtraucis saistības ar domi.

Jaunievēlētais domes priekšsēdētājs Andris Ozoliņš cer, ka abi uzrunātie deputātu kandidāti piekritīs darbam Ozolnieku domē, un nākamajā kārtējā sēdē 26. martā dome sanāks pilnā 15 deputātu sastāvā.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Re, kā!

Darbu vad-js celtniecībā un uzņēmējs! Nu neko jau! Celtniecībā gan tā pieredze stipri apšaubāma. Bet galvenais pareizi sadalīt naudu! Cerams, ka Domes darbā spēs domāt ar galvu nevis balsos pēc izdevīguma.

pirms gada, 2020.03.14 13:53

Vietējās ziņas