Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolnieku novadā par astoņiem procentiem augs maksa par atkritumu izvešanu

No 18. februāra Ozolnieku novadā par astoņiem procentiem pieaugs atkritumu apsaimniekošanas tarifs, informē komunālajā pašvaldības uzņēmumā SIA "Ozolnieku KSDU".

 

Maksas paaugstināšanu atkritumu apsaimniekotājs SIA "Clean R" pamato ar jaunu sadzīves atkritumu apglabāšanas tarifu atkritumu poligonā "Brakši", un rezultātā paaugstināsies kopējā sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksa.

 

No 18. februāra tarifs par viena kubikmetra nešķirotu sadzīves atkritumu apsaimniekošanu būs 16,23 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli, kas ir astoņu procentu pieaugums.

 

Līgums starp "Clean R" un Ozolnieku novada pašvaldību ir spēkā līdz marta beigām, un sākotnēji pašvaldība atkritumu apsaimniekošanu bija lēmusi nodot "Ozolnieku KSDU", taču vēlāk no idejas atteikusies.

 

Formāli lēmums pieņemts, ņemot vērā komunālā uzņēmuma sniegto informāciju, ka pašlaik iepakojuma materiālu realizācijas tirgus cenas ir būtiski mainījušās, salīdzinot ar situāciju vasarā, kad veikti aprēķini, balstoties uz kuriem Ozolnieku novada dome pieņēmusi lēmumu.

 

"Ozolnieku KSDU" secinājis, ka būtiski samazināto iepakojuma materiālu realizācijas cenu dēļ nespēs nodrošināt pakalpojumu par plānotajām izmaksām, tāpēc pārtraucis visas darbības atkritumu apsaimniekošanas pārņemšanai.

 

Foto: no arhīva

 

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas