Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolnieku novadā par izpilddirektoru ieceļ Pēteri Veļecki 19

«Ja līdzšinējais izpilddirektors Jānis Kažotnieks gribēja turpināt darbu šajā amatā, tad viņam vajadzēja nolikt deputāta mandātu un nekandidēt uz domes priekšsēdētāja amatu,» spriežot par trešdien notikušās Ozolnieku novada domes pirmās sēdes savādo norisi spriež jaunievēlētais un arī agrākais domes priekšsēdētājs Māris Ainārs.

Viņš atzīst, ka, kandidējot uz domes priekšsēdētāja amatu, J.Kažotnieks sevi parādījis kā aktīvu opozicionāru, un domes izpilddirektoram tas nebūtu pieļaujami. Tādēļ domes ārkārtas sēdē, kas notika tās pašas trešdienas vakarā pulksten 19.45, trīs stundas pēc pirmās sēdes beigām, kā to prasa Pašvaldību likums, par izpilddirektoru pozīcija iecēla uzņēmēju Pēteri Veļecki, kuru iepriekš gan bija plānots iecelt izpilddirektora vietnieka amatā.J.Kažotnieks sarunā ar «Ziņām» skaidroja, ka, kandidējot novada domes vēlēšanās «Tautas partijas» (TP) listē, viņš bijis noskaņots vairākas lietas Ozolnieku pašvaldībā mainīt. Taču TP pieticīgais vēlēšanu rezultāts viņam šo iespēju liedzis.«Domes vadībai nevajag cilvēkus, kuri runā pretī. Ar zināmiem nosacījumiem es būtu ar mieru turpināt darbu izpilddirektora amatā,» piebilst J.Kažotnieks. Runājot par šiem nosacījumiem, viņš minēja izpilddirektora, kā arī pašvaldības iestāžu vadītāju amata pilnvaru paplašināšanu, kā arī jaunas nostādnes komunālās saimniecības jomā. Jaunais Ozolnieku novada izpilddirektors P.Veļeckis teic, ka piedāvājums ieņemt šo amatu bija negaidīts. Lēmumu vajadzējis pieņemt stundas laikā. Tā kā novads ir pazīstams un, būdams uzņēmējs, viņš ir vadījis lielākus darbinieku kolektīvus, P.Veļeckis piedāvājumam piekritis.Ozolnieku novada domes ārkārtas sēdē atmosfēra bija karsta, par ko liecina fakts, ka forums beidzās tikai pulksten 22.Nākamā novada domes sēde būs 18.jūlijā. Tajā paredzēts apstiprināt amatā deputātu, kurā ieņems pilnvaras nolikušā J.Kažotnieka vietu.

Pievieno komentāru

Komentāri 19

andzezza

Ainara kungam kopa ar Roziti vajadzetu ta ka padomat un pašiem aiziet, nevis mest ara cilvekus kuri kaut ko saprot un dara, nevis tikai domat par savam vajadzibam. kaun dzivot novada kur pie varas ir tadi cilveki, kuri budami amatpersonas var atļauties tevi nosaukt par idiotu un pec tam pateikt ka "gan jau tev vajadzes kaut ko no pagasta, tad paskatisimies ka to tev atļaus". Atcierieties šos vardus Roziša kung.

pirms 11 gadiem, 2009.07.12 22:25

uh

Nu tik krāmē Kažotniekam virsū...Kur bijāt, kad vajadzēja vēlēt? Kāpēc tik maz balsu?

pirms 11 gadiem, 2009.07.06 14:23

Bende

Kažotnieks un Rolands Baranovskis ir uzpērkami mēsli luri ar tādām metodēm cenšas arīs trādāt. Saku to no personīgās pieredzes un ja viņi vel daudz centīsies te pagastā smirdēt,tad tauta vel daudz ko pa šiem vīrusiem uzzinās. Pie tās pašas sūdu čupas varētu piminēt vel daudzus tai skait''a tukšpauraino Liepiņa pakalpiņu Rasmu Skruļu !!!

pirms 11 gadiem, 2009.07.05 09:52

agn

Izbeidz demagoģiju - ZIVS PŪST NO GALVAS!!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.07.03 17:14

verotajs

Jāsaka gan, ka pretstatā vairumam jūtos apmierināts Ozolniekos. Par pašvaldības policiju, īpaši jau Arni nevienu sliktu vārdu nevaru pateikt (noķēra pathgrafiti meistaru)
Par komunālajiem, jā ir tāds nedaudz iečākstējis kantoris (besī ārā tā kase), bet savukārt rēķini par siltumu ir krietni mazāki kā Jelgavā.
Tīrs ūdens, jā tas protams netraucētu, bet cik saprotu tas arī kaut ko maksās. Pagaidām tīri labi iztieku nopērkot Venden.
Starp citu vairums no šeit rakstošajiem nejēdz nodalīt izpildvaru no lēmējvaras, 90% no uzskaitītā ir izpildvaras lauciņš.

pirms 11 gadiem, 2009.07.03 16:15

agn

Atbilde Tontonam. Kamēr Māris Ainārs būs aizmugure KSDU un piešķirs prēmijas Ozolnieku pašvaldības policijai neredzēt mums mirstīgiem normālu attieksmi un saprātīgu izcenojumu no KSDU un nesagaidīt mums policijas darbiniekus darba laikā, kas ir 2 dienas nedēļā - pāris stundas, uz vietas. UN LIEKAS, KA TĪRU ŪDENI ARĪ NESAGAIDĪT!!!!!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.07.03 14:29

jaunulis

Mans opis vienmēr ir labi izteicies par Aināra kungu. Paldies par paveikto, bet gribētos redzēt jaunas sejas un cilvēkus ar citām spriešanas spējām. Kamēr lēmēji būs Bīberes, Rozīši un pārējie iesūnojošie domātāji, novadā nekas nemainīsies. Kažociņ, Tu arī pacēli ķepiņas, bet vajadzēja cīnīties!

pirms 11 gadiem, 2009.07.03 13:03

urkšķis

Aināra k-gs savā laikā ir daudz izdarījis Ozolniekos. To jau neviens nenoliedz. Bet katram būtu jāsaprot, ka pienāk laiks dot vietu jaunākiem cilvēkiem M

pirms 11 gadiem, 2009.07.03 12:33

Almelija

Par šo labumu vai sliktumu vislabāk var pajautāt Ozolnieku uzņēmējiem, kuri skaidri var pateikt, ka lielā mērā visi lēmumi ir Aināra lēmumi. Attīstība Ozolniekos ir iestrēgusi iepriekšējās slavas laikos. It īpaši to var teikt par komunālo saimniecību, kur Ainārs pārstāv pašvaldību kā vienīgo akcionāru un lielā mēra ir atbildīgs par to bardaku, kas tur ir. Acīmredzot, Ainārs nav pamanījis, ja nu vienīgi vārdos, ka ir pavisam citi laiki, nekā 20 gadus atpakaļ, un vairs nepastāv vienvaldība arī pašvaldībā un attieksmē pret iedzīvotājiem, uzņēmējiem un pašvladības darbiniekiem. Arī par atteiksmi pret iedzīvotājiem. Varat pajautāt, kad domes priekšsēdētājs ir pēdējo reizi ieradies un atradies norādītajā pieņemšanas laikā Branku iedzīvotāju apkalpošanas punktā. Vairākkārt iedzīvotāji ir ierosinājuši, ka nepieciešam ir dienas centri bērniem, it īpaši Ānē, rotaļlaukumi pie dzaudzdzīvokļu mājām. Ilgus gadus Aināra atbilde bija, ka tā nav pašvaldības funkcija. bet gan privatizēto māju iedzīvotāju un bērnu vecāku darīšana. Pietika šādam punktam parādīties iepriekšējā konkursā par pagast sakoptibu nolikumā, kā rotaļu laukumi uzradās, kas pats par sevi ir apsveicami, bet... Plānojot kultūras namu Ānē gan pedagogi, gan sociālie darbinieki tika lūiguši rast iespēju tur atvēlēt kādu telpu arī kur nodarboties bērniem no skolas brīvajā laikā - nekā... Kopējais secinājums varētu būt tāds, ka cilvēks nav ņēmis vērā darba apjoma pieaugumu, izveidojot novadu, un tagad vēl to paplašinot, un joprojām turpina saimniekot ar metodēm, kuras derēja mazam pagastiņam, kur priekšsēdētājs bija vienīgais dievs-tas-kungs. UN acīmredzot, Aināra k-gs ir nolēmis turpināt tā darboties arī paplašinātajā novadā. Un tāpēc viņam nav vajadzīgi ne darbinieki, ne deputāti ar savu galvu un domāšanu.. Nu ko -dzīvosim, redzēsim...

pirms 11 gadiem, 2009.07.03 12:09

Kāzu Viesis

Sweiki. Tur jau ziepes arī sākas, ka Ainārs NAV nekāds lēmumu pieņēmējs. Viss kas notiek, notiek tikai tādēļ, lai nekas nenotiktu. Infrastruktūru uztur kantoris, kuru vada vecs āksts Ērmiņš, kurš uztraucās tikai par maksas iekasēšanu, stadions un sporta halle ir Baranovsku ģimenes personīgā barotne, Ānē un Sidrabenē parādi komandē vietējie „karalīši”, kuri Aināru rausta kā ķipariņu. Vai kāds pēdējo padsmit gadu laikā ir dzirdējis kaut ko par Ozolnieku projektu publisko apspriešanu, vai kādam ir sajēga pēc kādiem principiem tiek izīrēti īpašumi un zeme?? Ozolnieku pagasts un nu jau arī novads ir melnais caurums, no kura barojas visādi Aināri, Leči, Valerti, Rudzutaki, Vīganti un Stepēni. Vecas ērces, kurus no domes iznesīs ar kājām pa priekšu. Kaut kā stulbi sanāk. Saprotu arī Kažoku. Ja vienam jāstājas pretī šitik trulam domāšanas veidam, tad vienreiz piegriežas. Nu ko, jāpaciešas tikai 4 gadi... Ainār, taisi ragutiņas.

pirms 11 gadiem, 2009.07.03 12:09

Almelija

Par šo labumu vai sliktumu vislabāk var pajautāt Ozolnieku uzņēmējiem, kuri skaidri bvar pateikt, ka lielā mērā visi lēmumi ir Aināra lēmumi. Attīstība Ozolniekos ir iestrēgusi iepriekšējās slavas laikos Acīmredzot, Ainārs nav pamanījis, ja nu vienīogivārdois, ka ir pavisam citgi laiki, nrek

pirms 11 gadiem, 2009.07.03 11:51

ozo iedzīvotāja

Noliekot deputāta mandātu,tu Jāni domāji tikai par savu aizvainojumu,bet ne par tiem vēlētājiem,kas lika uz tevi cerības-žēl.Ozolniekos viss ies pa vecam,vislielākas dusmas ir uz Ozolnieku komunālajiem ar viņu priekšnieku Ērmiņu priekšgalā,tur ir vislielākā mēra visatļautība,nerunājot nemaz par to,ka ar cilvēkiem normālā valodā tur neviens runāt nemāk!

pirms 11 gadiem, 2009.07.03 11:09

Noliekot deputāta mandātu,tu Jāni domāji tikai par savu aizvainojumu,bet ne par tiem vēlētājiem,kas lika uz tevi cerības-žēl.Ozolniekos viss ies pa vecam,vislielākas dusmas ir uz Ozolnieku komunālajiem ar viņu priekšnieku Ērmiņu priekšgalā,tur ir vislielākā mēra visatļautība,nerunājot nemaz par to,ka ar cilvēkiem normālā valodā tur neviens runāt nemāk!

pirms 11 gadiem, 2009.07.03 11:08

Tontons

Un ko tad tādu sliktu vai korumpētu Ainārs ir Ozolniekiem izdarījis???
Amēlija un Agn - lūdzu konkrēti, pierādījumus.

pirms 11 gadiem, 2009.07.03 10:52

xy

Interesanti jau tājā pirmajā sēdē viss notika... Visas peripētijas sākās pēc tam, kad opozīcija Kažotnieka vadībā atļāvās nepiekrita apstiprināt sēdes dienas kārtību, pamatojot šādu nostāju ar to, ka nav bijusi iespēja iepazīties ar sagatvotajiem materiāliem, īpaši ar pasvaldības nolikumu, un nācās izsludināt pārtraukumu uz 3 st, kā to prasa likums. Līdz tam brīdim nebija problēmu ar Kažotnieka kandidēšanu uz izpilddirektora amatu pirms deputāta mandāta nolikšanas. Un Veļecka k-gs bija plānots kā viņa vietnieks. Tad nu sēdes pārtraukumā pēkšņi domes priekšsēdētājs un deputāti "uzzināja", ka izpilddirektora amata kandidāts ir arī deputāts, ievēlēts gandrīz pirms mēneša, un ka atzīst Veļecka k-gs, viņam stundas laikā bija jāpieņem lēmums...

pirms 11 gadiem, 2009.07.03 09:38

Amēlija

Nu jā, kāds uzdrošinājās pirmo reizi 20 gadu "cara" valdīšanas laikā ko iebilst un vēlēties ienest pašvaldības darbā kādas svaigas vēsma, un reakcija bija zibenīga. UN par to pamatojumu saistībā ar deputāta un izpilddirektora pienākumu apvienošanu kaut kas neiet kopā. Ja cilvēks piekritis pildīt kāda amata pienākumus, kurus nevar savienot ar deputāta statusu, tad viņš noliek deputāta mandātu p ē c apstiprināšanas amatā, nevis pirms, kad faktiski vēl nav zināms, vai š šī apstiprināšana notiks. Bet Ozolnieku domē jau šādi "sīkumi", ka likumu prasības nev īpaši spēkā. Kā viens lems, tā būs, un vairākums deputātu pacels ķepiņas īpaši prātā neiespringstot. Skumji, bija zināmas cerības un kādām svaigām vēsmām...

pirms 11 gadiem, 2009.07.03 09:30

agn

Jāni Kažotniek, lai arī maz velētāju, bet mēs par Tevi vēlējām, ticot ka Tu kaut ko mainīsi šajā korumpētajā organizācijā. Tev vajadzēja palikt un būt tai darvas karotei no kuras baidītos medus muca, jo var izveidot savu mājaslapu un mūs, ciema iedzīvotājus informēt par visām stūlbībām, ko viens a..... lemj, bet pārejais aitu bars piekrit !!!! Ja reiz Tava priekšvēlēšanas kampaņā tika uzsvērts, kaTu godīgi kalposi ciema iedzīvotājiem, vai var padoties pirmā sīkuma dēļ. Es Tevi nenosodu, bet kā Tu skatīsies mums acīs, mums, kas uz Tevi lika cerības?????

pirms 11 gadiem, 2009.07.03 09:01

mjaa

Bez komentāriem!Par to racēju un bedri.Ar svešām rokām!Ļoti žēl!!!

pirms 11 gadiem, 2009.07.03 08:43

Vietējās ziņas