Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolnieku novadā rekonstruēs gājēju tiltu pār Misas upi

Ozolnieku novada pašvaldība izsludinājusi cenu aptauju, lai atrastu būvnieku, kas rekonstruēs gājēju tiltu pār Misas upi pie zirgaudzētavas Mušķos, bet otra gājēju tilta pār Iecavu rekonstrukciju novads atlicis uz nākamo gadu.

Ozolnieku novada pašvaldības Saimniecības daļas vadītājs Aivars Strods informē, ka iecerētā rekonstrukcija jau iepriekš plānota par pašvaldības budžeta līdzekļiem. Trošu tilts pār Misas upi, kas atrodas pie Mušķu kapiem, netālu no Latvijas Lauksaimniecības universitātes zirgkopības mācību centra "Mušķi", esot ļoti sliktā stāvoklī. Tilts kļuvis bīstams, tāpēc novads neplāno atlikt tā rekonstrukciju.Būvnieki Misas gājēju tilta rekonstrukcijai var pieteikties cenu aptaujā līdz 31.jūlija pulksten 11.Visticamāk, uz nākamo gadu tiks atlikta rekonstrukcija gājēju tiltam pār Iecavas upi, kas atrodas Jelgavas ielā, netālu no Ozolnieku vidusskolas. Arī šim tiltam nepieciešams remonts, taču novads spiests ekonomēt budžetu, tāpēc nolemts vienā gadā rekonstruēt tikai vienu no abiem tiltiņiem, skaidroja Strods.Ozolnieku pašvaldība plāno izsludināt konkursu teritorijas labiekārtošanas 1.kārtas projektam, kas paredz sakārtot pirmsskolas izglītības iestādes "Saulīte" teritoriju un tai pieguļošo teritoriju.Strods pastāstīja, ka Ozolnieku novada Ānes ciema bērnudārzs "Saulīte" pērn kļuva par pirmo novada pašvaldības objektu, kam ierīkoja zemes siltumsūkņa apkuri. Zemes siltumsūkņa ierīkošanai bijušas ievērojamas izmaksas, taču pirmā ziemas sezona pēc sūkņa ierīkošanas iepriecinājusi pašvaldību ar ievērojamo ekonomiju, ko devis šis jaunais apkures veids.Pēc apkures ierīkošanas bērnudārza teritorija un tā apkārtne palika izrakņāta, tāpēc tagad plānots sakārtot teritoriju, atjaunojot arī žogu un rotaļu laukumu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas