Ānē sauso svētdienu sola neatkārtot 6

Apmēram trīsdesmit Ānes iedzīvotāju ceturtdienas vakarā bija atnākuši uz tikšanos ar Ozolnieku novada administrācijas pārstāvjiem. Sapulces dalībniekus visai maz saistīja stundu ilgušais vispārīgais novada plānotājas Antras Pošeikas stāstījums par novada plānošanas mehānismu, kā arī saimnieciskā darbinieka Gunta Žeivota stāsts par novada ceļiem un ielām, bet gan konkrētas lietas: kas tieši saistībā ar Āni nolemts, kas izdarīts vai ne. Brīdī, kad no zāles atskanēja neapmierināta replika: «Ko tad mēs šeit nācām?!», vārdu ņēma novada domes priekšsēdētājs Pēteris Veļeckis. Viņš paskaidroja, ka kopumā novada plāni Ānē pildās labi. Neesot vien zināms, kad virs pirmsskolas izglītības iestādes «Saulīte» uzliks saules kolektoru. Šis punkts plānā agrāk bijis ierakstīts bez pietiekama apdoma. 

Dzīvu diskusiju radīja sapulces trešais punkts – māju apsaimniekošanas uzņēmuma «Āne EP» valdes locekles Jeļenas Baranovskas atskaite. Pirmkārt, viņa atvainojās par Mātes dienas svētdienā piedzīvoto ūdensvada avāriju, kad Ānē plīsa vecais ūdensvads un pienācīgā laikā netika  piegādātas cisternas ar ūdeni. Viņa uzsvēra, ka tas nekad vairs neatkārtosies, ūdens tiks piegādāts kaut cisternās. Atnākušie runāja par sienu melnēšanu daudzdzīvokļu mājās, kas ietekmē bērnu veselību, par ceļu uz Teteles skolu, kuram vēl aizvien nav ietves, peļķēm pagalmos, par pašu uzņēmumu «Āne EP», kura īpašnieki ir namu apsaimniekošanā pieredzējušais Jelgavas NĪP vadītājs Juris Vidžis un viņa dēls. Tika iztirzāti arī citi sadzīviski jautājumi. 
Kopumā sapulces dalībnieki ar pasākumu galu galā likās apmierināti.  

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Viktors

Ānes un Teteles iedzīvotājiem ar māju apsaimniekošanas uzņēmuma «Āne EP» valdes locekles atskaiti jābūt ne tikai apmierinātiem, bet arī bezgala «pateicīgiem» namu apsaimniekošanā pieredzējušajiem uzņēmuma «Āne EP» īpašniekiem - Jelgavas NĪP vadītājam un viņa dēlam, par «dramatiski jauko» Mātes dienu, kura ilgi neizgaisīs no atmiņas.

pirms 6 gadiem, 2014.05.23 13:25

Jelgavniece

Vai māju apsaimniekošanas uzņēmuma «Āne EP» īpašniekiem nav jāuzņemas nekāda atbildība ?

pirms 6 gadiem, 2014.05.23 14:08

Jānis

Izlasot ZZ rakstīto, liekas, ka saimnieciskā izdevīguma princips darbojas tikai vienai pusei.
Kāpēc tika aizmirsts pakalpojuma saņēmējs? Vai šajā biznesa nozarē nebūtu jāsadarbojas divām pusēm – pakalpojuma sniedzējam un pakalpojuma saņēmējam ?

pirms 6 gadiem, 2014.05.23 14:53

mia

Kā sauc to dēlu, vārds uzvārds kāds viņam???

pirms 6 gadiem, 2014.05.23 17:02

Vārds ir

Lauris

pirms 6 gadiem, 2014.05.23 23:06

puuka

vinus sauc maigonis aanuss. a kaa tevi sauc? negribi dupselii panemties?

pirms 6 gadiem, 2014.06.07 07:58

Ozolnieku novadā