Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ānē un Tetelē par ūdeni maksās kā Ozolniekos 11

Šonedēļ beidzas desmit gadu ilgais Ozolnieku novada pašvaldības koncesijas līgums ar uzņēmumu “Āne EP”, un turpmāk komunālo saimniecību Ānē un Tetelē pārņem Ozolnieku pašvaldības kapitālsabiedrība “Ozolnieku KSDU”, tāpēc šajos ciematos būtiski audzis ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifs.

Līdz šim ānenieki un tetelnieki par kubikmetru ūdens, kas piegādāts mājās un dzīvokļos un pēc tam aizvadīts kanalizācijas sistēmā, maksāja 1,76 eiro, bet ar septembrī par to būs jāmaksā 2,30 eiro. Vairāki klienti ar to ir neapmierināti. Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (regulatora) pārstāvji skaidro, ka viss ir saskaņā ar pastāvošajiem noteikumiem. Āneniekiem un tetelniekiem nāksies maksāt vairāk, taču pusgada laikā “Ozolnieku KSDU” būs jāizstrādā jauns ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifs.


Foto: pixabay.com. Visu rakstu lasiet 30. augusta “Zemgales Ziņās”

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Jānis

Interesanti, KĀ Ozolnieku „KSDU” pamato tik krasu ūdenssaimniecības pakalpojuma cenas pieaugumu Ānes un Teteles ciemos !

pirms gada, 2018.09.02 10:33

Par ko mums nāksies maksāt vairāk?

Kas mums Ānē un Tetelē pēkšņi vienā naktī no 27. uz 28. augustu ir uzlabojies par 30% ?
Cienījamie Ozolnieku „KSDU” darbinieki, godprātīgi paskaidrojiet cilvēkiem!

pirms gada, 2018.09.02 10:47

Resnais

Neesmu ne darbinieks ne loceklis, bet ticami, ka KSDU pārņēma Āne EP iekārtas, kas izrādījās vecas un ar steigu remontējamas, kā arī ir palielinājušās uzturēšanas un administrēšanas izmaksas, kas kopsakarībā ar kapacitātes palielināšanas pasākumiem un rēķinu sagatavošanas izdevumiem radīja 30 % pieaugumu.

Neticēsi, bet vienā naktī mainās pat valstis. Aizmigām Latvijas PSR, pamodāmies Latvijas Republikā, un pēc tam vienā citā rītā pamodāmies Eiropā!

pirms gada, 2018.09.02 10:56

Jautājums Resnajam

Lūdzu izstāsti, kādi kapacitātes palielināšanas pasākumi vienā naktī tika veikti,
kas tās par vecām iekārtām, ko KSDU pārņēma no Āne EP un ar steigu vienā naktī remontēja, kā vienā naktī palielinājās uzturēšanas, administrēšanas un rēķinu sagatavošanas izdevumi?

pirms gada, 2018.09.02 11:58

Žurka

Varēji pats pārņemt komunālo saimniecību un piegādāt ūdeni par brīvu.

pirms gada, 2018.09.02 12:54

Kaut kāds sviests

Ozolnieku KSDU no Ānes EP pārņem komunālo saimniecību un tarifus „izzīž no pirksta”.

pirms gada, 2018.09.02 13:56

ja kādreiz....

ja kādreiz par šīm darbībām kā likts bija jāatbild „jāpasēž”, tad tagad pēc to realizācijas iesaistītajiem vēl uzslavas izsaka un goda rakstus pasniedz, vienīgais nosacījums, jābūt saistītiem ar valdošajām partijām…

pirms gada, 2018.09.03 08:48

Vasilijs

Ja maksāsim par ūdeni tāpat kā Ozolniekos, tad lai Ozolnieku KSDU ūdeni mums pieved no Ozolniekiem.

pirms gada, 2018.09.02 13:42

kāts

savēlējāt Liepiņveidīgos un co, tagad paši baudiet iznākumu!

pirms gada, 2018.09.02 19:33

Laima

ZZS komunisti Ainārs un Veļeckis bija uztaisījuši biznesu priekš Rāviņa zagļu bandas Jelgavā, atdodot Āni izlaupīšanai veselus 10 gadus. Āne EP nelaboja un neuzturēja neko, bet tikai ņēma naudu no iedzīvotājiem. Tagad dome pārtrauca šo Vidža biznesu un tāpēc daži pietuvinātie mēģina gāzt šļuru uz OKSDU. Par visu ir jāmaksā tik cik tas maksā un ja Ozolniekos cena ir viena, tad kāpēc Ānē tai jābūt lētākai? Kad trubas plīsīs tad prasīs kāpēc tās nav remontētas!

pirms gada, 2018.09.07 07:26

to Laimai

Tu jaunās valdības atbalstītāja beidz filozofēt!!! Iepriekšējie vai nu solīja un darīja, vai nu nu nesolīja un līdz ar to nedarīja! Šitie vispār no solījumiem kratās nost! Ne kasadū kārto ne mājas renovē! Tagad jūs Ānē redzēsiet, zem kasadū esot!

pirms gada, 2018.09.09 10:56

Ozolnieku novadā