Ānes sociālā dienesta telpās nu varēs gatavot, mazgāt veļu un nomazgāties

«Savulaik Zemgales reģiona attīstības kontekstā tika izstrādāts projekts, kura secinājums bija tāds, ka sociālais dienests virzās uz pakalpojumu sniegšanu un tas notiek novada apdzīvoto vietu centros. Patlaban speram pirmo soli šajā virzienā,» Ozolnieku novada Sociālā dienesta vadītāja pienākumu izpildītāja Ieva Briģe ved jaunajās telpās Ānē, Celtnieku 12, kur ierīkota virtuve un duša, kā arī radīta iespēja izmazgāt un izžāvēt veļu. Plānots, ka nākamgad pakalpojumu klāsts tur paplašināsies.

Patlaban Celtnieku ielā 12, kur otrajā stāvā izvietojies Ānes Jauniešu iniciatīvu centrs, bet sānos slejas kultūras nams, sociālā dienesta vajadzībām ierīkotas trīs telpas. Nākamgad, kad virtuvei un higiēnas centram pievienosies zāle atbalsta grupām, psihologa, sociālo darbinieku kabineti un noliktava, iestāde iegūs Ozolnieku novada sociālo pakalpojumu atbalsta centra nosaukumu. Taču vēl jāpagaida, kad pilnībā tiks pabeigts ēkas pirmā stāva remonts, skaidro I.Briģe.

Tomēr tas netraucē ciemata iedzīvotājiem sākt piedāvāt pakalpojumus, kas sniedzas tālāk par ierasto pabalstu izmaksu, aprūpi un «pieskatīšanu».

Visu rakstu lasiet ceturtdienas, 25. septembra, «Zemgales Ziņās». Foto: Agris Samcovs

Pievieno komentāru

Ozolnieku novadā