Ar lielformāta plakātu šosejas malā vēršas pret uzturēšanās atļauju tirgošanu (precizēts) 144

«Es negribu dzīvot ne Ķīnā, ne Krievijā! Es gribu dzīvot Latvijā!» tāds teksts redzams uz lielformāta plakāta, ko uz sava zemes gabala blakus šosejai Cenu pagastā ceļā uz Brankām šajā nedēļas nogalē uzlicis Ozolnieku novada iedzīvotājs Normunds Šīrins. 

«Mana ideja ir vērsties pret likumu, kas ārvalstniekiem ļauj iegūt uzturēšanās atļaujas apmaiņā pret nekustamā īpašuma iegādi. Tas ir protests pret politiķu vienaldzību pret savas valsts zemes iztirgošanu. Protams, arī pret Valsts prezidenta Andra Bērziņa rīcību, atgriežot likumu atpakaļ Saeimai papildu izskatīšanai, absolūti nereaģējot pat uz to, ka šai likumā ir tādi «caurumi» kā fakts, ka 20 cilvēki var iegūt uzturēšanās atļauju par vienu divdesmito daļu no likumā paredzamās summas,» portālam zz.lv skaidro protesta autors N.Šīrins, kas publiskajā telpā zināms arī kā Nacionālās apvienības pausto ideju atbalstītājs, bet nav šīs partijas biedrs.

Ozolnieku novada pašvaldība, kurā pirms divām nedēļām akcijas iniciators vērsies to saskaņot, viņa plāniem nav iebildusi. Ar uzņēmumu «Latvijas valsts ceļi», kas apsaimnieko zemes gabalam blakus esošo valsts ceļu, akcija nav tikusi saskaņota.

Pēc N.Šīrina teiktā, akcija ir arī vēršanās pret to, ka «neviens neko nezina, kādi cilvēki, ar kādiem mērķiem, ar kādas izcelsmes naudu var masveidā ienākt Latvijā». «Tas ir mans personīgais protesta izpausmes veids – lai arī esmu nereti atbalstījis Nacionālo apvienību, šoreiz šai akcijai nav nekāda sakara ar to, nekad neesmu bijis apvienības partiju biedrs un un arī nevienā partijā nestāšos!» saka Ozolnieku novada iedzīvotājs. 

Tajā pašā laikā vienmēr viņš būšot par katru realizējamu ideju, kas nostiprina latvietību Latvijā un valsts neatkarību, «vienalga, kāda partija vai persona to uzsāks». Viņš arī pauž neizpratni par to, kāpēc Latvijā izveidojies stereotips un tendenciozs uzskats par to, ka katrs, kas kaut cik dedzīgi grib aizstāvēt savu tautu un valodu pašu zemē, noteikti ir «nacionālists». «Vai tad tas nebūtu jādara katram latvietim?» tā N.Šīrins.

Viņaprāt, ir amorāli pieņemt likumus, kas paredz Latvijas zemes iztirgošanu bez jēgas: «Es vēl saprastu, ka ar konkrētiem noteikumiem, strikti kontrolējot, varētu ko upurēt, piemēram, lai Latvija tiktu vaļā no Starptautiskā valūtas fonda parāda jūga.... Tomēr nevajag aizmirst, ka par brīvu Latviju cīņā pret bermontiešiem savas galvas nolika neviens vien cilvēks, bet tagad šo zemi vienkārši iztirgo, vienlaicīgi nekontrolējami ievelkot Latvijā pilnīgi svešas, gigantiskas nācijas cilvēku masas.»

N.Šīrins par absurdiem sauc apgalvojumus, ka tas veicina ekonomiku. «Tas sagandē nekustamā īpašuma tirgu Latvijā, un tautas kalpiem ir jādomā nevis par šāda veida «investīcijām», bet gan par to, kā pašu valsts cilvēkiem radīt apstākļus mājokļu būvniecībai! Man un daudziem citiem, kuri netaisās aizbēgt no savas zemes laimīgas dzīves meklējumos, ir un būs šeit jādzīvo!» tā protesta autors.

Pievieno komentāru

Komentāri 144

Asdfgh

Uztureeshanas atlauju tirgoshaans idejas ievieseeji un realizatori ir pelniijushi cietumsodu.

pirms 7 gadiem, 2014.01.05 20:53

Resnais

blakus šosejas Cenu pagastā-- blakus šosejai

varbūt var precīzāk?

pirms 7 gadiem, 2014.01.05 22:11

latviete

Mani arī tracina šitais Šlesera gājiens. Kretīni. Tagad ķīnietis Ozolniekos daudzdzīvokļu māju ceļ.

pirms 7 gadiem, 2014.01.05 22:14

Gatis

Kas tev liedz celt?

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 23:52

Normunds Š.(plakāta īpašnieks)

Patiesībā,rakstā ir viena neprecizitāte-plakāta novietošanai nav oficiālas saskaņošanas-es to uzliku bez saskaņošanas ar ""Latvijas valsts ceļiem"""un Ozolnieku nov. būvvaldi. Vienīgais,ko noskaidroju ozolnieku nov. būvvaldē bija tas,ka izskatot manu vēlmi par plakātu,viņi neatrada iemesla kāpēc tas nebūtu atļaujams. Lai piedod ""Latvijas valsts ceļi"" par manu patvaļību,bet es atļāvos to novietot ,izvērtējot,ka tanī vietā viņš netraucē satisksmi. Protams,es skaidri apzinājos to novietojot,ka vadoties pēc Ozolnieku domes noteikumiem,man var uzlikt sodu līdz 160 Ls-neko darīt,ja sodīs-maksāšu!
Starp citu,varu teju vai lekciju nolasīt par to,ko izdibināju saistībā ar šo problēmu-aina ir vienkārši šausminoša!

pirms 7 gadiem, 2014.01.05 22:30

Nav problēmu

...pārdos "krutku" un samaksās sodu...

pirms 7 gadiem, 2014.01.05 23:21

uldis

labs triks Populars un moderns Tagad tevi visi paziis.Smuki.Agraak kliegt vajadzeja kad tika pardoti arzemniekiem visi uzneemumu mezi zemes.

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 01:54

Martins

Tas, ar ko Tu nodarbojies, ir tīrs populisms :)

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 10:38

Malacis. Vismaz viens cilvēks , kas kaut ko reāli dara . Pārējie ir tikai " komentāru profesori "

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 13:02

Gatis

Kad vienreiz sapratisi, ka izskaties ka prasts provincialis un rasists/ ksenofobs?
Tev vini ko ir izdarijusi? Trauce dzivot?
Atver acis padoma! Pasaule ir lielaka par tavu pimajas diki, ir ari okeani...
Ir cilveki kas atskiras no tevis, tas nenozim, ka vini ir sliktaki.
PASAKI ar ko gan tu esi LABAKS par viniem un ar kadam tiesibam noradi kur un kam DZIVOT?
Verte cilvekus PEC VINU DARBIEM nevis valodas vai izskata.
Esmu bijis ozolniekos biezi (bralis tur dzivo taja lielaja maja pie cela), katru reiz kad esmu Latvija vinu apciemoju. Neredzej, ka vini apdraud jebko.

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 23:58

Special

Nav pieklājīgi skaitīt naudu svešā zeķē, bet kā tas var būt, ka komunistiskās ķīnas pilsoņi godīgā ceļā ir tikuši pie tādas summas lai nopirktu latvijā īpašumu? Ir ļoti nepatīkami, ka tepat Jelgavā tiek tirgotas pāris mājas, ar piebildi, ka piedāvā uzturēšanās atļaujas personām par summu, kas nav mazāka par 50000 latu! Pašķirstiet ss.lv sludinājumus.

pirms 7 gadiem, 2014.01.05 22:59

Andis

Jā, nu gan ir viesiem bikses pilnas no bailēm! Eh, letiņi, dažreiz ir tik liels kauns jūs saukt par tautiešiem! Šī ir viena no tādām reizēm! Pēdējo 100 gadu laikā mūsu tauta ir pārcietusi 2 pasaules karus un vairāk kā 50 gadus okupācijas režīmē un ne tikai izdzīvojusi ar visu valodu un kultūru, bet arī atjaunojusi savu neatkarīgu valsti. Un tagad, pēc visa tā jūs joprojām trīcat pie katras krūmu čaboņas! Nožēlojami!

pirms 7 gadiem, 2014.01.05 23:40

lena

Šī nav nekāda krūmu čaboņa, bet traģēdija. Nav jābūt pat īpaši gudram, lai to saprastu..tā ir traģēdija. Ienāk bagātie ķīnieši un izpērk zemes, ceļ mājas......

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 10:56

Jānis

Andi,kad tiks notirgota zeme,tev pat bikšu vairs nebūs kur ķēzīt.

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 11:29

Ozolnieks jau 30 gadus

Tu pats esi nožēlojams... jo neko prātīgāku nespēji uzrakstīt.. labi, ka ir tādi cilvēki Ozolniekos kā Normunds, pilnīgi atbalstu viņu, malacis... vajag rīkot protesta akciju pie Ozolnieku domes, lai kungi deputāti sāk beidzot domāt ar galvu!!

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 12:36

mia

Lai tev un tavai ģimenei, draugiem, tuvajiem nekad nekad nebutu jālūdz atļauja dzīvot citā valstī. Jo tavi šeit paustie uzskati ir nevis pret zemes kā tadas izpārdošanu, bet klaji ciniski pret tiem, kas vēlas dzīvot citā, labākā valstī, piemēram, "..vienlaicīgi nekontrolējami ievelkot Latvijā pilnīgi svešas, gigantiskas nācijas cilvēku masas."

pirms 7 gadiem, 2014.01.05 23:41

Normunds.Š.

DIEMŽĒL,ŠIE CILVĒKI NEIENĀK MŪSU ZEMĒ KĀ LŪDZĒJI,BET KĀ KONKRĒTA ZEMES GABALA SAIMNIEKI! paskaties atpakaļ un tu redzēsi,ka pamatā šim likumam ir nevis vēlme palīdzēt nabaga ķīniešiem (kuriem atrodas 100000$ un,kuru tev,noteikti,ka nav),bet gan Šlesera ""izbliezts"" likums!
manuprāt tava attieksme pret šo akciju ir negatīva,jo tu,lai arī kas nebūtu,gribi pārdot savu īpašumu jebkam!

pirms 7 gadiem, 2014.01.05 23:57

Artūrs Pētersons

Normund Š., godu sagribējies, lai palūdzas? Tad nopērc to zemes gabalu un liec sev lūgties!
Stulbums nāk kopā ar iedomību un nav atkarīgs no tautības. Un ne jau likumi iznīcinās Latviju, bet stulbi saimniekotāji, kas ievēl ciniskus politiķus (toties ar pareizas krāsas lozungiem) un pēc tam cīnās ar vakardienas kļūdām, nevis risina šodienas uzdevumus.

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 09:05

asdfgh

paskaties francijas, zviedrijas un norveegjijas "veiksmes" staastus imigrantu jomaa

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 09:33

Inita

Mia,kad Jums kaimiņos ievilksies dzeltenās rases pārstāvji,kas savā pie***ajā (pardon) zemē vairs nevar paelpot,kur upes ir ķīseļa biezumā,kur zāli krāso ,lai izskatās zaļāka,lūk ,kad šitie,kas pieraduši pa 15 cilvēkiem 14m2 dzīvot ,tad jūs jutīsiet! katram jādzīvo tur ,kur piedzimis!Un punkts! Palasiet Raini, tautas dziesmas,palasiet kaut Lāčplēsi...Jūs,muļķe vai kā??? Tas ir bizness kādam resnam teļam,ne jau tāpēc,lai uzplauktu LV ekonomika,bet ,lai uzplauktu kāda naudas maks...

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 10:32

Andis

No iebraucējiem nav jābaidās, tie ir pienācīgi jāuzņem! Tā jārīkojas saimniekam savā valstī, nevis jātaisa kaut kādi stulbi plakāti, kas patiesībā saka: "Āāāā, mums ir bail no jums, jūs mums te visu atņemsiet!"

pirms 7 gadiem, 2014.01.05 23:46

Normunds Š

Ko nozīmē,jūsu izpratnē""pienācīga uzņemšana""? Pastāstiet,labprāt gribētu uzzināt!

pirms 7 gadiem, 2014.01.05 23:59

Inita

Pareizi,Andi...no iebraucējiem nav jābaidās,jābaidās no tādiem latviešiem kā Jūs... Šķebinoši lasīt Jūsu komentārus! Vē....

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 10:24

Greex

Vai Andis strādā kādā nekustamo īpašumu spekulantu firmelē?

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 11:33

Jānis

Andi,Tev tiešām slima galva,varētu aizstaigāt pie daktera.

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 11:35

Resnais

Aandra Bērziņa rīcību-- Andra
Kur šis kungs bija, kad Kalvītis notirgoja Putinam Abreni par ēzeļa ausīm? Iestāšanās Eiropas savienībā atvēra robežas, nupat zaudēts Latvijas maksāšanas līdzeklis. Latvija pamazām zaudē suverenitāti. Jelgavā katrs otrais ir šeit ilgstoši dzīvojošais tūrists no Krievijas, kas nerunā vietējā valodā un spļaudās pa labi un pa kreisi. Latvija ir Eiropas pavalsts. Šāda rīcība ir stipri par vēlu.

pirms 7 gadiem, 2014.01.05 23:46

aaaa

un nevienu darbu nevaratrast lv ,kur neprasas krievu valoda !!!????????

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 08:51

Special

Ja vēl spļautu pa labi vai kreisi, zālē, bet spļauj uz trepēm kāpņu telpā, met atkritumus tur pat, paskaties uz trotuāriem Jelgavā - zaļi dzelteni noharčoti. Civilizācija...

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 12:03

ccc

Patiesība ir skaudrāka - kase ir tukša , pārvaldes aparāts "aprij" vairāk , nekā no tautas ir iespējams nodokļos "izspiest". Palikuši ir tie , kas pārvalda svešzemniekiem piederošus uzņēmumus , tie , kas barojas no siles ( ES fondiem) un tie , kas izliekās , ka kaut ko dara - budžetnieki ...
Un atļaujas - tas ir tikai viens no veidiem , kā tukšo kasi mēģināt aizlāpīt .
Patiesībā ar s!*dainu mietu vajadzētu triekt visus , kas aprij bu`dzetu - sākt ar ministrijām un noslēgt ar visādām domēm , padomēm utt - piemēram tādā ciematā kā Jelgava var atstāt priekšnieku , skrīveri un suni ( lai sargā māju) - nekas nemainīsies ...
Priekā tiem , kas atvaļinājumā atbraukuši uz LV - man ar 5 dienām šeit pietiek. Labi , ka nu jau drīz atpakaļ - uz mājām UK.

pirms 7 gadiem, 2014.01.05 23:59

Normunds Š

Tici vai nē,bet Latvijā vēl ir gana uzņēmīgu cilvēku kā arī ir daudz zemnieku,kuri netaisās savu zemi pārdot! beztam,tev jau šī akcija nav saistoša-vai tad nelasīji,ka tā domāta tiem,kas netaisās dezertēt no savas zemes! kā redzu tu vari tikai apD valsti no kuras aizbēgi! lai tev veicas,bet nevajag bāzties un traucēt tiem,kas te grib dzīvot un uz kaut ko vēl cer!

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 00:04

Andis

O, jā! Tas nu reiz ir viens kompetents komentārs! Sapratu, ka man šajā diskusijā vairs nav jēgas piedalīties.

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 00:06

ir daudz zemnieku,kuri netaisās savu zemi pārdot!
___
Neviena iespēja šiem zemniekiem nav atstāta. Neviena. Un paši LV- priekšnieciņi - ministreļi to veicina...
Nez - būs noslēpums , ja pateiķšu , ka visi iespējamie nodokļi tuvākajā laikā ir jāpalielina ? Iemesls banāls - tautai ir jāmaksā par to , lai dažādās Valdēs / Sijās / u.c valsts akciju sabiedrībās strādājošie brāļadēli , sievasmātes , šoferi, māsīcas utt varētu saņemt aldziņu , no kuras 25- 50 % ir jāatskaita darba vietas izveidotājam - partijas kasei ... Kādam par to ir jāmaksā - tāda ir demokrātijas cena bezsmadzeņu latviešu zemē ...

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 00:28

Pēteris

Prombraucot paņem līdzi savus vecākus, lai palicējiem nav viņiem jāmaksā pensijās, jāmaksā par ārstēšanos.

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 08:11

Kārlis

Piekrītu Pēterim! Dezertieri nolāpītais, paņem savus vecākus līdzi un lai ne smakas vairs šeit nebūtu no jums, mērgļi!

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 10:57

Special

Pēterītim un Kārļukam
Drīz dabūsiet pa mizu ar obligāto medicīnisko apdrošināšanu un tad jau sanāk, ka esiet uzsplāvuši uz pašu kurpes? Apdrošina jau tikai katrs savu veselību, ja neskaita to ko valsts socos nozog...

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 12:08

Kārlis

Bet tas ir labi, vismaz tādi mīzali kā tu beidzot būs spiesti ārstēt anoreksiju savā Irlandijā!

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 16:28

Andis

Normund, kāda tavuprāt bija Šlesera motivācija šādu likumu "izbliezt"?

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 00:04

Normunds Š

Vai tad tu neseko līdz tam,kas notiek Latvijā,ja to prasi? Tirgošanās ar zemi! vai tad neredzēji kāda pretestība bija no Šlesera un Šīna puses(sia Latio īpašnieka)? Abi deklarēja to kā "'investīcijas"",lai gan Šīns nodarbojas ar NĪ tirdzniecību.Pēdējā pārraidē(,ja nemaldos ""krustpunktā"") Šlesers tā arī nespēja pierādīt kas tās par investīcijām un ko tās dod,it sevišķi tās,kurās var 20 cilvēku iegūt UA ,kļūstot par vienas firmas kapitāldaļu turētājiem.

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 00:11

Normunds

tā arī nesagaidīju konstruktīvisma pilnu,realizējamu ideju pilnu atbildi,kā tu viņus pienācīgi uzņemsi,kā ''īsts saimnieks""? :))))

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 00:17

Normundam Š.

Liels puika, bet kur tik naivs... Mēs brīnāmies, kā Latvju zeme iztirgota...Tas ir tik pat vienkārši, kā bērnam konfekti atņemt, ar tādiem Normundiem.

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 00:14

Normunds

es nebrīnos-brīnos par to,ka neviens neko negrib darīt,kā tikai izpausties komentāros...Un ko tad tu esi darījis""lielais un pieaugušaais,prātīgais puika"",lai kaut cik apturētu šīs cūcības? protams,ka mans plakāts pasauli neapgriezīs un arī tevi nepārliecinās,bet mēs dzīvojaam,it kā demokrātiskā valstī un savas attieksmes paušana ir viens no demokrātijas pamatiem! :))

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 00:21

Artūrs Pētersons

Un tukšd.ršana arī ir demokrātijas pamats?
Vai šī ir akcija "ar turpinājumu"- lai nepieļautu Šlesera nonākšanu pie varas? Nebūtu slikti, tikai metodes ir stulbas. Ar bezzobainu muti buldozeram kāpurķēdi nepārkost...

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 09:12

jelgavnieks

kad iestasies kinas jaunais gads brauksu uz ozolniekiem skatities salutu!

anglijā un Irijā latviesu ari ir daudz - padomajam ko daram!

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 00:35

78234

Laba doma - izveidot Jaunlatviju ! Kaut kur - īrijā , Spānijā vai Fāterlandē piemēram. vēl labāk - atpirkt Tobago - tur vismaz ir silts. kā mēdz teikt ir 2 iespējas - kaukt līdzi un bojāt dzīvi jeb braukt prom un dzīvot , kā vēlies . Šķiet , ka ir atstāta tikai 2-ā iespēja. tā kā svēta vieta tukša nepaliek , tad drīz iebraucējs priekšnieks varēs iedzimto plebeju - jehūzu latvieti vagā dzīt un tam ( latvietim) atliks tikai teikt : "Jā , Kungs !". Kurš Nemsies to mainīt ? Normunds ? Atcerēsimies cilvēku , kurš pie MK teltī sēdēja ... pasēdēja - un ? Un neko . Nesēž vairs . Un sēdēja viens. Bet problēmas ir visiem . Tādi lūk jautājumi un secinājumi .

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 00:46

Normunds

Kāpēc tieši uz Ozolniekiem? Ja likumu neatcels vai vismaz neierobežos,tad salūtu varēsi skatīties jebkurā Latvijas miestā!:)))

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 00:47

es

Varētu jau atpirkt piemēram TOBAGO un izveidot Jaunlatviju tikai pēc gadiem10,kad vecā Latvija būs izpostīta laimes meklētāji no krievijas ieradīsies arī tur tas ir kā ar tarakāniem ,kur pārtika tur tarakāni

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 10:11

bigmazi

tas nekas ka tiem kuriem nav darba brauc uz Angliju ? nu protams bus mazak kas bradas zemi ipasnieka tada ka Normunds ?

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 00:37

Normunds

Un kāds tavam komentāram sakars ar UA tirgošanas likumu?

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 00:49

garāmejot

UA likums ir tikai maza daļa. Uz procesiem jāskatās kompleksi ...

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 00:59

Gints V.

"Tas ir protests pret politiķu vienaldzību pret savas valsts zemes iztirgošanu"- pilnīgas muļķības, gan plakāts gan texts, jo uzturēšanās atļaujas nepārdod par zemi, bet gan par dzīvokļiem...

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 02:08

es

Nu pie dziivokliem taa nereklamee to atlauju kaa pie maajas iegaades, paskaties ss.lv
A ja nopeerk maaju, vaitad zeme uz kaa vina atrodas neskaitaas nopirkta, taa jaapeerk atseviski vai varbuut maaja peec iegaades jaapaarvieto uz savu zemes gabalu? Un ja nav taa zeme ko tad?

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 03:05

Normunds

UA iegūšana,diemžēl,paredz arī zemes pirkšanu -taas arī skaitās ""investēt"" Latvijas ekonomikā.

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 09:59

smieklīgi caur asarām

Par to domāt vajadzēja,kad gājāt balsot PAR eiropas savienību.Nāks tie ķīnieši, un visādi citādi nemūsējie ,jo kādam tas ir izdevīgi!!!!

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 06:49

asdfgh

tam nav nekaada sakara ar ES, par visu atbildiigi muusu naudaskaarie politikaanji...kurus baro taadi shiini u.c.

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 09:42

es

Vienkārši jāizbeidz balsot par ,,biznesmeņiem,,kas nāk politikā.Varbūt kāds nāk lai glābtu Latviju?Viņi taču raujas pie varas lai bīdītu savus biznesus un ar valsts pārvaldi tam nav nekāda sakara.Nu neietviņu biznesi tāpēc jau visi ,,aizgājāji,,Repše,Šlesers utt nāk atkal lai tiktu pie naudas sadales,tur tā nelaime.

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 10:20

yokohama

Kaut būtu vairāk tādu cilvēku šajā brīnumzemēe, kam nav viss vienalga!

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 07:06

Ivars Jakovļevs, zociālists

nosodu šāda veida pretvalstiskas akcijas! ķīnieši ir nepieciešami jauna etnosa veidošanai Dubkos - dzeltenie latvijieši - "latviijci" , kuri kopā ar kūpinātajiem latvijiešiem balsos par Veiksmes stāstu!!

atcerieties Paula dziesmu: ļistja žoltije nad gorodom kružatsja !!!

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 08:01

VALDIS

Var jau te nemties cik grib, bet tikai viens jautajums, kas stradas.Kinietis strada par latu diena, latvietis par desmit negrib. Ar to viss izteikts.

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 08:26

Valdim

Tu jauc dāžas nianses - ķīnietis par latu un pat mazāk strādā savā Ķīnā, kur ir viņš to spiests darīt,...kad ķīnietis tiek ārpus sava ķīnas mūra viņš kļūst par citu ķīnieti - viltīgu un nežēlīgu.Pēc gadiem desmit varēsim brīnīties cik viņi šeit būs labi iekārtojušies un nekaunīgi izmantos visas iespējas tikt pie naudas.

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 08:36

gudriniekam

protams, ka izmantos visas iespējas tikt pie naudas, turklāt nekaunīgi: visa ķīniešu ģimene nāks palīgā vienam, kas salīgts par minimālo algu un dienas darbu visi kopā padarīs pusstundā. un viņiem būs dziļi nospļauties uz mūsu likumu par smieklīgi zemo atalgojumu.
labprāt savā saimniecībā redzētu 5-6 ķīniešu strādniekus. latvieši vai nu ļoti aizņemti ar žūpošanu, vai svarīgās apcerēs par veicamajiem darbiem, vai arī māca saimniekam kas būtu darāms. Līdz darbam labi ja uz dienu nedēļā tiek, bet skaļi bļauj, ka par maz naudas saņemot...

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 09:22

Ha to gudriniekam

To,ka ķīnieši strādās tavā saimniecībā,nemūžam nesagaidīsi! Ķīnieši strādās pie ķīnieša un darīs visu,lai tavu biznesu izputinātu. Tāda ir viņu sūtība ES.Tas nav internetā sagrābstīts,bet dzīvē redzēts.

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 15:03

Ozolnieks

Vai Normunds un daži pārējie komentētāji ir vispār bijuši ārpus Ozolniekiem vai Latvijas pasauli apskatīties? LABRĪT! Ir tā kā laiks saprast, kurā gadā dzīvojam un kādi procesi apkārt notiek. Ulmaņlaiku Latviju vairs nav iespējams reanimēt. Tas ir neizbēgami, ka sabiedrība kļūst multikulturāla! Pie tam ļoti labi, ka arī Ozolnieku provincē atrodas (vienalga kādas tautības) uzņēmējs, kurš sakārto kādu no padomju laikiem pamestu un čūkslājam līdzīgu nostūri kā Saules iela, kaut ko ceļot un būvējot. Normund, ej dari kaut ko lietderīgāku!

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 08:35

Ozolniece

Pilnībā piekrītu, Ozolniek! Normundš, izskatās, grib Latviju, kas sastāv tikai no tīrasiņu latviešiem. Neko neatgādina???
Normund, tiešām laiks saprast, kurā gadsimtā dzīvojam un ka globalizācija ir neizbēgama! Nu paliks tava Latvija, nekur neliksies! Arī tad, ja tajā dzīvos kādas citas tautības pārstāvis. Pietiek baidīties!

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 10:06

Normunds

Es esmu pabijis kādās 20 valstīs un varu droši pateikt,ka tas tavs ""multikulturālisms"" dzīvo tikai un vienīgi uz pamatnācijas rēķina! beztam eiropā ienāk cilvēku masa no tām valstīm,kurās nekā no multikulturālisma pazīmēm..
ja esi sapratis mana pretesta jēgu,tad tas nav pret vises sakārtošanu,bet PRET TO,KA TIKA IZVEIDOTS LIKUMS,KURŠ VEICINA LATVIJAS ZEMES IZTIRGOŠANU 3 PAS. VALSTU PILSOŅIEM,KĀ LATVIJAS"" ATTĪSTĪBAS ""VEIDU! vai tad tu nelasīji,ka UA var iegūt par nieka samaksu,kā piemēram 1/20 daļu no likumā paredzamās summas? tas arī piederas pie "'attīstības""?:))

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 10:07

Lo

Dzivoju Californija starp miljons tam skibacainajam utim,ta ka labi zinu jau 20 gadus ko vini dara cita zeme.Tas pats ari Latvijai sagaidams,ja tadi uznemeji saks "sakopt" Latviju. Atjedzaties latviesi.

pirms 7 gadiem, 2014.01.06 11:36

Ozolnieku novadā