Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Arī Ozolnieku novada pašvaldība palīdzēs Zolitūdes traģēdijā bojāgājušās iedzīvotājas ģimenei 9

Ozolnieku novada pašvaldībai ir informācija par vienu Ozolnieku novada iedzīvotāju, kura gāja bojā Zolitūdes traģēdijā. Līdztekus Rīgas Sociālā dienesta atbalstam pašvaldībā tiks izskatīta iespēja piešķirt papildu atbalstu traģēdijā cietušās sievietes bērnam, ģimenei piedāvātas arī bezmaksas psihologa konsultācijas.

Ozolnieku novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Kairiša aģentūru LETA informēja, ka Zolitūdes traģēdijā bojā gājusī sieviete dzīvoja Brankās, bet viņas deklarētā dzīvesvieta neatrodas Ozolnieku novadā. Ozolnieku novada pašvaldības speciālisti ir sazinājušies ar šīs sievietes ģimeni, ir apsekota situācija ģimenē, pārliecinoties, ka bojāgājušās bērns ir drošībā pie tēva.

Tāpat 10.decembra Domes sēdē plānots izskatīt iespēju piešķirt papildu atbalstu traģēdijā cietušās sievietes bērnam un, protams, ģimenei piedāvātas arī bezmaksas psihologa konsultācijas, informēja Kairiša.

Kā ziņots, Rīgas Sociālajā dienestā nedēļas nogalē un pirmdien saņemti vairāk nekā 30 iesniegumi Zolitūdē cietušo bēru izdevumu segšanai un 10 000 latu pabalsta piešķiršanai, aģentūru LETA informēja Rīgas Domē.

Rīgas Sociālais dienests sazinājās ar Salaspils, Ozolnieku, Bauskas, Valmieras, Jūrmalas, Liepājas un Brocēnu sociālajiem dienestiem, nododot informāciju par Rīgas Domes piedāvātajām palīdzības iespējām cietušo vai bojāgājušo tuviniekiem, un lūdza veikt šo personu dzīvesvietas apsekošanu, lai noskaidrotu, vai cietušo vai bojāgājušo bērni atrodas drošībā un kurš pēc viena vai abu vecāku nāves uzņemsies bērna ikdienas aprūpi.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Likumsoģis

Apsveicami.
Līdzjūtība bojā gājušo tuviniekiem.
Ceru, ka notriektā bērna vecākiem un bērnam, Ozolnieku pašvaldība arī radīt iespēju atbalstīt gan finansiāli, gan nodrošinot vismaz bērnam psiholoģisko palīdzību.

pirms 6 gadiem, 2013.11.28 08:42

Arvīds

Starp citu, jā. Kādēļ gan ap bāreņiem, kas tādi palikuši pārgalvīgo šoferu dēļ, tādu ažiotāžu netaisa kā par Zolitūdes veikala upuriem? Nedz viņiem kas ko dikti kompensē vai psiholoģiski atbalsta. Jebšu viņu bēda nav tik liela un ievērības cienīga?
Kad nesen sievieti notrieca, pēc kāda laika aizsaulē no skumjām aizgāja viņas māte. Nedz kāds psiholoģiski atbalstīja, maksāja kompensācijas, utt. Tas sāk smakot pēc cinisma. Tos upurus ir vairāk žēl, bet šos mazāk - tā sanāk? Gan vieni gan otri aizgāja bojā citu cilvēku noziedzīgās bezrūpības dēl.

pirms 6 gadiem, 2013.11.28 10:02

Dace

Piekrītu Arvīdam, nedrīkst bojāgājušos, cietušos un viņu ģimenes šķirot pēc tā, kas un kur viņiem ir radījis neizdzēšamas ciešanas.

pirms 6 gadiem, 2013.11.28 12:40

precīzi!

Piekrītu Arvīdam. Turklāt, ja nemaldos, kompensāciju maksās Maksima, Re&Re tieši iesaistītie "megabiznesi". Valsts labāk lai veic savus tiešos pienākumus: izremontē bērnu slimnīcu, slimiem bērniem rod nepieciešamo finansējumu veselības būtiskai uzlabošanai, lai tautai nav jāvāc ziedojumi. Nepārprotiet...

pirms 6 gadiem, 2013.11.28 16:59

pluss

Viss kārtībā. Gudri cilvēki jau visu saprot.

pirms 6 gadiem, 2013.11.30 00:04

Novada iedzīvotais

Izskatās ka, tikai Jūs te šķirojat ģimenes pēc saviem alkatīgiem kritērijiem!!! Pašvaldība dara visu kas ir viņu spēkos, lai palīdzētu tiem kas ir nonācis grūtībās, gan finansiālās, gan psihologa palīdzība, gan dažādu veida konsultācijas!
Lai nomierinātu Jūs, cietušo ģimene neprasija un neprasīs nekādu finansiālu palīdzību, kura nav noteikta ar likumi.
P.S. Jūsu nomaksātie nodokļi paliks veseli un neskarti līdz Jūsu pensijai!
Piedodiet par manu valodu!

pirms 6 gadiem, 2013.11.28 22:35

Pilsētas iedfzīvotājs

Jā jā, pasaki vecākiem, kas zaudējuši savu bērnus autoavārijās, ka tie ir alkatīgi. Zini vispār, ko nozimē šis vārds? Alkatīgi, jopt. Vienkārži ap Maksimas upuriem ir ažiotāža, tādēļ te naudu pārparēm gāž, jo savus grēkus apslēpj + no visiem labdarības fondiem mēdz kādu kumosu noraut. Mna žēl visus tos, kam nav veicies "VIP" negadījumā bojā aiziet, jo viņu radu ciešanas nevienam nav interesantas. Par viņām jau ziņās neraksta.

pirms 6 gadiem, 2013.11.30 00:02

auto brauceejs

Ozolniekos, gaajeeju paarejas.kas loti slikti apgaismotas un cilveeki ,kas tumsaas dreebees skeerso ielu,bez atstarotaajiem.Tur nau taalu no trageedijas.netiek nekas dariits?

pirms 6 gadiem, 2013.12.15 14:14

Ozolnieku novadā