Iedzīvotāji aktīvi izmanto iespēju iegūt pašvaldības finansējumu dzīves un brīvā laika pavadīšanas kvalitātes uzlabošanai (ar foto) 6

Ozolnieku novada pašvaldības finansētajā projektu konkursā «Es zinu, varu un daru», kas šogad tika izsludināts jau trešo reizi, iesniegti 24 projekti, no kuriem 23 saņems līdzekļus to realizācijai par kopējo summu 

14 541,39 eiro, apstiprināja Ozolnieku novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību un informācijas daļas vadītāja Evita Kairiša. Vairāki jauniešu iniciatīvu grupu pieteikumi jau tiek īstenoti.

Viens no tiem ir biedrības «Jaunieši var!» Eināra Ervīna Deribo vadībā tapušais Ozolnieku novada jauniešu mūzikas kluba izveides projekts. E.Deribo skaidro, ka tā mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu interešu izglītības iespējas un jauno talantu atbalstu un attīstību Ozolnieku novadā. Projekta kopējais finansējums ir 699,99 eiro, un tas jau likts lietā, iegādājoties trīs mācību ģitāras un digitālās klavieres. Projektu paredzēts turpināt ilgtermiņā, paplašinot savu materiālo bāzi un piedāvātās iespējas. 

Pašlaik mūzikas kluba jaunieši plāno izveidot mūzikas ierakstu studiju Ānes jauniešu iniciatīvu centrā, uzstādot savu ierakstu aparatūru un pielāgojot telpu studijas standartam, kā arī labiekārtot telpas. Ierakstu studiju varēs izmantot visi novada jaunieši.

Konkursā «Es zinu, varu un daru» finansējumu ieguvis vēl viens jauniešu iniciatīvu grupas projekts izglītības metodiķes Lienes Šmites vadībā, kas paredz mācīt jauniešiem ēst gatavošanas prasmes. Iegūtie līdzekļi tiks tērēti, lai aprīkotu Ānes jauniešu iniciatīvu centra virtuvi ar nepieciešamajiem piederumiem un iekārtām, kā arī pārtikas produktu iegādei. Šā projekta kopējais finansējums ir 600 eiro.

Visu rakstu lasiet otrdienas, 10. jūnija, «Zemgales Ziņās». Foto: Agris Samcovs

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Kārlis from Dcity

Vai tad Deribo jaunskungs joprojām geju klubos piestrādā par samaksu? Vai atradis citus pelnīšanas veidus?

pirms 6 gadiem, 2014.06.10 15:06

...

Kāda Tev starpiba?

pirms 6 gadiem, 2014.06.10 15:09

Ese

Un, Ko pats esi ieverības cienīgu sastrādājis,ka par Eināru tik nievājoši izsakies?
Neko citu jau ,ka negatīvu komentaru uzrakstīt neesi spejīgs...?

Pazīstu personīgi Eināru Deribo, viņs ir tiešam forš ,pozitīvs jaunietis un dara pozitīvu darbu ar jauniešiem!!!

pirms 6 gadiem, 2014.06.10 16:24

xx

lai ta izglitibas metodike paskatas kapec berni iet no Ozolnieku vidusskolas prom????

pirms 6 gadiem, 2014.06.18 21:51

Ozolnieku novadā