Iedzīvotāji Ozolniekiem ziņo par bīstamu laternu Tilta ielā; pēc divām nedēļām tā nogāžas, palīdzību tā arī nesagaidījusi 17

«Tilta ielas 2. laterna paliek aizvien šķībāka un šķībāka. Ierosinu to atstutēt!» tā ierosinājumu sadaļā jau 21. martā Ozolnieku pašvaldības interneta mājaslapā ziņoja kāds Ilgvars.

Uz viņa rosinājumu Ozolnieku novada Dome, pateicoties par sniegto informāciju, atbildēja: «Atbildīgie speciālisti ir informēti un jautājums tiks risināts! Izmantojot šo iespēju, vēlamies vēlreiz pateikties visiem iedzīvotājiem, kuri ar mājas lapas jautājumu/atbilžu sadaļas starpniecību informē par novada teritorijā notiekošajiem procesiem un pamanītajām problēmām, piemēram, kad sabojāts pašvaldības apsaimniekošanā esošs inventārs vai nedarbojas ielu apgaismojums. Ņemot vērā to, ka atbildīgajiem speciālistiem nav iespējams vienlaicīgi pabūt visā novada teritorijā, šāda savstarpēja komunikācija ir ļoti svarīga, jo operatīva informācijas aprite palīdz problēmas atrisināt daudz ātrāk!»

Taču šootrdien iedzīvotājs Ilgvars mājaslapā jau raksta: «Tomēr tā Tilta ielas 2. laterna palīdzību nesagaidīja un ir iegāzusies pļavā... Varbūt var kādu meistaru atsūtīt un lai pie reizes apskata pārējās Tilta ielas laternas - viena otra ir tāda nedaudz sašķiebusies, kas zin, varbūt nākamo pavasari nesagaidīs, ja savlaicīgi netiks nostiprinātas.»

Uz to Ozolnieku Dome atbild, ka SIA «Ozolnieku KSDU» speciālisti tieši šonedēļ bija plānojuši laternu iztaisnot, bet diemžēl tā neizturēja un nogāzās. «Plānots, ka darbs jebkurā gadījumā tiks šonedēļ paveikts, stabs iztaisnots, un speciālisti pārbaudīs arī citus stabus Tilta ielā, lai šāds gadījums neatkārtotos. Konkrētais laternas stabs ir atvienots no sprieguma, tas nerada draudus apkārtējiem,» skaidro pašvaldība.

Pievieno komentāru

Komentāri 17

ozolists

to Ozolnieku KSDU vajadzētu Valsts kontrolei pārbaudīt! Blēži vien tur strādā vadības aparātā, uz Prīsis- lielākais zaglēns, vēl aizvien, turpat katru dienu tur apgrozās, laikam mēģina paslēpt galus ūdenī, jo izņēmuši viņu no uzņēmuma amatpersonām. Tas tips vispār jāizraida no Ozolniekiem un jāuzliek liegums rādīties šeit, kamēr vēl pašvaldības budžetā vēl kas ir palicis.

pirms 6 gadiem, 2014.04.09 16:25

iedzīvotāja

Ja nezini, tad nerunā! Uzskatu, ka pie vainas ir jaunā valdība. Ne velti daudzi aizgāja no darba! Paliksies vieni studentiņi.... tiem jau tik tiešām nerūpēs Ozolnieku iedzīvotāji.

pirms 6 gadiem, 2014.04.09 16:54

tekla

tādas Ozolnieku, Jelgavas novada, Elejas un citas Jelgavas rajona domes jāaizver, ēkas japārdod, bet funkcijas jānodod Jelgavas domei, no kuras arī jāatlaiž puse no krēslos pirdējiem.

pirms 6 gadiem, 2014.04.10 12:25

Iedzīvotājs Jānis

Paldies liktenim, ka tas žēlīgi risināja jautājumu „Par bīstamu laternu Tilta ielā” , ka laterna ar pieslēgtu spriegumu nogāzās bez traģiskām sekām.
Kauns par rīcību, kura raksturo Ozolnieku novada Domes pašvaldības iestāžu un struktūrvienību atbildīgo speciālistu darbu.

pirms 6 gadiem, 2014.04.09 17:10

nu

tai laternai vajadzēja pirakstīties rindā pie atbildīgiem speciālistiem , pats stabs vainīgs .

pirms 6 gadiem, 2014.04.09 17:38

SSSS

Tā iet, ka KSDU par vadītāju bez konkursa ieceļ savējo. No sērijas - es iekārtošu tavu radu siltā vietā tu manējo. "Paldies" P.Veļeckim par izvēlēto vadītāju.
Komunālie ir paplašinājuši administratīvo aparātu ar visādiem juristiem un viņu palīgiem, bet reāli tur nav kas strādā.

pirms 6 gadiem, 2014.04.09 20:31

Tas pats Jānis

Juristi ir vajadzīgi, lai ņemtu mūs visus priekšā par siltināšanas jautājumiem, par "karstā ūdens cirkulāciju" (daudzi zin, kas tas pa zvēru) un par dažādiem citiem sviestiem. Viņi savu maizīti tiešām atpelna... vismaz no KSDU skatu punkta.

pirms 6 gadiem, 2014.05.07 10:42

guntis

besii aaraa shii papiiru dariishana ,kameer pashiem virsuu negaazas tikmeer neko nedara,labi ka tas stabs neuzkrita virsuu kaadam cilveekam,ko tad teiktu

pirms 6 gadiem, 2014.04.10 07:08

nu...

Ozolnieku mājas lapā vari rakstīt ko gribi - atbilde viena: paldies par jautājumu... Par KSDU - viņiem bez laternām daudz darba, jāizvadā izprintētie ūdens rēķini pa adresēm...

pirms 6 gadiem, 2014.04.10 08:14

bezatbildiba

Kurš no pašvaldības atbildēs par "tik savlaicīgu" objekta bīstamības novēršanu?????
Un tad liekulīgi sēro 3 dienas, karogus izkar, vāc ziedojumus sliktākā scenārija gadījumos. Nožēlojami! Taču jāsāk ar sava darba atbildīgu izpildi, un vajadzības gadījumā, pareizu prioritāšu noteikšanu: ja bīstams-tad vispirms un tūlīt.
Kas no pašvaldības deliģēja "atbildīgajiem dienestiem vai speciālistam" un nenokontrolēja savlaicīgu izpildi???? Vai atbildēs?

pirms 6 gadiem, 2014.04.10 08:44

Ineta

Bet vai par krītošām laternām un elektrības stabiem nav jāziņo latvenergo??? Kāds sakads Ozolnieku pašvaldībai?

pirms 6 gadiem, 2014.04.10 09:11

Anonīms

Par elektrības stabiem - sadales tīkliem par apgaismes stabiem - ksdu

pirms 6 gadiem, 2014.04.13 11:25

Ādolfs

Sen jau zināms, ka OKSDU ir sliņķu kantoris, pat necenšās.
Bet kā zināms zivs pūst no galvas, ja vadītājs netiek galā ar saviem darbiniekiem, tad sekas redzamas - Vājš vadītājs. Tie politiķi nesaprot, ka tā viņi bojā savu reputāciju, KSDU darba sekas nākamajās vēlēšanās var sagraut visu viņu vēlēšanu uzvarētāju komandu, jo tautai neinteresē SIA vai pašvaldība.

pirms 6 gadiem, 2014.04.10 12:37

zinātāja

Par ielu apgaismojumu atbild pašvaldība vai pilsētsaimniecība. Par balstiem gan jāziņo sadales tīklam.

pirms 6 gadiem, 2014.04.10 15:42

Dainis

Diez kā šo drausmīgo notikumu pārdzīvoja brāļi Aleksis un Ilgvars Skadiņi ... ???
Liekas,ka viņi to tik vien darā,kā sēž ozolnieku mājas lapā un domā kādu jautājumu uzdod Ozolnieku domei! Sviests !!!

pirms 6 gadiem, 2014.04.24 08:50

ananims.

ksdu kantori strada vieni zagli.skatas kur tik var iebast kabata.teica ka agrak zaga.bet si vadiba atklati zog.un melo acis skatidamas.sis firmas tirisana jasak no ksdu kantora.tur vispirms vajadzetu atbrivot skolniekus no iesilditajiem kresliem.kamer si vadiba bus pie sprices kartiba nebus nekad ksdu.

pirms 6 gadiem, 2014.04.29 23:03

Tas pats Jānis

Daini, kādi Skadiņi? Kas tev noticis? Atkal dzer?

pirms 6 gadiem, 2014.05.07 10:44

Ozolnieku novadā