Iedzīvotāji Ozolnieku Pašvaldības policijai pārmet bezdarbību; pašvaldība atbild – iesniegumu neatrod, bet šoferus sodīt nevar 23

«Reizēm nesaprotu, kam vajadzīga Ozolnieku Pašvaldības policija, kura neredz pie pašu logiem, kā regulāri autovadītāji novieto savus auto, aizšķērsojot gājēju celiņu, kas ved uz Melioracijas ielu no pasta puses,» tā ozolnieku pašvaldībai tās mājaslapā raksta kāda Līga. 

Viņa arī atgādina, ka pagājušās vasaras beigās kādai grūtniecei un maziem bērniem Pļavu ielā 4 uzbrucis vilku sugas suns. Tikusi izsaukta Ozolnieku Pašvaldības policija un uzrakstīta sūdzība, bet līdz šim brīdim nav sanemta atbilde par uzrakstīto iesniegumu par šo uzbrukumu. «Tiešām policijai tik daudz darba, ka nevar pusgada laikā atbildi sniegt? Laikam jāsagaida, kad šis suns kādu sakropļos,» ziņo Līga.

Ozolnieku vietējās varas vadība viņai atbild, ka Pašvaldības policijas priekšnieks Arnis Joma aicina ziņot par konkrēto iesniegumu, rakstot precīzu informāciju ar iesniedzēja vārdu un uzvārdu, kā arī iesnieguma datumu uz e-pastu arnis.joma@ozolnieki.lv, lai pārbaudītu iesnieguma statusu lietvedībā, jo Pašvaldības policijai neuzrādoties neatbildēts iesniegums par aprakstīto jautājumu. 

Komentējot situāciju par neatļautu auto novietošanu novada teritorijā, pašvaldība informē, ka Ozolnieku novada Pašvaldības policija nav pilnvarota veikt tādu pārkāpumu kontroli, un par to patlaban atbild tikai Valsts policija, tāpēc, konstatējot pārkāpumus, aicina zvanīt pa tālruni 110. 

Turpat mājaslapā neapmierinātību ar Pašvaldības policijas darbu pauž arī kāds Jānis. «Tātad, ir radusies vēlme noskaidrot, kāpēc atbildes šajā jautājumu sadaļā tiek sniegtas, neiedziļinoties jautājumā, neinteresējoties par atbildes pareizību, tikai ar vēlmi atrakstīties no «kārtējā dīkdieņa, kam gribas dzīvot labāk»? Šāds viedoklis man radās pēc ilgstošas sarakstes par iebraucamo ceļu Ozolnieku stacijas stāvlaukumā un mūsu Pašvaldības policiju. Man tika sniegtas visdīvainākās atbildes un mēģinājumi novelt atbildību gan uz Valsts policiju, gan uz tiem šoferīšiem, kam ar acumēru ir slikti, lai gan pareizā atbilde skan šādi: Ozolnieku novada Pašvaldības policijas darbiniekiem nav ne mazākās vēlmes ķēpāties ar šo problēmu un reģistrēt CSDD transporta kontroles struktūrvienību, saņemt soda kvīšu veidlapas un nodarboties ar CSN ievērošanas uzraudzīšanu šajā objektā, kas prasa laiku un degvielu. Minētajai problēmai nav un nebūs risinājuma, un iesakām samierināties ar to, tāpat kā ar visu pārējo. Jūsu Ozolnieku novads ar saknēm.» Jā, patiesība ir sāpīga, bet vai nebija vieglāk uzreiz pateikt taisnību, nevis tērēt savu un manu laiku?» jautā Jānis.

Ozolnieku novada Dome viņu informē, ka tās ieskatā atbilde uz jautājumu jau iepriekš tikusi sniegta pēc būtības, skaidrojot Pašvaldības policijai piešķirtās pilnvaras un vēršot uzmanību uz Valsts policijas atbildību, norādot, kā rīkoties, konstatējot aprakstīto gadījumu.

Pievieno komentāru

Komentāri 23

Policists

Uz kāda pamata pašvaldības policists nēsā Valsts policijas formas tērpu.

pirms 6 gadiem, 2014.04.24 07:01

Resnais

drošvien uz pusslodzi strādā Valsts policijā.

pirms 6 gadiem, 2014.04.24 08:01

s

Iesniegumus mīlīši šīs zemes valsts iestādēs ir jāraksta divos eksemplāros - viens paliek konkrētai iestādei, uz otra zīmogs un paraksts kurš pieņēma iesniegumu, to bāz ķešā un glabā....Savādāk tā arī būs - pēc laika nav iesnieguma, nav suņa, nav problēmas, viss atbildēts, viss izdarīts....

pirms 6 gadiem, 2014.04.24 08:33

Jautājums

Kas un kā pilda
vienu no daudzajiem Ozolnieku novada Pašvaldības policijas pamatuzdevumiem:
„Transporta līdzekļu stāvēšanas un apstāšanās noteikumu ievērošanas kontrole” ?

pirms 6 gadiem, 2014.04.24 08:34

Tas pats Jānis

Neviens to nepilda, jo nevajag - gan jau Jānis aizvērsies un iestāsies miers. Arī pie daudzstāvenēm iedzīvotāji paši nolinčos vainīgo un būs viss smuki.

pirms 6 gadiem, 2014.05.07 10:13

Dainis

Cilvēki mīļie!! Visus jums nesaprotamos jautājumus uzdodiet Aleksim Skadiņam. Viņš visu zin kas un kapēc notiek Ozolnieku novadā.

pirms 6 gadiem, 2014.04.24 08:53

Tas pats Jānis

Daini, beidz dzert un ej strādāt! Kāds Skadiņš, kādi jautājumi?

pirms 6 gadiem, 2014.05.07 10:51

Jānis

Nesaprotu, kam vajadzīga Pašvaldības policija, kura visbiežāk „atrakstās”, un iedzīvotājus par konstatētajiem pārkāpumiem aicina zvanīt valsts policijai pa tālruni 110.
Izlasot rakstu, liekas, ka ir pienācis laiks, lai Ozolnieku novada dome rūpīgi izvērtētu savas Pašvaldības policijas likumīgās funkcijas un to izpildi .

pirms 6 gadiem, 2014.04.24 09:00

Tas pats Jānis

Latgaļi jau savu pašvaldības policiju izformēja, bet mūsējie jau mazliet baidās - ja nu noziedzības vilnis iet pāri Ozolniekiem? Pašvaldības policija taču ar vienu rokas mājienu visu atrisinās un noziedzniekus saliks cietumos.

pirms 6 gadiem, 2014.05.07 10:53

foto

Interesanti, ko Ozolnieku mēram cenšas ieskaidrot Pašvaldības policijas priekšnieks.....!?

pirms 6 gadiem, 2014.04.24 09:15

Tas pats Jānis

Viņš saka:
"Pēter, nu tu tač saproti, ka tas suņanagla Jānis mums visu dzīvi sagandējis, bet nu pacieties - es viņu disciplinēšu - gan jau nāks vasara un šim izaugs gara zāle vai karogu neizkārs. Neies taču tagad sākt reformas pāris trako autoīpašnieku dēļ."

pirms 6 gadiem, 2014.05.07 10:55

policists

tad jau Jelgavas Pašvaldības policija nēsā Valsts Ugunsdzēsības un Glābšanas dienesta formu.

pirms 6 gadiem, 2014.04.24 10:19

ssssssss

Tas trakais Jānis n-tās reizes sūdzējās par mašīnu novietošanu pie Ozolnieku dzelceļu stacijas. Viņam redz esot grūti iebraukt laukumā, lai aizvestu cilvēku uz staciju. Kāda mārrutka pēc jālien pārbāztā stāvlaukumā? Tak izlaid pie piebraucamā ceļa. Jeb pasažierim nav kāju tāpat kā Jānim nav smadzeņu?
Protams, automašīnu stāvēšanu starp bērnu dārzu un domes ēku, gan varēja sakārtot. Pašlaik Ozolnieku centrs ir pārrakts un nav īpaši lielas iespējas izvēlēties pa kurām ielām pārvietoties, pārbāztais posms ar stāvošiem auto pie bērnu dārza, sporta nama un domes tik tiešām ir neizbraucams. Tak blakus ir liels stāvlaukums, atstājiet tur savus auto, bet nē .... jāstājas tak taisni pie durvīm ... gluži kā Jānim jāpiebrauc pie pašas stacijas.

pirms 6 gadiem, 2014.04.25 11:23

xx

vini javaretu ieksa pat iebrauktu ja tik varetu

pirms 6 gadiem, 2014.04.26 21:03

*****

Tāpēc vien, ka cilvēks aizstāv savas (arī ikviena cita, kam ikdienā sanāk kustība šajā stāvlaukumā) tiesības izmantot visiem izmantojamu stāvlaukumu, viņš nav jāsauc par traku! Tur patiesi IR bardaks, un tiešām ir autovadītāji, kas necienot līdzcilvēkus, nomet mašīnu pat ne ceļa malā, bet vidū! Garām grūti tikt (jā, jābrauc pa grāvmalu!!), kur nu vēl izmainīties ar pretīmbraucošo!

pirms 6 gadiem, 2014.04.28 11:00

Tas pats Jānis

Ja kādam ir grūti saprast vārda "iebrauktuve" nozīmi, tā nav mana problēma. Es arī neesmu vainīgs, ka mums novadā ir tik daudz trūcīgo, kas ar savu auto līdz stacijai var atbraukt, bet līdz darbam Rīgā "saļaras" nepietiek. Es neesmu pie tā vainīgs! Mēs visi maksājam vienādu īpašumu nadokli (izņemot "putnubūru" iemītniekus, kas maksā mazāk) un visiem ir vienādas tiesības! Tad, lūdzu, nevajag sieties klāt tiem, kam ir perversa vēlme savas tiesības arī izmantot. Laikam jau vienkāršākais veids, kā apkarot to stacijas problēmu, ir uzmeklēt kontaktus Jelgavas "gopņikiem", kas nodarbojas ar automašīnu salona revīziju? Žēl tikai, ka nezinu, kā to izdarīt.

pirms 6 gadiem, 2014.05.07 10:11

to Tas pats Jānis

Tu jau pats esi tik pat trūcīgs kā citi, ja ved tikai līdz stacijai. Jeb iedomājies sevi par ciema biezo? Nemaz tik biezs neesi, ja jau pasažierim, ko ved uz vilcienu, nav pat auto ar ko braukt uz Rīgu vai staciju. ;-))))

pirms 6 gadiem, 2014.05.13 19:40

to sssssssss

Saki lūdzu - bet kāpēc Jānim pasažieris būtu jāizlaiž ārā ceļa malā tikai tāpēc, ka stāvlaukums, kas domāts, uzsveru, visiem, dažu egoistu, kuri uzskata sevi par vienlīdzīgākiem par citiem, dēļ ir neizbraucams??? Jāņa pasažieris var iet ar kājām, bet tie, kas nomet savas mašīnas kur pagadās, nevar? Protams, ja noliktu mašīnu tā, lai netraucē citiem, būs jāpaiet ar kājām.
Vai nav jauka domāšana.....

pirms 6 gadiem, 2014.04.28 10:54

zinātāja

Zivs pūst no galvas.... Domē ir cilvēki, kuriem pilnīgi nerūp Ozolnieku iedzīvotāji.......Nu ko, ko vēlējāt, to arī saņēmāt!

pirms 6 gadiem, 2014.04.28 22:14

sssssss

Un par ko tad vajadzēja vēlēt? Kur ir Prīsis? Ja par priekšnieku netiek, tad nekas nav jādara?
Skaidrs gan ir viens, par šitiem vecajiem zemnieku krabjiem arī vairs nevēlēšu.

pirms 6 gadiem, 2014.04.29 09:57

Peter

kas tas par ***ienu ??? pie kastanu ielas bija novietots zalaajaa auto, zvaniju 110 .. teica ka nav vinju kompetencee, teica lai zvanot vieteejiem pashvaldibas policijas darbiniekiem. un kru tagad meklet taisnibu ? zali pimpaki nemeedz pienjemt leemumu par pashvaldibas policiju ?nobarojushies un notaukojushies cuuku bars

pirms 6 gadiem, 2014.04.30 22:36

IEdzīvotāja

Jomas k.gs jau ļoti,ļoti sen guļ uz veciem lauriem,kurus viņam plūca Ainara k.gs,un Vaļecka k.gs turpina tādā pašā garā,jo pie Ainara bija izpilddirektors,tak nemetīs akmeni savā lauciņā!!!
Joma vispār ir zem katras kritikas ja var iedzīvotājiem pateikt,mans darba laiks ir beidzies,tad kas tu esi par policistu un kam tāda policija ,kas strāda no 8-17 darba dienās ir vajadzīga!!!
Uz trenāžieru zāli redz viņi ejot,kam tas ir vajadzīgs Jūs policistu kungi tak nevienu neķerat,jo darba laiks ir beidzies......

pirms 6 gadiem, 2014.05.03 11:54

Ozolnieku novadā