Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Interesējas par pašvaldības maksājumiem Liepiņa uzņēmumiem 22

“Ziņu” rīcībā nonākusi informācija, kas liecina, ka par interešu konflikta pieļaušanu pašvaldības darbā KNAB sodītais Ozolnieku novada domes priekšsēdētājs Dainis Liepiņš likumu “Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā”, iespējams, pārkāpis ne vienu reizi vien. Minētā informācija par, iespējams, vairākkārtēju interešu konfliktu D.Liepiņa darbībā atklājas “Ziņu” rīcībā nonākušajā Ozolnieku domes priekšsēdētāja vietnieka Guntara Akmentiņa parakstītajā atbildes vēstulē pieciem Ozolnieku novada domes deputātiem – Uldim Aināram, Igoram Orlovam, Jānim Valertam, Pēterim Veļeckim un Ervīnam Vēverim. Septembra vidū pēc tam, kad Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja mājaslapā un medijos tika publicēta ziņa par KNAB D.Liepiņam uzlikto sodu, minētais deputātu piecnieks pieprasīja no savas pašvaldības ziņas par visiem maksājumiem uzņēmumiem, kuru daļas pieder domes priekšsēdētājam D.Liepiņam.


Foto: no arhīva. Visu rakstu lasiet 4. oktobra “Zemgales Ziņās”

Pievieno komentāru

Komentāri 22

Ozolnieks Māris

Paldies, lieliskajam deputātu piecniekam.

pirms gada, 2018.10.04 12:48

Vietējais

Es galigi neesmu Daiņa fans, bet nu šoreiz esmu Daiņa pusē. Apsūdzības ir par kaut kādām smieklīgām summām, piemēram, aizvedis potenciālos investorus paēst pusdienas uz savu Agati Hotel. Nu hallo, kur tad viņam tos vajadzēja vest - uz nožēlojamas kvalitātes ēdiena krogu "MEKA" vai LLKC darbinieku ēdnicu??? Nu tas ijau ir smieklīgi šoreiz kko tādu pārmest. Kas attiecas uz Ledus halles apmaksu, lēmumi tak tika pieņemti vēl Veļecka laikā.

pirms gada, 2018.10.04 13:01

Dainis ir malacis

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/jelgavas-dome-par-tukstosiem-pirktu-alkoholu-iespejams-slepusi-ka-ziedus-zinotaja-atlaista.a294719/

pirms gada, 2018.10.04 15:03

deputāts

Vietējais laikam nelasīja G.Akmentiņa parakstīto informāciju par D.Liepiņam piederošo, vai kā citādi kur viņš personīgi gūst labumu, parskaitīto naudu, jo tur tika noradītas sumas tikai dažiem pārskaitījumiem, bet tur kur bijušas lielas summas netika norādīts,tad jautājums G.Akmentinam kāpēc netika noradītas visas summas. Kas attiecas uz publisko slidošanu ok piekrītu ļoti labi, bet par to samaksājam mēs visi Ozolnieku iedzīvotāji,.Bet iespējams Jelgavā tas izmaksātu lētāk, kāpēc nav cenu aptauja, vai tāpēc, ka Ozolnieki ir slaucama govs D. Liepiņam? Un vēl par to, kafijas dzeršanu: arī iepriekšējie droši vien dzēra. Bet dzert sev piederošā uzņēmumā un pelnīt uz tā un iebāzt sev kabatā, tas ir nekaunības virsotne.

pirms gada, 2018.10.04 17:13

Vietējais

Cien. Uldi Ainār! Kur tad vajadzēja dzert kafiju? Tava tēva iepriekš daudzu gadu garumā lobētajā Baranovsku Mekā vai LLKC ēdnīcā? Varbut uz Jelgavu vajadzeja braukt? Kremt ka pats neesi pie valdīšanas un vairs nevari bīdīt savas shēmas kā bija Tava tētuka un Veļecka laikā?

pirms gada, 2018.10.04 19:44

vēlētājs

Vietējais jeb drīzāk "savējais" būs kaut ko sajaucis, iedzīvotāji pašvaldību neievēl, lai tā visādus ciemiņus barotu un kafiju tiem uzsauktu. Pašvaldības funkcijas nav vietējo biznesmeņu prezentācija un izrādīšana.
Neatceros, kad vēlētāji būtu lūguši prezentāciju un reklāmu ledushallei sarīkot, ko faktiski Liepiņš veiksmīgi dara par pašvaldības līdzekļiem.

pirms gada, 2018.10.04 23:29

To vietējais

Tieši tā! Varbūt iedzīvotāji negrib kaut kādiem viesiem uzsaukt kaut kādu uzdzīvi. Un kāds tad galu galā iedzīvotājam ir labums, ka pie Liepiņa kunga kaut kādi viesi brauc?! Kas mums iedzīvotājiem no tā?

pirms gada, 2018.10.06 09:59

13 saeimas kandidātam

Par kādu saeimu tu Akmentiņ sapņo? Ja tā turpināsi KNAB un rokudzelži būs tavi sabiedrotie!!

pirms gada, 2018.10.04 19:07

Janka

Summas jau tiešām nav lielas, bet vait tās ir visas?
Un vai tiešām Dainis ir tik ļoti izmisis un nonācis trūkumā, ja nevar savā restorānā uzsaukt kafiju viesiem?

pirms gada, 2018.10.04 19:41

Man personiski

nepatika, ka gan Jāņos, gan Ozolnieku svētkos parādi ēdināšanā un dzērienu tirdzzniecībā diktēja Liepiņa roku uzņēmumi...

pirms gada, 2018.10.04 21:47

Vietējais

Nē nu Tu laikam gribēji lai MEKA rīko parādi tā kā visus tos gadus kad Ainārs un Veļeckis bija pie teikšanas.

pirms gada, 2018.10.04 23:08

m!

Es gribetu est kaut ko citu atskriba no ikdienas kad varu aiziet ar kajam lidz lokalajai kafejnicai

pirms gada, 2018.10.05 10:14

!!

Iepriekš bija gan meka gan citi ēdinātāji. Bet, ja pārmet, ka iepriekš bija tikai meka, tad ar ko šobrīd ir savādāk? Grāpītim samaina vāciņus un klaigā kā mēs te esam ieveduši kārtību. Atgādina perestroikas laikus.

pirms gada, 2018.10.05 08:36

Glezna ar nosaukumu

"Pieci lauku alkaši raksta vēstuli."

pirms gada, 2018.10.05 10:09

alkašs

Cik zinu domē ir tikai viens alkašs. Bet jautājums par pārējiem deputātiem, kāpēc šie sēž ūdeni mutē ieņēmuši. Vai tiešām tik labi sapiķots, vai tā iebiedēti ka ļipas trīc.

pirms gada, 2018.10.05 10:16

Kurbads

Trīc par savu vietu. Pērkama un apvārdojama publika! Tādi savā laikā bija tautas nodevēji!

pirms gada, 2018.10.06 10:08

RAF

Liepiņa kungs, turiet lauķus īsā pavadā, normējiet viņiem barības devas un sodiet par mazāko nepaklausību.

pirms gada, 2018.10.05 11:16

dāvana vientuļai sievietei

Diez ko Dainis tajā foto skaita piecus stabus vai piecus gadus par stabu.

pirms gada, 2018.10.05 12:15

Apnicis

Par deputātu, t.sk. domes priekšsēdētāju nepiedzimst, par tādiem kļūst caur vēlēšanām. Ainārs bija slikts, Veļeckis bija slikts, Liepiņš arī ir slikts. Tas jau izklausās kā liktenis- gribi būt slikts, tiec ievēlēts Ozolniekos.

pirms gada, 2018.10.06 05:37

Ahūns

Elektorāts tāds pastulbs, daudz bijušo Jelgavnieku.

pirms gada, 2018.10.07 13:20

!!

Varbūt vajag paskatīties ko cilvēks iepriekš darījis. Par to ka iepriekšējie slikti, bļāva tieši tagadējie. Liepiņa kugs pabijis daudzkur un visūr aizgājis neko neizdarījis un neko nesakārtojis. Vienīgi sēžot neskaitāmās valdēs Šslesera laikā uzsitis sev kapitālu.Vecie arī nebija ideāls, bet tā kā šodien amatos salikti sev pietuvinātie un tik daudz jaunu štatu nekad nav bijis. Ja būtu, kas krasi mainījies varētu teikt lieliski, bet kur vien paskaties, vai tā būtu vidusskola, ksdu, policija uc. ir tikai sliktāk. Vecajā vadībā administratīvie izdevumi bija vieni no zemakajiem valstī. Gribētos zināt kādi ti ir tagad.

pirms gada, 2018.10.06 09:12

Ozolnieku novadā