Izsludināts atkārtots konkurss uz Ozolnieku vidusskolas direktora amatu 8

Ozolnieku novada pašvaldība izsludinājusi jaunu konkursu Ozolnieku vidusskolas direktora amatam, liecina pašvaldības publiskotais sludinājums.

No pretendentiem pašvaldība pieprasa augstāko izglītību, pieredzi izglītības vadības jomā, valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, tāpat vēlamas arī angļu valodas zināšanas. Nākamajam direktoram nepieciešamas zināšanas vispārējās izglītības iestādes finansēšanas, izglītības satura un attīstības jautājumos, prasme strādāt ar datorprogrammām. Vēlamas arī labas analītiskās spējas, precizitāte, augsta atbildības sajūta un laba saskarsmes kultūra, iemaņas liela kolektīva vadīšanā. Pašvaldība prasa arī nevainojamu reputāciju, lojalitāti Latvijas Republikai un Satversmei.

Līdz ar dažādiem dokumentiem pretendentiem jāiesniedz arī vīzija par Ozolnieku vidusskolas potenciālo attīstību tuvākajos piecos gados.

Konkurss izsludināts līdz 31. martam. Amatam noteiktā alga ir 1630 eiro bruto.

Jau vēstīts, ka pērnā gada nogalē Ozolnieku novada pašvaldība lēmusi 2018. gadā sludināt atkārtotu konkursu uz Ozolnieku vidusskolas direktora amatu, jo vienošanās par labāko kandidātu netika panākta.

Konkursā uz izglītības iestādes vadītāja amatu kopā bija pieteikušies seši kandidāti. Jautājums par vidusskolas direktora amatu tika pārrunāts Ozolnieku novada domes sēdē, bet, ņemot vērā konkursa norisi un vērtēšanas komisijas locekļu atšķirīgo viedokli par iespējamajiem kandidātiem, tika pieņemts lēmums sludināt atkārtotu konkursu.

Pašlaik Ozolnieku vidusskolas direktores pienākumu izpildītāja ir Everita Borisova, kura līdz šim pildījusi direktores vietnieces izglītības jomā pienākumus.

Pašvaldība izsludināja pieteikšanos skolas direktora amatam, jo darbu pametusi līdzšinējā izglītības iestādes vadītāja Klāra Stepanova. Viņa par darba pārtraukšanu komentārus nesniedza, vien apgalvoja, ka tas ir viņas lēmums.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Tuksamucataluskan

Garākas debates Ozolnieku novada decembra domes sēdē radīja domes priekšsēdētāja Daiņa Liepiņa paziņojums, ka tiek pārtraukts izsludinātais konkurss uz Ozolnieku vidusskolas direktora amatu un ka to varētu izsludināt vēlāk. Konkursa atlikšana tiek skaidrota ar to, ka mācību gada vidū ir mazāka varbūtība atrast vislabāko direktoru, jo lielāka pedagoģisko kadru mainība notiek mācību gada beigās.


Vai jau pienākusi vasara un beidzies mācību gads? Vārdi bez svara katrā teikumā,katrā publikācijā . Saka vienu,dara citu.

pirms 2 gadiem, 2018.03.02 11:37

hmm...

Varbūt E.Borisovai apnika saņemt lielo algu un darbiņš par grūtu ...

pirms 2 gadiem, 2018.03.03 16:44

Pļāvējs

E.Borisova varētu būt reālākais kandidāts uz šo amatu. Gan jau Liepiņš ar savu blici varētu būt noskatījis citu pakalpīgu kadru un izsludinātais konkurss ir tikai acu aizmālēšanai, kā tas jau ne reizi vien Ozolniekos ir bijis. Bet var būt, ka Borisova pati nemaz negrib šo amatu...

pirms 2 gadiem, 2018.03.05 15:19

Uldim Aināram

Var saprast tavu trakošanu, jo Liepiņš patriecis no Ozolniekiem tur 30 gadus valdošos zagļus no ZZS, kurus ilgus gadus vadīja tavs tētuks, bet tu pats biji šīs bandas dalībnieks! Pietiekoši daudz liecinieku vēl strādā domē, kuri atcerās tavas afēras ar iepirkumiem, Uldi! Turklāt tu kā vienmēr izplati nekorektu informāciju, jo pieteikšanās uz direktora amatu ir noteikta mēneša garumā, tad vēl paies laiks izvērtēšanai un izvēlētajam pretendentam vēl būs jānostrādā iepriekšējā darba vietā vismaz mēnesis, jeb kopā apmēram 2,5 mēneši, kas sanāk maija vidus. Vai tās nav mācību gada beigas, Uldi Ainār?!!!

pirms 2 gadiem, 2018.03.07 08:02

Ulda fanam

Viens precizējums - normāls mācību gads beidzas tikai pēc Jāņu laika, kad ir nokārtoti eksāmeni un beidzies izlaidumu periods, kā rezultātā neviens sevi cienošs jomas profesionālis nepieteiksies amatu konkursam martā.
Savukārt, ja Dainis un Svetlana ir atraduši savu ieliktenīti, tad kāds pamats pārmetumiem Uldim?
Svetlana beidzot sākat strādāt nevis stāstīt pasakas par iepirkumiem, gadījumā, ja ir fakti par kurupciju ieriekšējos sasaukumos, tad Jums ir pienākums vērsties tiesībsargājošas iestādēs ar attiecīgu iesniegumu, vai arī kļūstat par nozieguma līdzdalībnieci.

pirms 2 gadiem, 2018.03.07 14:42

teacher

Vai tad Valstī trūkst LV pieredzes bagāti lauķi ? Neticu.

pirms 2 gadiem, 2018.03.02 13:03

Hm

Re kur likvidēs vakarskolu varēs direktore iet uz Ozolniekiem

pirms 2 gadiem, 2018.03.04 17:18

Ozolnieku novadā