Izsludināts skiču ideju konkurss atpūtas parka izveidei

Ozolnieku novada pašvaldība izsludina atklātu skiču ideju konkursu atpūtas parka izveidei Ozolnieku ciema Jāņa pļavas, Veselības takas un kalna pie Skolas ielas teritorijās, ar kopējo platību 10,84 ha. Šeit skatāmi FOTO, kā arī topogrāfiskais zīmējums.

Konkursa devīze – „Piešķir parkam „Dvēseli"!". Tā mērķis ir, izmantojot radošu sacensību, iegūt labāko projekta skici - ideju publiskajai ārtelpai ar racionāliem, mūsdienīgiem un daudzfunkcionāliem risinājumiem, kas piedāvātu daudzveidīgas rekreācijas iespējas novada iedzīvotājiem visos gadalaikos.

Konkursam iesniegtajos darbos Ozolnieku novada pašvaldība sagaida radošu pieeju un oriģinālus, mūsdienīgus, vizuāli pievilcīgus un funkcionālus risinājumus, parka teritorijā paredzot gan zonu dažādu pasākumu rīkošanai, gan rotaļu laukumus, pastaigu, sporta un aktīvās atpūtas zonas, u.c., piemērotas dažādām iedzīvotāju grupām. Darbus vērtēs komisija, un labāko darbu autoriem tiks piešķirtas naudas balvas.

Konkursā var piedalīties jebkura fiziska vai juridiska persona vai personu grupa, iesniedzot savu parka koncepcijas redzējumu atbilstoši konkursa NOLIKUMAM, kas no 3.novembra pieejams www.ozolnieki.lv sadaļā „Sabiedrība" – „Sabiedrības līdzdalība". Piedāvājumi jāiesniedz līdz 2015.gada 23.janvārim.

Pievieno komentāru

Ozolnieku novadā