Jaunieši var pieteikties realitātes šovam Ozolniekos 5

Pirmo reizi Ozolnieku novada jauniešu centri veidos realitātes šovu Ozolnieku novada un Jelgavas novada jauniešiem, «Ziņām» apstiprināja Ozolnieku novada pašvaldības Sabiedrisko un informācijas daļas vadītāja Evita Kairiša.

Paredzēts, ka šova «Neuzvaramais» laikā dalībnieki tiks nošķirti no ārpasaules un ikdienas. Dzīvojot nezināmā vietā, jauniešiem būs jāpilda dažāda veida uzdevumi, tā noskaidrojot spēcīgāko dalībnieku. Uzdevumi būs saistīti gan ar lauku darbiem, gan fiziskiem sporta uzdevumiem, kā arī loģisko domāšanu un spēju dzīvot bez sociālās vides.

Realitātes šova «Neuzvaramais» filmēšana norisināsies četras dienas – no 28.jūlija līdz 31.jūlijam.

Pasākuma organizatori ir Ozolnieku novada jaunatnes darbinieki, atbildīgais – pašvaldības Jaunatnes lietu speciālists Einārs Ervīns Deribo.

«Šobrīd tiek skaņotas visas formalitātes un nolikums, lai pasākums veiksmīgi varētu norisināties. Tiek gaidīti jauniešu pieteikumi, lai saprastu aktivitāti un potenciālo dalībnieku skaitu,» atzīst E.Kairiša. Par filmēšanu vēl tikšot lemts, vai veidot pasākuma tiešraides, vai video ziņas. Filmēšana tiks realizēta, izmantojot par šogad pašvaldības iniciatīvu projektā «Es zinu, varu un daru» iegūtajiem līdzekļiem iegādāto videoaparatūru. 

Šovam var pieteikties jaunieši vecumā no 18 līdz 25 gadiem, līdz 11. jūlijam aizpildot pieteikuma anketu. Anketu var atrast http://visidati.lv/aptauja/978908754/1/. Konts portālā draugiem.lv...


Pievieno komentāru

Komentāri 5

:)

Ta nu gan realitātes šovs! Lai iet labāk pie kāda zemnieka, darbu iedos cik uziet!

pirms 6 gadiem, 2014.07.02 14:11

:))

Tad sūti pieteikumu ,gudriniek!

pirms 6 gadiem, 2014.07.02 17:28

Ozolnieku novadā