Konkursā uz Ozolnieku Mūzikas skolas direktora amatu saņemti trīs pieteikumi 6

Konkursā uz Ozolnieku Mūzikas skolas direktora amatu saņemti trīs pretendentu pieteikumi, aģentūra LETA uzzināja Ozolnieku novada pašvaldībā.

Plānots, ka šonedēļ pašvaldības vērtēšanas komisija izskatīs saņemtos pieteikumus un tiksies ar pretendentiem.

Lai arī 17. maijā paredzēta kārtējā novada domes sēde, domes pārstāve Evita Kairiša vēl nevarēja komentēt, vai sēdē atbilstošākais kandidāts tiks apstiprināts amatā, jo vēl nav norisinājušās pārrunas ar kandidātiem.

Jau vēstīts, ka skolas direktora amats kļuvis vakants pēc tam, kad izglītības iestādes vadītāja Dina Tauriņa apstiprināta Ozolnieku vidusskolas direktores amatā. Tauriņa atkārtotajā konkursā uz direktora amatu izvēlēta trīs kandidātu konkurencē. Plānots, ka darbu vidusskolā viņa sāks jūnijā.

Tāpat ziņots, ka pērnā gada nogalē Ozolnieku novada pašvaldība lēmusi 2018. gadā sludināt atkārtotu konkursu Ozolnieku vidusskolas direktora amatam, jo vienošanās par labāko kandidātu netika panākta.

Pašvaldība izsludināja pieteikšanos skolas direktora amatam, jo darbu pametusi līdzšinējā izglītības iestādes vadītāja Klāra Stepanova.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Ozolnieks

Tas tak jau pirms konkursa izsludināšanas bija zināms, ka uzvarētājs būs esošā muzikas skolas direktores vietniece. Ko var māžoties un muļķot cilvēkus ar šiem fiktīvajiem konkursiem,

pirms 2 gadiem, 2018.05.09 21:58

gā ga

Tā runā ...

pirms 2 gadiem, 2018.05.09 23:59

solists

Ja tā vietniece ir tik laba, ka viņai nav konkurentu, tad kāpēc tāds satraukums? Manuprāt tas ir tikai loģiski, ka ir konkurss, jo tad var pārliecināties par visiem iespējamiem pretendentiem. Ja nerīkotu konkursu, tad būtu bļaušana, ka izvēlēts vadītājs bez konkursa!

pirms 2 gadiem, 2018.05.10 07:40

.

Birutiņ, kas ir topašs? Atkal sasapņojusies ne pa jokam.

pirms 2 gadiem, 2018.05.11 14:33

Vislabākā

Vietniece tik laba, ka pamanījās pieteikties uz visiem konkursiem, kur vien tika mklēts kāds vadītājs!Un runā ja kas der visam, patiesībā neder nekam.

pirms 2 gadiem, 2018.05.10 11:36

Ozolnieku novadā