Lielākās investīcijas Ozolnieku novadā šogad – Meliorācijas ielas un Rubeņu ceļa rekonstrukcija; iepirkumi saplānoti līdz jūlijam 7

Ozolnieku novada Dome apstiprinājusi, kādi iepirkumi veicami, tiem tērējot šā gada budžeta līdzekļus. Plānots, ka visdārgāk izmaksās Meliorācijas ielas rekonstrukcija un gājēju celiņa izbūve Ozolniekos, Rubeņu ceļa sakārtošana Raubēnos un kanalizācijas un ūdensvada izbūve Spartaka ielā.  

Kā liecina deputātu apstiprinātais iepirkumu plāns, ap simt tūkstošiem eiro varētu izmaksāt arī nekustamā īpašuma iegāde pašvaldības vajadzībām. Runa ir par kādreizējā kolhoza kantora ēku Emburgā, kur to savulaik privatizēja Domes deputāts un kādreizējais mēra vietnieks Jānis Vīgants (Reformu partija). Pusē no šī nama atrodas Salgales pagasta pārvalde un Salgales Mūzikas un mākslas skola, bet pagasta vadība izteikusies, ka tam noderētu arī otra ēkas daļa, kas patlaban ir nesakopta. Īpašumu gan atšķirībā no līdzīga darījuma Jelgavas novadā Ozolnieku Dome plāno iegādāties, pirms tam organizējot tā novērtēšanu. 

Ka informē Ozolnieku pašvaldība, iepirkumu plānā iekļauta ielu un gājēju celiņu rekonstrukcija un remontdarbi, kam šogad paredzēti 54 procenti no pašvaldības budžeta visu kapitālieguldījumu daļas. Turpināsies arī darbs pie pašvaldības iestāžu renovācijas un atjaunošanas, ieguldot finanšu resursus gan sociālajām, gan izglītības, gan kultūras un sporta vajadzībām, sola Ozolnieki.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

tante Bauskā

pagasta vadība izteikusies, ka tam noderētu arī otra ēkas daļa, kas patlaban ir nesakopta

Jāraksta, ka Vīgantam naudiņa noderētu.

pirms 7 gadiem, 2014.02.12 20:24

!!!

Tā laikam var rīkoties tikai valstiska iestāde, kurai budžets jau tā ie ar mīnusu, redz viņiem vēl vajag papildus telpu kaut kur, lai audzētu vel lielakas izmaksas, kad beigsies šis bezprideļs:-(((

pirms 7 gadiem, 2014.02.13 06:53

:(

Un Saules ielā turpināsim brist pa dubļiem, kur "ķīnieši" visu ielu pārrakuši krustu šķērsu :( Un turklāt pa tumsu, jo arī laternu kabeļi ir pārrakti, un visiem viss pofig :(

pirms 7 gadiem, 2014.02.13 08:22

nesmuki

Nesaprotu vai visas 15galvas domē ir tik aprobežotas, vai arī labi ieeļļotas. Nopirks nolaistu ēku par 100k Eiro, pēc tam par 100K taisīs remontu - iekštelpas, komunikācijas un par 200k siltinās, kopā saskries smuks cipars, kas atbildīs jaunas ēkas cenai.

pirms 7 gadiem, 2014.02.13 09:09

Ir pieredze!

Pēc augstāk aprakstītā scenārija tika pirktas nolaistas bijušās rūpnīcas Spartaks biroja un kluba ēkas, un šajos darījumos iesaistīts nu jau bijušais rūpnīcas darbinieks Pēteris Veļeckis, bijušais Ozolnieku novada pašvaldības izpilddirektors Pēteris Veļeckis, t. i. viena un tā pati persona, kura šobrīd pilda Domes priekšsēdētāja pienākumus un paraksta lēmumus ieguldīt pašvaldības, tātad nodokļu maksātāju līdzekļus šo ēku atjaunošanā.
Varbūt kāds varētu pateikt cik tad īsti izmaksā šīs ēkas Ānē.

pirms 7 gadiem, 2014.02.13 10:07

sabīne

Protams deputāta kungiem ir izdevīgāk nopirkt (notirgot) nelikvīdu monstru, nevis pie skolas piebūvēt pārīti ar kabinetiem priekš mūzikas skolas, varētu tās pašas telpas un inventāru izmantot mūzikas skola + skola. Mūzikas skolā iet tak tie paši Salgales skolēni.

pirms 7 gadiem, 2014.02.13 11:36

Ozolnieku novadā