Nemierā ar “Āne EP” 9

Lai arī ānenieki Ozolnieku novada pašvaldībā sūdzas par uzņēmuma SIA “Āne EP” daudzdzīvokļu namu apsaimniekošanu un 2016. gadā Patērētāju tiesību aizsardzības centrs tam piemēroja Negodīgas komercprakses aizlieguma likumu, visai pārliecinoši ar astoņām balsīm “par” februāra sēdē novada dome nodeva astoņas šī ciemata daudzdzīvokļu mājas SIA “Āne EP” apsaimniekošanā. 

Ozolnieku novada domes priekšsēdētājs Dainis Liepiņš skaidro, ka domei šajā gadījumā jābūt juridiski korektai. Proti, mājas bez apsaimniekotāja palikt nevar, un, ja paši dzīvokļu īpašnieki nav izveidojuši mājas apsaimniekošanas biedrības, tad cita varianta nemaz nav. Tomēr tajā pašā domes sēdē iebildumus cēla Ānes iedzīvotājs un deputāts Igors Orlovs. Viņš minēja, ka, piemēram, 13 dzīvokļu mājā Celtnieku ielā 13 “Āne EP” pagarinājusi apsaimniekošanas tiesības ar viltotiem dokumentiem. Proti, līgumā ar uzņēmumu piecu dzīvokļu īpašnieku paraksti, viņaprāt, nav korekti. Turklāt šajā mājā ir pieci pašvaldības dzīvokļi un pašvaldības viedoklis ēkas apsaimniekošanas jautājumā vispār nav ņemts vērā. Domes priekšsēdētājs D.Liepiņš iebilda, ka nav domes kompetencē noteikt to, vai minētie paraksti ir viltoti vai ne. Viņaprāt, šajā gadījumā varbūt būtu jāiesaista Valsts policija (deputāts I.Orlovs ir sūdzējies prokuratūrā, kas savukārt sūdzību pārsūtījusi policijai). D.Liepiņš spriež, ka pašvaldības dzīvokļi tomēr šajā mājā ir mazākums un noteicošais vārds iznāk dzīvokļu īpašniekiem.


Ilustratīvs foto: rnparvaldnieks.lv. Visu rakstu lasiet 15. februāra “Zemgales Ziņās”

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Vai tiešām pārliecinoši,

ja no 15 deputātiem „PAR” nobalso tikai 8 deputāti, 1 balso PRET, 3 deputāti ATTURĀS, 1 deputāts NEBALSO, 2 deputāti nepiedalās sēdē.

pirms 3 gadiem, 2018.02.15 11:26

Kura ir „Liepiņa zelta kārts” ?

….atklāti balsojot ar 8 balsīm par (Dainis Liepiņš, Jānis Kažotnieks, Andris Ozoliņš, Miķelis Rēdlihs, Zigmārs Babčuks, Guntars Akmentiņš, Artūrs Semjonovs, Lolita Meinharde)….

pirms 3 gadiem, 2018.02.15 11:36

Kārtējās baumas vai svēta patiesība

Juris no Jelgavas nīpa pārņemšot apsaimniekot ne tikai dzīvojamās mājas Ānē, bet arī Ozolniekos

pirms 3 gadiem, 2018.02.15 12:38

.

Nu jā, tagad saprotu kāpēc Vidža kungs bija sastopams Ozolnieku domē.

pirms 3 gadiem, 2018.02.15 14:17

Bēdīgi

Dainis laikam iedomājies – nebūs pašvaldībai jāpārvalda dzīvojamās mājas, nebūs problēmu, taču aizmirsis, ka visās nodotajās mājās ir pašvaldībai piederoši dzīvokļi.

pirms 3 gadiem, 2018.02.15 14:11

IK

O jā laikam Liepiņš ar Vidžu vienosies kopīgā dziesmā iedzīvotājiem būs ko turēt.

pirms 3 gadiem, 2018.02.15 23:11

ZZS mafija

Pērkamais Grūtups atkal sacerējis dziesmiņu. Šoreiz par labu saskaņiešiem. ZZ lapeles veidotāji atdodās jebkuram, kurš maksā!

pirms 3 gadiem, 2018.02.16 07:30

L

Ja dziesmiņai ir pareizi vārdi,kas parāda patieso stāvokli tad ir vienalga kas un kam to dzied.Ozolnieku novadā nebij un nav kārtības. Negodīgs komersants dara ko grib. Cilvēkiem vienalga kuras partijas biedrs ievieš kārtību.

pirms 3 gadiem, 2018.02.16 10:28

Ozolnieku novadā