Ozolnieki izsludina konkursu «Es zinu, varu un daru», kurā projektu īstenošanai var tikt pie 700 eiro

Ozolnieku pašvaldība trešo reizi atklāj kārtējo pieteikšanos projektu konkursā «Es zinu, varu un daru», kurā, piesakoties līdz 11. aprīlim, ikviens interesents sava projekta īstenošanai var tikt pie pašvaldības līdzfinansējuma līdz 700 eiro apmērā. Kā ziņo pašvaldība, viens interesents var iesniegt ne vairāk kā trīs atsevišķus projektus. 

Iepriekšējo gadu pieredze pierādījusi, ka novada iedzīvotāju aktivitāte aug – 2012. gadā tika īstenoti 12 projekti, bet pērn – jau 23. Iepriekš projektu laikā izveidoti bērnu rotaļu laukumi daudzdzīvokļu namu pagalmos, iekārtotas un aprīkotas telpas sporta nodarbībām brīvajā laikā, izveidoti strītbola un pludmales volejbola laukumi.

Arī šā gada projekta konkursa prioritātes ir kopīgās dzīves telpas labiekārtošana, sporta un kultūras tradīciju saglabāšana un attīstība, iedzīvotāju interešu izglītības veicināšana. 

Projektu iesniedzēji var būt Ozolnieku novada iedzīvotāji – gan fiziskas personas un neformālas personu grupas, gan novadā reģistrētas biedrības un nodibinājumi. 
Tāpat kā iepriekš augstāk tiks vērtēti tie iesniegumi, kuru īstenošanā tiks iesaistīti pēc iespējas vairāk iedzīvotāju, ieguldot pašu darbu, kā arī projekti, kuru rezultātā ieguvēji būs pēc iespējas vairāk novada iedzīvotāji.

Jautāt par projektu interesenti aicināti pa tālruni 66047857 vai rakstot e-pastu uz antra.poseika@ozolnieki.lv.

Plašāk par konkursu lasāms nolikumā šeit.

Pievieno komentāru

Ozolnieku novadā