Ozolniekos par 282 657 eiro rekonstruēs siltumapgādes inženiertīklus 3

Ozolniekos ar Kohēzijas fonda (KF) atbalstu par 282 657 eiro rekonstruēs siltumapgādes inženiertīklus, un pašvaldība galvos komunālā uzņēmuma aizņēmumu projekta īstenošanai, lēmuši Ozolnieku novada domes deputāti.

Īstenojot projektu "Centralizētās siltumapgādes pārvaldes un sadales sistēmas rekonstrukcija Ozolniekos", pašvaldības kapitālsabiedrība SIA "Ozolnieku KSDU" plāno rekonstruēt maģistrālos siltumapgādes inženiertīklus vairāk nekā 424 metru garumā Meliorācijas, Kastaņu un Parka ielā. Rekonstruējot inženiertīklus, plānots panākt siltumenerģijas zudumu samazinājumu un likvidēt avāriju iespējas rekonstruējamos posmos.

Projekta kopējas izmaksas ir 282 657 eiro, KF līdzfinansējums plānots 81 760 eiro apmērā. Taču, lai nodrošinātu projekta īstenošanu, "Ozolnieku KSDU" nepieciešams aizņēmums 282 000 eiro. Kredītu Valsts kasē vai citā kredītiestādē galvos novada pašvaldība.


Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Ozols

Vai Kastaņu 4 darbone ir saskaņojusi šos darbus? Ka nesanāk kārtējā cepšanās ar būvnieku nepielaišanu objektam vienas neadekvātas, bet ietekmīgas personas dēļ.

pirms 2 gadiem, 2018.03.22 12:14

Kastanis

Ja tu domā resno Ingu, tad vienīgais ko viņa var ietekmēt ir spiediens viņas izejas caurumā:)))

pirms 2 gadiem, 2018.03.24 11:08

par siltumapgādes inženiertīkliem

Kastaņu 4 nav nekāda sakara ar projekta akceptēšanu! Tas ir kārtējais pasākums, kur kāds nopelnīs, a rezultātā maksās iedzīvotāji (slēptās izmaksas, ko praktizē OKSDU). Māju renovāciju laikā tik tiešām notika domstarpības ar dažiem būvniekiem, tāpēc, ka nekvalitatīvi tika veikts darbs, vai neļāva pielietot tāmei neatbilstošus materiālus. Reiz tika apstādīnāts darbs, jo dome laikā neakceptēja naudas pārskaitījumu būvfirmai. Arī daži īpašnieki, nelaida pie komunikācijām, nereiķinoties ar citiem mājas iedzīvotājiem! Tagad OKSDU strādā visi adekvātie, kam pilnīgi neintersē daudzdzīvokļu dzīvojamo māju sektors. Piem. netiek ievērots vienlīdzības princips, dažas mājas vēl līdz šim nav apstiprinājušas 2018. gada tāmi, un tas nozīmē, ka vieni maksā par pakalpojumu a citi nē! Attiecībā uz ietekmēšanu ir tā, OKSDU un domē Inga ir persona non grata, tāpēc, ka daudz zina un saka mirstīgajiem taisnību. Un ja godīgi, arī ietekmēt nav ko, daudzi kam viņa uzticējās pēc vēlēšanām ir metuši kažoku uz otru pusi. Ja prasat, tad prasat no ievēlētiem ...., varbūt īpaši ir vērts painteresēties par to, kāpēc OKSDU valdē ir atstāts tikai viens valdes loceklis? Brīvas rokas ļauj brīvi komandēt parādi!!!!

pirms 2 gadiem, 2018.03.30 14:35

Ozolnieku novadā