Ozolniekos sportojot aizvadīta jauniešu diena 3

Spītēdami lietum, bērni un jaunieši piektdien pie Ozolnieku vidusskolas sportojot aizvadīja Ozolnieku novada jauniešu dienu. Kaut pēcpusdienā lija lietus, jaunieši vienalga turpināja spēlēt volejbolu un florbolu un lēkāt piepūšamajās atrakcijās. Bija iespējams izmēģināt spēkus arī individuālajās disciplīnās.

No lietus varēja patverties teltī, kurā tāpat bija padomāts par atrakcijām. Piemēram, varēja mēģināt pacelt ķieģeļus, atpazīt augu sēklas vai arī uzspēlēt populāro koka klucīšu spēli «Tornis». Tāpat bija pieejama informācija par LLU piedāvātajām studiju iespējām.

Ielu vingrotāji Roberts Naglis, Jānis Bečs, Dāvids Amsters un Jānis Grīnbergs sniedza ielu vingrošanas paraugdemonstrējumus. Puiši rādīja, ka ielu vingrošana nav tikai darbošanās ar pievilkšanās stieni un līdztekām, bet arī vingrinājumi un kustības kā uz zemes, tā gaisā.Latvijas ielu vingrošanas sporta biedrības Jelgavas nodaļas vadītājs Roberts Naglis stāsta, ka ielu vingrošana viņam ir interesanta ar to, ka nav jābūt piesaistītam. «Varu strādāt tikai ar ķermeņa svaru, tiekties uz cilvēka ķermeņa spēju robežām. Turklāt tas ir veselīgi – darbs svaigā gaisā,» saka Roberts. Izņemot īpašu uzturu, ielu vingrošana neprasot gandrīz nekādus naudas līdzekļus.

Roberts stāsta, ka visā Latvijā esot tūkstošiem ielu vingrotāju. Biedrībā ielu vingrotāji strādājot pēc savas iniciatīvas, taču interesentiem Roberts labprāt sniegtu individuālas konsultācijas.

Jauniešu dienas mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un darbu ar jaunatni Ozolnieku novadā. Jauniešu dienu organizēja Izglītības nodaļa un Ozolnieku novada jauniešu centri.

Foto: Santa Logina

Pievieno komentāru

Komentāri 3

dainis

Loti klusi aizvadita.
Nebija dzirdama Skrulas kerkshana ... !

pirms 6 gadiem, 2014.09.01 16:51

Kārlis

Kur tad ķērce palikusi?

pirms 6 gadiem, 2014.09.01 18:34

tetis

Gan jau,ka dome seez un kriit uz nerviem parejiem deputatiem ...

pirms 6 gadiem, 2014.09.02 23:32

Ozolnieku novadā