Ozolnieku bibliotēkas ilggadējai bibliotekārei Skaidrītei Zvaigznei – 90 1

Suminot pensionēto bibliotekāri Skaidrīti Zvaigzni deviņdesmitajā dzimšanas dienā, sveicēji viņai sacīja paldies par Ozolnieku bibliotēkai veltītiem 35 priekšzīmīga un profesionāla darba gadiem (1958-1993). 

«Skaidrītes perfektais, precīzais darbs bibliotēkā izveidoja to par «Pirmrindas pieredzes skolu darbā ar katalogiem un kartotēkām», tādēļ Ozolnieku ciemata bibliotēkas vārds 80. gadu vidū bija labi zināms bibliotekārajā sabiedrībā, zina teikt tagadējā Ozolnieku novada centrālās bibliotēkas vadītāja Ingrīda Krieķe.

Skaidrītes veidotās 40 novadpētniecības mapes ar periodikas izgriezumiem par Ozolnieku un Jelgavas un apkārtnes vēsturi deviņdesmitajos gados bija ļoti iecienītas. Tagad mapes nodotas Ozolnieku muzejam.

«Savas zināšanas un pieredzi bibliotēkas darbā Skaidrīte nodeva mums, Ingrīdai un Ingai, ievadot darbā pirms vairāk nekā 20 gadiem. Mēs turpinām Skaidrītes Zvaigznes pirms vairāk nekā pusgadsimta iesākto un cenšamies saglabāt viņas iedibināto perfektas bibliotēkas tēlu,» tā I.Krieķe.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Irēna Auziņa

Skaidrīt! Sveiciens jubilejā! Turieties tikpat braši!Lai laba veselība un
Ingrīdas un Ingas pašaizliedzīgā rūpe un mīlestība!Paldies par
kopīgiem darbā pavadītiem gadiem!

pirms 6 gadiem, 2014.03.12 20:37

Ozolnieku novadā