Ozolnieku novada Cenu pagastā plāno izveidot pārvaldnieka amatu 5

Ozolnieku novada domes sēdē 17. maijā plānots skatīt jautājumu par Cenu pagasta pārvaldnieka amata štata vietas izveidošanu, aģentūra LETA uzzināja domē.

Jautājums izdiskutēts domes Attīstības un tautsaimniecības komitejas sēdē, un tas tiks virzīts skatīšanai domes sēdē. Komitejas deputāti konceptuāli atbalstījuši šādu risinājumu, jo tas perspektīvā nodrošināšot vienotu un pārskatāmu Cenu pagasta teritorijas pārraudzību un ciešāku saikni ar pašvaldību.

Plānots, ka pārvaldnieka amats nebūs jauna štata vieta – ar saimnieciskām funkcijām tiks papildināti klientu apkalpošanas speciālista Ānē amata pienākumi, vienlaikus saglabājot arī klientu apkalpošanu vienu vai divas dienas nedēļā.

Pašlaik Ozolnieku novadā pārvaldnieks darbojas Salgales pagastā, savukārt Cenu pagasta Ānē un Brankās atrodas pašvaldības izveidotie pakalpojumu centri.


Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Masts

Kam ta šī vieta jau paredzēta un cik vēl jaunus amatus vaidzēs izdomāt lai visiem vietas pietiktu?

pirms 2 gadiem, 2018.05.07 12:23

kāts

gan jau kādā godīgā konkursā to noskaidros!

pirms 2 gadiem, 2018.05.07 20:55

Sāk

likties, ka Liepiņam jau jumtiņš aizbraucis ar tik daudz amatu izdomāšanu, beigās maz pietiks nodokļu maksātaju naudas, lai visiem algas samaksātu.

pirms 2 gadiem, 2018.05.07 13:24

Intereses pēc

Normāli..kāpēc ne? Citu novadu pagastos ir pārvaldnieki, kāpēc, lai Cenu pagastā nebūtu. Intereses pēc, cik cenās ir iedzīvotāji?

pirms 2 gadiem, 2018.05.07 21:48

Slota

Priecājos. Ļoti pareizs lēmums, jo saimniecisko jautājumu risināšana Brankās ļoti kavējas.
Neviena atbildīga konkrēti nebija.

pirms 2 gadiem, 2018.05.08 21:50

Ozolnieku novadā