Ozolnieku pašvaldība konkursā meklē Meliorācijas ielas seguma atjaunotāju 2

Līdz 22. aprīlim Ozolnieku novada pašvaldība aicina atsaukties uzņēmējus, kas gatavi četru mēnešu laikā atjaunot Meliorācijas ielas brauktuvi un ietvju segumu, tai skaitā izbūvējot arī lietus ūdens kanalizāciju.

Kā liecina informācija pašvaldības mājaslapā, Ozolnieki prasa, lai pretendenta iepriekšējo darbības gadu laikā vidējais finanšu apgrozījums būvniecības jomā pēdējos trīs gados būtu vismaz trīs reizes lielāks par tā piedāvāto līgumcenu. Uzņēmējam iepriekšējo piecu gadu laikā kā ģenerāluzņēmējam jābūt pieredzei vismaz divu ielu būvniecības (renovācijas, rekonstrukcijas, seguma atjaunošana) darbu veikšanā ar katru būvdarbu līguma summu virs 400 000 eiro.

Iepirkuma informācijā publicēts arī līguma paraugs, kurā teikts – būvuzņēmējs garantē darbu kvalitāti pilnā tās apjomā, tā funkcionālo darbību, atbilstību līgumam un tehniskajam projektam. Būvuzņēmējs uzņemas atbildību par trūkumiem un defektiem, kas radušies garantijas termiņā. Tiesa, cik lielu garantijas termiņu prasīs, Ozolnieki nav norādījuši. 

Konkursa dokumentācijā teikts, ka patlaban ielas brauktuves asfalta segums ir ar ievērojamu plaisu tīklu un iesēdumiem, daudzkārtējo bedrīšu lāpīšanas rezultātā seguma virsma izveidojusies nelīdzena un ir bīstama satiksmes kustības drošībai. «Ielas posmā starp Stadiona un Skolas ielām ietves segums ir nolietojies, nepamatoti veidojot 0,5 metru paaugstinājumu virs ielas brauktuves, nenodrošinot vides pieejamības prasības. Lielākajā daļā ielas nav nodrošināta nokrišņu ūdens atvade, gan uz ielas, gan pie ēkām novērojama nokrišņu ūdeņu uzkrāšanās,» minēts aprakstā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

oho

Un tiešām nevar atrast , ka jāraksta sludinājums ????
PILNĪGI NETICAMI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 5 gadiem, 2015.03.10 16:16

laine

laikam slikti meklē - nezinīši

pirms 5 gadiem, 2015.03.10 16:16

Ozolnieku novadā