Ozolnieku ūdenskrātuvē vēlas izvietot piepūšamo ūdens atrakciju parku 5

SIA "Prima Pick" Ozolnieku ūdenskrātuvē vēlas izvietot piepūšamo ūdens atrakciju parku, tāpēc pašvaldība līdz 21. aprīlim izsludinājusi pieteikšanos uz ūdenskrātuves daļas nomas tiesībām, aģentūra LETA uzzināja domē.

"Prima Pick" jau nomā no pašvaldības teju piecu hektāru plašu zemesgabala "Ozolnieku ezers" daļu, nodrošinot ūdensslēpošanas trases darbību. Ūdens atrakciju parka novietošana plānota ārpus iznomātā zemes gabala, tāpēc uzņēmums vērsies domē ar lūgumu iznomāt papildu vietu.

Domē pauda, ka vasarā daudzi iedzīvotāji atpūtai izvēlas Ozolnieku ezeru un tam piegulošo teritoriju, tāpēc jautājumu par ūdens atrakciju parka izvietošanu un dažādu sportisko aktivitāšu atbalstīšanu vasaras sezonā risināt būtu lietderīgi. Atbilstoši noteikumiem, pašvaldība izsludinājusi pieteikšanos zemesgabala nomai.

Nomas maksa būs 1,5 procents no īpašuma kadastrālās vērtības. Parkam plānots iznomāt 0,25 hektāru plašu īpašumu. Nomnieka pienākumos būs nodrošināt atrakciju parka drošību un uzraudzību visas diennakts laikā, kā arī krasta teritorijas uzturēšanu.


Foto: virtuala.lv

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Es par parku

Atrakciju parks būs forši. Un, kā saprotams, tikai Ozolnieku iedzīvotājiem, jo saulainās dienās pie ezera ir tā, ka nav brīvas autostāvvietas. Tāpēc saulainajās dienās parka apmeklētāji savus auto "nometīs" kaut kur (jo citur nebūs kur) un tos varēs sodīt! Soda kvītis tagad Ožos ir! un budžets pildīsies! Divi zaķi ar vienu šāvienu.

pirms 2 gadiem, 2018.03.25 10:25

nu...

vēl uz kalna vajadzētu uzlikt sniega pūtēju...

pirms 2 gadiem, 2018.03.25 19:38

ozolnieku iedzivotajs

Ozolnieki iedzivotaji Ozolnieku ezera vieta velas redzet Ozolnieku ezeru, nevis kkadus murgainus izstradajumus. Ir citi privatpersonu ezeri netalu kur var visu darit

pirms 2 gadiem, 2018.04.02 11:10

Ozolnieku novadā