Par Ozolnieku aprūpes centra vadītāju apstiprināts likvidējamā pansionāta "Madliena" direktors 6

Par Ozolnieku novada pašvaldības sociālā aprūpes centra (SAC) "Zemgale" direktoru apstiprināts Alvars Šteinbergs, kurš šodien aizvada pēdējo darba dienu likvidējamā pansionāta "Madliena" vadītāja amatā, noskaidroja aģentūra LETA.

Šteinbergs ir ieguvis bakalaura grādu sociālajā darbā Sociālā darba un sociālās pedagoģijas augstskolā "Attīstība", vairāk nekā 20 gadu vadījis Ogres novada Madlienas pagasta vispārējā tipa pansionātu "Madliena" un bijis Latvijas Pašvaldību sociālās aprūpes institūciju apvienības priekšsēdētājs, aģentūru LETA informēja Ozolnieku novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Tamberga.

Darbu Ozolniekos Šteinbergs sāks 22. janvārī, lēma Ozolnieku novada dome.

Ogres novada pašvaldības publiskotā informācija liecina, ka šodien ir Šteinberga pēdējā darba diena "Madlienā". Savu lūgumu atbrīvot no amata viņš pamatojis ar pašvaldības lēmumu par pansionāta likvidāciju, līdz ar ko viņš vairs nejūtoties iederīgs pansionāta direktora amatā.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka pēc 20 darba gadiem atlūgumu uzrakstījusi līdzšinējā SAC "Zemgale" direktore Astrīda Kroģere.

Pašlaik klientu skaits SAC ir ap 300. SAC nodrošina ne tikai ilgstošas, bet arī īslaicīgas aprūpes pakalpojumu jeb sociālās gultas, ko izmanto klienti pēc insulta vai gūžas kaula lūzumiem.

SAC vadītāja amatam saņemti 13 pretendentu pieteikumi.

Tāpat ziņots, ka Ogres novada pašvaldības pansionātu "Madliena" pārveidos par kapitālsabiedrību.

Lēmums pieņemts, lai pansionātam pašam būtu lielāka rīcībspēja, paceļot cenas par tā pakalpojumiem. Līdz ar to pansionāta uzdevums būs pierādīt savu rentabilitāti, skaidroja pašvaldības priekšsēdētājs Egils Helmanis (VL-TB/LNNK).


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Taure

Interesanti, kurā pūtēju orķestrī tagad viņš spēlēs - Madlienā vai Zelmeros?

pirms 3 gadiem, 2018.01.19 19:07

.

Tagad spēlēs Daiņa orķestrī.

pirms 3 gadiem, 2018.01.19 23:21

Taure

Komandā jābūt uzticamiem cilvēkiem, pat ja tie ir savējie. Nekāda vaina!

pirms 3 gadiem, 2018.01.20 20:02

Z

cerams ,ka pansionātā notiks pozitīvas pārmaiņas-sākot ar ēdināšanu un aprūpētāju attieksmi un atbilbības sajūtu.,

pirms 3 gadiem, 2018.01.24 16:12

Ilga

Vēlēsim jaunajam vadītājam turpināt Astrīdas kundzes mūža ieguldīto darbu tikpat pašaizliedzīgi un radoši! Pateicībā un mīlestībā Ilga un Jānis no Rīgas.

pirms 3 gadiem, 2018.01.28 18:33

Ozolnieku novadā