SIA “Ozolnieku KSDU” turpinās sniegt siltumenerģijas pakalpojumus Ozolnieku un Cenu pagastā 2

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (regulatora) padome lēmusi izsniegt licenci SIA “Ozolnieku KSDU” siltumenerģijas pārvades un sadales pakalpojumu sniegšanai turpmākajiem 20 gadiem. Komersants, tāpat kā līdz šim, siltumenerģijas apgādes pakalpojumus sniegs Ozolnieku novada Ozolnieku pagastā un Cenu pagasta Branku un Jaunpēternieku ciemā.

SIA “Ozolnieku KSDU” ar iesniegumu licences izsniegšanai regulatorā vērsās 26. janvārī, informē Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas pārstāve Ieva Bethere. Izvērtējot komersanta saņemto informāciju, regulators pieņēma lēmumu izsniegt licenci komersantam un noteikt licences termiņu no 2018. gada 27. marta līdz 2038. gada 26. martam.

SIA “Ozolnieku KSDU” rīcībā ir tehniskais nodrošinājums, lai sniegtu sabiedrisko pakalpojumu siltumenerģijas pārvadē un sadalē.

Siltumapgādes nozarē regulējamie pakalpojumi ir siltumenerģijas ražošana, siltumenerģijas pārvade un sadale, kā arī siltumenerģijas tirdzniecība. Siltumenerģijas pakalpojums ir regulējams, ja kopējā uzstādītā siltuma jauda pārsniedz 1 MW un kopējais lietotājiem nodotais siltumenerģijas apjoms ir lielāks par 5000 MWh gadā.


Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Dainis

Tas ir tikai pagaidām. Vasarā mainīsim. Neviena revolūcija nav bez anarhijas...

pirms 3 gadiem, 2018.03.06 17:35

andrs

to debiliki vajadzetu izdzit ksdu uznemuma.udens nozares vaditaju.vins doma ,ka irvaronis ozolniekos.vienreiz tocna nodauzis ar mietiem vinu.mes iedzivotaji domajam saukt degpunktu paliga .musu problemas atrisinasanai.ja nevar ar labu novakt to mulki,tad mes pasi rikosimies.tad bus tragiskas beigas.vins tikaipa savu kabatu doma .un ir paradijies**** lidejs.kurs pienes vinam zinas.tas tads pats mulkis.telo no sevis baigo varoni un profesoru.tai firma laikam puse irmulki,kuri citus nesaprot.tikai pa sevi doma.ka ielist prieksniecibai pakala bez ziepem.

pirms 2 gadiem, 2018.08.31 21:30

Ozolnieku novadā