Tele2 arī Ozolniekos ierīko 4G sakarus 4

Mobilo sakaru operators Tele2 paziņo, ka Ozolnieku novada Ozolniekos ir pieejams ceturtās paaudzes jeb 4G mobilā interneta tīkls. 

Uzbūvējot jaunu 4G bāzes staciju, Tele2 Ozolniekos nodrošina būtiski ātrāku mobilo internetu un tā savienojumu. Saskaņā ar kādu SKDS pētījumu, visapmierinātākie mobilā interneta datorā lietotāji Latvijā ir tieši Tele2 klienti. Kompānija nolēmusi plānveidīgi attīstīt 4G tīklu, lai 2015. gada beigās tas būtu pieejams jau 90% valsts iedzīvotāju. 

Šodien atklātas vēl divas 4G bāzes stacijas – Dobeles ielā Jelgavā un Spodrības ielā Dobelē. Savukārt pirms piecām dienām Tele2 ziņoja, ka uzbūvēta jauna 3G bāzes stacija Jelgavas novada Vilces pagastā. Jaunā bāzes stacija nodrošina lielāku Tele2 mobilā interneta ātrumu, kā arī vēl augstvērtīgāku balss sakaru kvalitāti. Tele2 dati liecina, ka Jelgavā un tās novadā pieaug gan mobilā interneta lietotāju skaits, gan datu pārraides patēriņš.

Pēdējās paaudzes 4G pakalpojumu var lietot kā mobilā interneta pieslēgumu planšetdatoram, piezīmjdatoram vai galda datoram. Tiem Tele2 klientiem, kuri ir pieslēguši pakalpojumu Internets datorā, Tele2 4G mobilais internets ir pieejams bez papildu maksas – vien jāpārliecinās, ka konkrētais modems un rūteris vai SIM karte atbalsta 4G.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Guntars

Vispār jau 4G vajag ne tik daudz pilsētā, kur es varu lietot fiksēto internetu, bet tas 4G visvairāk ir vajadzīgs lauku novados, kur cilvēki brauc izklaidēties, makšķerēt, uz vasarnīcām un tamlīdzīgi.

pirms 6 gadiem, 2014.10.28 00:21

Ozolnieku novadā