Uz jauno Cenu pagasta pārvaldnieka amatu piesakās 18 kandidātu 5

Atsaucoties uz pašvaldības aicinājumu, konkursā uz Cenu pagasta pārvaldnieka amatu pieteikušies 18 kandidātu, “Ziņas” uzzināja pašvaldībā. Drīzumā paredzēts izvērtēt saņemtos pieteikumus.

Jau ziņots, ka, izvērtējot informāciju par Cenu pagasta pārvaldnieka amata pienākumiem un darba uzdevumiem, Ozolnieku novada domes deputāti domes sēdē nobalsojuši par grozījumiem pašvaldības 2018. gada štatu sarakstā, paredzot no 1. jūnija likvidēt klientu apkalpošanas speciālista vietu Ānes pakalpojumu centrā un izveidot Cenu pagasta pārvaldnieka amata vietu.

Pašvaldībā tiek skaidrots, ka šāds amats perspektīvā nodrošinās vienotu un pārskatāmu Cenu pagasta pārraudzību, kā arī veidos ciešāku saikni ar pašvaldību. “Tā nebūs jauna štata vieta, bet ar saimnieciskām funkcijām tiks papildināti šībrīža klientu apkalpošanas speciālista Ānē amata pienākumi. Vienlaicīgi tiks saglabāta arī klientu apkalpošana vienu vai divas dienas nedēļā,” skaidro.

Informācija pašvaldības mājaslapā liecina, ka klientu apkalpošanas speciālista amatā ir Larisa Veipa. Martā viņa atalgojumā saņēma 455,64 eiro. 2012. gadā par ilggadēju un priekšzīmīgu darbu ar iedzīvotājiem Ozolnieku novada pašvaldība L.Veipai piešķīra Atzinības rakstu.

Iepriekš Ozolnieku novada domes deputāts Ervīns Vēveris atzina, ka Cenu pagasts nav mazāks par Salgales pagastu, tādēļ, iespējams, tam būtu vajadzīgs savs pārvaldnieks. Savukārt deputātam Uldim Aināram šāds amats nešķita saprotams. “Tas tad būs pārvaldnieks bez pārvaldes, jo Ānes klientu apkalpošanas centrā citu pašvaldības darbinieku nav. Varbūt tādam pārvaldniekam varēs pielikt pie algas,” sprieda deputāts.

Arī Ozolnieku novada pašvaldības izsludinātajā konkursā uz saimniecības vadītāja amatu ir pieteikušies 18 kandidātu. Jūlija sākumā komisija izvērtēs saņemtos pieteikumus.


Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 5

guntis

Kad beidzot zz nomainīs to veco Ozolnieku novada domes bildi?

pirms 2 gadiem, 2018.06.29 19:25

Marta

Bildi nomainīs, kad Dainis Liepiņš uzcels jaunu Ozolnieku novada domes ēku!

pirms 2 gadiem, 2018.07.01 14:01

Manfreds

Ja tik daudzi piesakās, tad ir jautājums, kāpēc pagastu pārvaldnieku amatalgas ir lielākas par minimālajām. Ja neviens nepieteiksies, tad varēs algu pacelt par kādiem 10 EUR un tā uz priekšu, kamēr būs kāds ar mieru. Vispār runājot,tāda pieteikšanās pats par sevi ir nenormāla parādība. Pieteikties var uz traktorista, slaucējas, pārdevēja vietu, bet pagasta pārvaldnieku amatā būtu jāieceļ novada pārvaldniekam, savukārt novada pārvaldniekus būtu valsts pārvaldniekam ( Ministru prezidentam ) jāieceļ amatā. Lai gan patiesībā tadu pagasta pārvaldnieka amatu nemaz nevajadzētu. Vajadzētu būt pagasta veča amatam, kurā ieceltu kādu no sakarīgākajiem pagasta saimniekiem, kuram varētu kādus pāris simtus EUR mēnesī samaksāt un dot lietošanā parastu vieglo autiņu ar degvielu. Pagastā vajadzētu būt vēl vienam amatam - lietvedis (darbvedis), kas pieņem cilvēkus, uzklausa un attiecīgi rīkojas ar novadu, ja pats ar pagastveci nevar nokārtot. Citus -liekēžus nevajag.

pirms 2 gadiem, 2018.06.30 13:26

Pareizi.

Tādu pagasta pārvaldnieku vispār nevajag. Līdz šim Cenu pagasts ļoti labi iztika bez visādiem pārvaldniekiem.
Ja nu vienīgi Liepiņam jānodrošina laba alga kādam „savējam”.

pirms 2 gadiem, 2018.07.01 13:56

pareizajam

tā arī ir. domā tajā domē kaut kā savādāk tās lietas notiek?

pirms 2 gadiem, 2018.07.03 10:10

Ozolnieku novadā