Uzlabos gājēju pāreju apgaismojumu Ozolniekos 5

Iepirkuma konkursā par apgaismojuma izbūvi gājēju pārejām Rīgas ielā Ozolniekos uzvarējusi SIA «Mītavas elektra», apstiprināja Ozolnieku novada pašvaldības pārstāve Evita Kairiša.

Plānots, ka SIA «Mītavas elektra» pāreju apgaismojumu ierīkos kopsummā par 25 388,70 eiro. Kā paskaidroja E.Kairiša, tiks izgaismotas četras gājēju pārejas Rīgas ielā – krustojumos ar Eglaines, Meliorācijas, Pļavu un Ziedoņa ielu. Arī līdz šim tās bijušas izgaismotas, bet ne pietiekami. 

«Rūpējoties par novada iedzīvotāju drošību īpaši tumšajā rudens un ziemas periodā, pašvaldība sakārtoja nepieciešamās formalitātes ar zemes īpašnieku VAS «Latvijas valsts ceļi», lai varētu ierīkot kvalitatīvu apgaismojumu par pašvaldības budžeta līdzekļiem,» atzīst E.Kairiša.

Projektā paredzēts izbūvēt jaunus apgaismojuma stabus ar svītrojumu. Darbus plānots paveikt līdz 16. oktobrim. ◆ 

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Prieks

Super! Ozolniekus patiešām vajadzēja izgaismot gājēju pārejas, jo vājā apgaismojuma dēļ, nakts tumsā uz tām atrasties bija ļoti bīstami!!!

pirms 6 gadiem, 2014.10.03 17:06

Naivais

cerams ka apgaismos ne tikai pārejas- tās arī auto gaismās var redzēt, bet vairāk ceļu lidz tām. Citādi sanāk ka uz gaišās pārejas pēkšņi uzrodas no tumsas negaidīti. Bet mērķis tak ir lai laicīgi gājēju pamanītu. Ja ne- tas ir tas pats, kas šoferim apgaismot mašīnas salonu nevis ceļu uz priekšu

pirms 6 gadiem, 2014.10.04 20:58

Eda

Vai ir zināms kāpēc atstāta novārtā pāreja Aizupē? Tā ir ne mazāk bīstama vieta, jo pārāk daudzi braucēji jau lielās šosejas priekšnojautās uzņem gaitu.

pirms 6 gadiem, 2014.10.06 10:02

q10

huinja pilniga ... pljst 01:30 gaismu izsledz ozolniekos arraa zhidii ble ! un tad briinas ka autinjus zog pa labi pa kreisi ... algaam netaupa bet gaismai gan taupa smerdelis klibais

pirms 6 gadiem, 2014.10.15 22:45

Ozolnieku novadā