Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolnieku novadu turpinās vadīt Māris Ainārs 15

Ar deviņām no piecpadsmit Ozolnieku novada deputātu balsīm par pašvaldības vadītāju ievēlēts Māris Ainārs. Par viņa vietniekiem kļuvuši Guntis Rozītis un Jānis Vīgants. Visa novada domes vadība pārstāv apvienoto Centriskās partijas «Latvijas Zemnieku savienība» un «Pilsoniskās savienība» sarakstu.

Pirms četriem gadiem domes priekšsēdētāja vēlēšanās, kad Ozolnieku novada domē bija vienpadsmit deputāti, atbalsts M.Aināram bijis vēl pārliecinošāks. Taču, kā atzina «Jaunā laika» deputāte Anita Bībere, kas aicināja kolēģus balsot par līdzšinējo Ozolnieku novada domes priekšsēdētāju, vēlētāju uzticība M.Aināram (viņš saņēmis 2420 no 3717 vēlēšanās piedalījušos novadnieku balsīm) ir ļoti ievērojama. To varēja just arī Ozolnieku kultūras darbinieku jeb Jāņu kora priekšnesumā, kas izdaiļoja pirmo sēdi.Otrs domes priekšsēdētāja amata kandidāts Jānis Kažotnieks, kurš vadīja Tautas partijas sarakstu, saņēma sešas deputātu balsis. Viņš iepriekš arī izteicis vēlmi palikt izpilddirektora amatā, atsakoties no deputāta mandāta.Jau pirmajā sēdē parādījās opozīcija, ko pārstāvēja LPP/LC un «Tautas partijas» deputāti, kā arī tēvzemietis Arvīds Račinskis. Opozicionārus rosināt darboties bija ieradies arī Jelgavas pilsētas domes deputāts, Ozolnieku iedzīvotājs Dainis Liepiņš. Šiem deputātiem balsojot pret, tika mainīta pirmās sēdes darba kārtība. Proti, atcelts punkts par grozījumiem Ozolnieku novada domes saistošajos noteikumos. Pozīcija to uzskatīja par visai formālu lietu, kas saistās ar Ozolnieku novada un Sidrabenes pagasta apvienošanu un ko nevajadzētu vilkt garumā. Turpretī opozīcija stingri ievēroja likumā noteikto kārtību, kas paredz, ka deputātiem ir tiesības savlaicīgi iepazīties ar lemjamajiem jautājumiem. Vēlāk trešdienas vakarā gaidāma Ozolnieku novada domes ārkārtas sēde, kurā tiks lemts par domes saistošajiem noteikumiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 15

ilze

ozolnieki nav tie labakie kaut vai salidzini ar olaini

pirms 7 gadiem, 2013.03.28 21:26

aija

celus ladak tiriet un tad ceriet ka ieveles,kretini tik tiesam

pirms 7 gadiem, 2013.03.28 21:22

Rebriks

Māra vadība Ozolnieku novads turpinās zelt un plaukt. Lai tik netraucē opozīcijas bļauri.

pirms 11 gadiem, 2009.07.09 09:31

bucis

Vispār forši! Baigi salien visos iespējamos robos - domes atbildīga darbiniece + deputāte + komisijas priekšsēdētāja!!!! Lemj, balso, pieraksta - ir ko padomāt.....

pirms 11 gadiem, 2009.07.02 15:08

Ozolnieks

Nevis Mārim būs grūti, bet varbūt kāds beidzot pamanīs viņa nespēju vadīt lielu novadu. Ceru, ka veterāns beidzot sapratīs, ka pietiek sajāt vienu no L-jas potenciāli bagātākajiem reģioniem.

pirms 11 gadiem, 2009.07.02 14:32

Vietējais

Es arī priecājos, ka Kažotnieks netika.
Uzskatu, ka viņš neprot ne runāt ar cilvēkiem, ne ko labu sadarīt.
Nav cilvēkam ne sirds, ne inteliģences.

pirms 11 gadiem, 2009.07.02 14:17

Vishnjkovs

Kto ego snimet on ze pamjatnik!!! Doloj vsehj,kto ne ho4et rabotatj.Ainars primi meru po kuljture,sportru i infastruktere v Ane i Brankas.Stepensa v Dumu i 4tob procvetal nashj kraj

pirms 11 gadiem, 2009.07.02 11:26

Vishnjkovs

S4jogolevs eto belij evrej i nikto ego ne snimet tak kak lizet popu rukovodstvu Ozolniekskoj Dume

pirms 11 gadiem, 2009.07.02 11:06

Kāzu Viesis

Nu, nezinu. Man šķiet, ka tieši Māris ir Ozolnieku novada sāpe un nelaime. Kamēr O domē sēdēs tādi veci pirdēji Ainārs, kā Baranovskis, kurš uzskata stadionu un sporta namu par personīgo īpašumu, kamēr būs Vīgants, kurš Sidrabenē ir noprihvatizējis visu līdz pēdējam kvadrātmetram, kamēr Skruļa un Seržāne un Valerts paklausīgi cels rociņas tā, kā vēlas Ainārs un viņam aiz muguras stāvošie Ozolnieku „uzņēmēji”, viss būs pa vecam. Infastruktūru uzturēs tāds pats vecs āksts Ērmiņš ar savu kantori, biznesa projekti un privatizācijas turpināsies tā kā līdz šim un tā var turpināt bezgalīgi.
Protams arī Liepiņa ģimenes uzņēmums – LPP nebūtu ne par kapeiku labāki. Tā kā Kažotnieks, iespējams, nemaz nebūtu tas sliktākais. Visdīvainākais, ka neviens tā arī nav pateicis, kāpēc Kažoks ir slikts. ?
Ainārs - s aimnieks ??????? Nesmīdiniet.

pirms 11 gadiem, 2009.07.02 10:55

vieteejais

M. Ainār. Tu esi pārbaudīta vērtība un arī saimnieks. Lai sokas jaunajam sasaukumam. Kažoknieks-garām.

pirms 11 gadiem, 2009.07.02 10:25

Ane

Tas ir vaks zarkam,atkal neko nedaris Ane un Brankas labuma.Izdarija un izmeta naudu uz nevajadzigu nekam kultur namu Ane,a celi ka tankadroms.Spotra laukums ka izkaste,labi ka vel Rimats uzkopa laukumu, rikoja treninjos un sacensibas Ane un Brankas bet vinjs cinas ka Don Kihots.Ko dara labuma Ainarsa un Gunti miljums A.Scjogolevs sporta zale "Malzeme"???

pirms 11 gadiem, 2009.07.02 09:36

Ozolnieku iedzīvotāja.

Labi, ka tā. Mārim būs grūti. Opozīcija laba lieta, ja tā ir konsruktīva un tai ir vēlme strādāt novada labā. Šoreiz tā nebūs. No darba Ozolniekos atbrīvotais arhitekts tēvzemietis Arvīds Racīnskis, bijušais izpildirektors Jānis Kažotnieks (pretendents arī uz priekšsēdētāja krēslu), nedeputāts Dainis Liepiņš daŗīs visu, lai tikai kaitētu un ne viss veicinātu Ozolnieka novada izaugsmi un attīstību. Žēl, bet šiem kungiem personīgais labums ir pirmā vietā un uz pārējiem nospļauties. Varu tikai Mārim novēlēt izturību, veselību un gudrību tikt galā ar visām negācijām, kuras parādīsies jaunā Domes sastāva opozīcijas pretdarbības rezultātā. Atliek vienīgi cerēt uz pozīcijas stingru mugurkaulu un atbalstu. Gribas Ozolnieku novadu redzēt skaistu, plaukstošu, bagātu un tas jau nu gan ir pozīcijas un opozīcijas tiešs uzdevums un pienākums.
Veiksmi darbā.

pirms 11 gadiem, 2009.07.02 09:16

Kāzu Viesis

Sveika beate.

Kāpēc ir labi, ka netika Kažotnieks ?

pirms 11 gadiem, 2009.07.02 09:05

beate

super! apsveicu!!!!!!! labi,ka netika Kažotnieks!!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.07.01 23:50

Vietējās ziņas