Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ozolnieku Tautas namā notiks tautasdziesmu dziedāšanas sacensības

Ceturtdien Jelgavas rajona Ozolnieku Tautas namā pulksten 11 notiks latviešu tautasdziesmu dziedāšanas sacensības "Lakstīgala 2009".

Jau sesto gadu Valsts jaunatnes iniciatīvu centrs organizē latviešu tautasdziesmu dziedāšanas sacensības, kurās bērni un jaunieši visā Latvijā sacenšas tautasdziesmu zināšanā un dziedāšanā, informēja Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts jaunatnes iniciatīvu centrs pārvaldes vecākā referente Daina Grimze.Pasākumā piedalīsies 70 bērni un jaunieši no Zemgales novada. Tie ir audzēkņi, kas apguvuši visas 117 dziesmas no krājuma "Lakstīgala", ko 2001.gadā izdevis Dziesmu svētku goda virsdiriģents Roberts Zuika un sakārtojis krājumā "Lakstīgala". 25 000 eksemplāru ar ģenerāļa Kārļa Goppera fonda un Amerikas latviešu Kultūras fonda atbalstu dāvinājis Latvijas skolu jaunatnei.Dalībnieki, kas apguvuši visas 117 dziesmas no krājuma "Lakstīgala", saņems balvu - mākslinieka Armanda Jēkabsona gatavotās "Sudraba lakstīgalas" medaļas.Februārī, pēc sacensībām Latvijas rajonos un pilsētās, bērni un jaunieši tiksies novadu sacensību pasākumos "Lakstīgala 2009".Sacensību mērķis ir popularizēt bērnu un jauniešu vidū latviešu tautasdziesmu apguvi, iepazīties ar latviešu tautas tradīcijām, novada tērpiem, rotaļām un mūzikas instrumentiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas