Ozolnieku “Zīlītē” jau otra bērna tuviniekam apstiprināta vīrusa Covid - 19 infekcija 3

“"Zīlīte" bērnu vecāki, vēlos jūs informēt, ka vakar vēlā pēcpusdienā saņēmu ziņu no Infektoloģijas centra par citas  grupas ģimenes locekli, kuram apstiprināta vīrusa infekcija. Labā ziņa - pirmajā gadījumā bērnam  infekcijas analīzes negatīvas. Uzsveru, ka joprojām nevienam bērnam nav saslimšanas. Turpinām ievērot rekomendācijas un saglabāt mieru. Jautājumu gadījumā sazināties ar mani caur e- pastu vai zvanot. Cieņā, Laura - iestādes vadītāja,” šādu “Whats App” ziņu saņēmuši Ozolnieku bērnudārza “Zīlīte” vecāki.

Bērnudārza vadītāja Laura Klegere-Dortāne zz.lv. apstiprināja šo informāciju, piebilstot, ka pirmsskolas izglītības iestāde turpina strādāt, bet šīs un iepriekšējās grupiņas, kurā bija aizdomas par inficēšanos ar vīrusu Covid - 19, bērni un darbinieki atrodas izolācijā.

Jau ziņojām, ka 18. martā "zz.lv” rīcībā nonāca informācija, ka Ozolnieku PII “Zīlīte” kādam no bērna tuviniekiem apstiprināta saslimšana ar “Covid-19” vīrusu, informēja bērnu vecāki.

Kā ziņots, līdz 14.aprīlim Latvijā saistībā ar Covid-19 izsludināta ārkārtējā situācija, šajā laikā nosakot virkni ierobežojošu pasākumu ar mērķi ierobežot vīrusa izplatību.

Papildus  Krīzes vadības padomes un valdības kopsēdē ir nolemts, ka no šī gada 16.marta pirmsskolas izglītības iestādēm un iestādēm, kas nodrošina bērnu uzraudzības pakalpojumu, jānodrošina dežūrgrupu darbība, lai nepieciešamības gadījumā nodrošinātu pirmsskolas pakalpojumu sniegšanu vecākiem, kas paši nevar nodrošināt bērnu pieskatīšanu.

Lai apmeklētu pirmsskolas izglītības iestādi, vecākiem ir jāiesniedz pirmsskolas izglītības iestādē rakstisks apliecinājums, ka bērns un ģimene pēdējo 14 dienu periodā nav bijuši ārvalstīs un nav bijuši kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai viņu kontaktpersonām, kā arī, ka vecākiem nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu.

Foto: no arhīva

 

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Ezis

Iecavkrasti paskatieties instagramā no kuriem jāietur 2 m distance

pirms gada, 2020.03.20 17:44

...

Pilnīgi noteikti 2+ metri būs jāietur no tās ģimenītes kura ar visu bērnu ap 10 martu esam-gudrāki-par-citiem aizspērās apskatīties svētās ģimenes baznīcu espaņjā un tagad filozofē kā tikt atpakaļ

pirms gada, 2020.03.20 19:56

??

Kurā ielā šī ģimenīte dzīvo?

pirms gada, 2020.03.22 23:15

Vietējās ziņas