Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pabeigta Ausekļa ielas rekonstrukcija 5

Pērn Jelgavā sāktā Ausekļa ielas rekonstrukcija posmā no Pulkveža Brieža ielas līdz Blaumaņa ielai ir pabeigta pirms plānotā termiņa - 1.jūnija.

Pašvaldības aģentūras (JPPA) "Pilsētsaimniecība" direktors Andrejs Baļčūns apliecināja, ka darbi ir pabeigti un objekti nodoti ekspluatācijā. Projekta kopējās izmaksas ir 98 366 lati.Pabeigta arī Driksas, Pasta, Raiņa un Katoļu ielas iekšpagalma labiekārtošana, kas izmaksājusi 150 957 latus.Šogad iecerēts arī uzlabot kārtību, pārvietojoties pa Rīgas ielu. Tās luksoforus paredzēts saslēgt vienotā sistēmā, lai varētu nodrošināt saskaņotu regulēšanu un iespēju nodrošināt "zaļo plūsmu". Tāpat luksoforu saslēgšana samazinās varbūtību, ka atsevišķa krustojuma luksofori izslēdzas vai pārtrauc darboties.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

2x2=4

jā, tas noteikti mazina iespēju, ka kāds luksafors nedarbosies - jo nedarbosies visi...

pirms 11 gadiem, 2009.06.02 12:01

sūnu ciems

Pats arī par savu personu atbildu :), bet, ja par vietu ko dēvē par Sūnu ciemu jebšu Jelgavu, atbildēt gribētāju ai, cik daudz!Paskaties deputātu kandidātu sarakstus.

pirms 11 gadiem, 2009.06.02 10:24

Baiba

Bijusi jelgavniece jautá-kas atbild par sunu ciemu?

pirms 11 gadiem, 2009.06.02 07:55

micro

man kaut kā likās, ka tam "zaļajam vilnim" jau sen vajadzēja būt, jo to labu laiku atpakaļ atbildīgās personas presē prezentēja! Tāda dīvaina de-ja-vu sajūta ... interesanti, kādos projektos ir vēl tā?!?

un par Ausekļa ielu - vai 98K ir adekvāta summa iegūtam rezultātam??? Pieļauju, ka tas ir ieskaitot posmu līdz pat Meiju ceļam ...

pirms 11 gadiem, 2009.06.01 16:02

sūnu ciems

Lai vienotā režīmā saslēgtu luksoforus (kā tas ir visās daudzmaz lielās pilsētās, un ko jau sen vēlas jelgavnieki)acīmredzot, vispirms jāveic zinātniskie un socioloģiskie pētījumi, jāizveido komisija un darba grupa, jāpiesaista n-tie tūkstoši, un tas viss noteikti aizņems vismaz 2 gadus...:)Īstais sūnu ciems!

pirms 11 gadiem, 2009.06.01 13:50

Vietējās ziņas