Pagājušajā diennaktī atklāti 215 Covid-19 gadījumi; miruši divi sasirgušie 1

Pagājušajā diennaktī atklāti kopumā 215 jauni saslimšanas ar Covid-19 gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotie dati.

Mirušie pacienti bijuši vecuma grupās no 70 līdz 75 gadiem un no 90 līdz 95 gadiem.

Aizvadītajā diennaktī veikti 5844 Covid-19 testi, savukārt pozitīvo gadījumu īpatsvars bijis 3,7%. SPKC iepriekš skaidroja, ka šis rādītājs Eiropas Savienībā tiek uzskatīts par būtisku, jo, tam pārsniedzot 4% robežu, slimības izplatība uzskatāma par strauju un nekontrolētu.

Līdz šim saslimšana ar Covid-19 ir apstiprināta kopumā 5894 personām, kamēr 1406 personas ir izveseļojušās, liecina centra dati.

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) mikroblogošanas vietnē "Twitter" aicinājis iedzīvotājus nedēļas nogalē lieki nepulcēties, vienlaikus gan rosinot doties svaigā gaisā, ievērojot drošības pasākumus.

Kariņš akcentēja, ka "šis laiks no mums visiem prasa īpašu iecietību, pacietību un atbildīgu rīcību ik dienu".


Foto: pixabay.com

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Skaudības Dievs

«Kovids nāk, kovids nāk, gan ar vilņiem, gan ar čalām. Kovids nāk no visām malām. Ko tas Kovid’s atnesīs? Tas atnesa nabadzību simtu gadu garumā.» ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-) (Skauģu Skauģis) Ar ironiju par nopietno, Tavs Skaudības Dievs P.S. Gaidām trešo kovid-19 vilni uzreiz pēc otrā viļņa, kad jezga norims… #SkaudībasDievs #kroņvīruss #kovid-19 #koronavīruss

pirms mēneša, 2020.10.31 21:05

Vietējās ziņas