Pagājušajā diennaktī stacionēti 20 Covid-19 pacienti; slimnīcās ievietoto kopskaits sarucis līdz 195

Aizvadītajā diennaktī stacionēti 20 Covid-19 pacienti, kas ir par 15 sasirgušajiem mazāk nekā tika stacionēts ceturtdien, liecina Nacionālā veselības dienesta apkopotie dati.

Slimnīcās ievietoto kopskaits kopš vakardienas sarucis par diviem pacientiem, līdz ar to patlaban stacionārā ārstējas 195 sasirgušie, no kuriem 185 ir ar vidēji smagu slimības gaitu, bet desmit - ar smagu slimības gaitu.

Pagājušajā diennaktī no stacionāra izrakstīti 20 pacienti, savukārt kopumā līdz šim no stacionāra izrakstīti 403 pacienti.

Kā vēstīts, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati liecina, ka pagājušajā diennaktī Latvijā atklāti 284 saslimšanas ar Covid-19 gadījumi, kas ir līdz šim lielākais vienā diennaktī atklāto gadījumu skaits, tāpat ceturtdien miruši pieci sasirgušie.

Šis ir lielākais vienas diennakts laikā reģistrēto inficēto un mirušo skaits. Līdz šim abi rādītāji bijuši visaugstākie 24.oktobrī, kad tika atklāti 259 Covid-19 gadījumi, savukārt četras personas nomira.

Viena no mirušajām personām bijusi vecuma grupā no 40 līdz 45 gadiem, kamēr pārējās četras - no 65 līdz 85 gadiem. Līdz šim mirušas 69 personas, kam bija apstiprināta saslimšana ar Covid-19.

Aizvadītajā diennaktī valstī veikti kopumā 5964 Covid-19 testi, savukārt pozitīvo testu īpatsvars bijis 4,76%. SPKC iepriekš skaidroja, ka šis rādītājs Eiropas Savienībā tiek uzskatīts par būtisku, jo, tam pārsniedzot 4% robežu, slimības izplatība uzskatāma par strauju un nekontrolētu.

Vadoties pēc centra datiem, līdz šim saslimšana ar Covid-19 atklāta kopumā 5679 gadījumos, savukārt kopskaitā atveseļojušies ir 1406 sasirgušie.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas