Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Palielinās izmaksas par neapdrošināto izraisītiem negadījumiem

Pieaugot neapdrošināto auto īpašnieku izraisīto negadījumu skaitam, ievērojami palielināti administratīvie sodi par braukšanu bez civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas. Turklāt Jelgavā gandrīz dubultojusies no speciālā Garantijas fonda izmaksātā summa par neapdrošināto izraisītajiem ceļu satiksmes negadījumiem.

Pēc Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja sniegtajiem datiem, 2009.gada piecos mēnešos, salīdzinājumā analogu laika posmu pērn, Jelgavā un rajonā Garantijas fonda maksājumi palielinājušies ievērojami - Jelgavā par 11 pozitīviem lēmumiem izmaksāti 7658 lati, kas ir 84 par procentiem vairāk kā pirmajos piecos 2008.gada mēnešos. Savukārt rajonā šajā pašā laikā par četriem lēmumiem izmaksāti 1739 lati, kas ir par 71 procentu vairāk.Saistībā ar Jelgavā notikušajiem ceļu satiksmes negadījumiem šā gada piecos mēnešos par naudas izmaksu sakarā ar apdrošināšanas gadījumu pieņemti 342 lēmumi, kas ir par 28 procentiem mazāk kā pērn šajā pašā laika posmā. Pavisam izmaksāti vairāk nekā 214 tūkstoši latu jeb 629 lati par vienu satiksmes negadījumu, kas ir par desmit procentiem vairāk. Vietā atgādināt - ja negadījumu izraisa ar auto, kura īpašnieka civiltiesiskā atbildība nav apdrošināta, cietušajiem no Garantijas fonda segtie zaudējumi pēc tam regresa kārtībā tiks piedzīti no negadījumu izraisījušā auto vadītāja vai īpašnieka.Vairāk lasiet otrdienas, 30.jūnija, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas