Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pamatskolēni iepazīst profesijas

Jelgavas Amatniecības vidusskola ik nedēļu aicina devīto klašu audzēkņus apmeklēt interešu profesionālos pulciņus, kas ļauj praktiskā veidā ieskatīties sešās izglītības programmās.

Šādi pulciņi rīkoti, lai skolēni zinātu, ar ko saskarsies, ja vēlēsies sākt mācības Jelgavas Amatniecības vidusskolā. Direktora vietnieks arodmācību darbā Uldis Sokolovs stāsta, - nereti gadās, ka audzēkņi pirmajā kursā pārtrauc mācības, jo saprot, ka izvēlētā profesija viņus tomēr neinteresē, ir vīlušies. Lai šādas situācijas nerastos, viņi ar tām var iepazīties jau pirms mācību sākšanas.Kuplākais pulciņu apmeklētāju skaits ir no Jelgavas Valsts ģimnāzijas, 1. ģimnāzijas, 4. , 5. un 6. vidusskolas, uz tiem dodas arī rajona skolēni. Kā atklāj U.Sokolovs, sākotnēji cerēts, ka jauniešu interese būs lielāka. Skolēni pulciņiem var pievienoties jebkurā laikā.Lielākā interese izrādīta par programmām «Datorsistēmas», «Ēdināšanas pakalpojumi», «Sekretariāta un biroja darbs», iepazīties var arī ar «Būvdarbiem», «Autotransportu» un «Kokizstrādājumu izgatavošanu». Ar jauniešiem strādā attiecīgo programmu pasniedzēji, jāpiebilst, ka pulciņi ir bez maksas. U.Sokolovs teic, ka pulciņu apmeklētājiem plānots piešķirt priekšrocības, stājoties mācību iestādē.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas