Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par aizmāršību - «plāksteri» 9

Daļā Lidotāju ielas līdzīgi kā daudzviet pilsētā vienu dienu nedēļā noteiktu laiku ar ceļa zīmi liegts apstāties. Savukārt kāds iedzīvotājs «Ziņām» sūdzas par pašvaldības policistu nesaudzību - trešdienās drīz pēc astoņiem viņi ir klāt un bez žēlastības ikvienam pārkāpējam piemēro 30 latu sodu.

Lidotāju ielā norāde nosaka - mašīnas nedrīkst atstāt trešdienās no pulksten astoņiem rītā līdz pusdienlaikam. Taču ne visi autovadītāji, kas ikdienā savas mašīnas tur atstāj, spēj ielāgot šo nosacījumu.«Ja mašīnu atstāj otrdienas vakarā, sanāk, ka agri no rīta trešdien jāpaspēj tā pārlikt uz citu vietu, bet stāvlaukumu tuvumā nekur nav,» sūrojas kāds šoferītis, piebilstot, ka policisti tā nekautrējas piepelnīties uz aizmāršīgu pilsētnieku rēķina.Par ceļazīmju izvietošanu atbildīgās aģentūras «Pilsētsaimniecība» direktors Andrejs Baļčūns skaidro, ka šī zīme tur nepieciešama, lai saimnieciskie dienesti varētu vismaz reizi nedēļā notīrīt brauktuvi un šim darbam netraucētu ielas malās novietotie spēkrati. Savukārt Pašvaldības policijas priekšnieka palīdze juridiskajos un sabiedrisko attiecību jautājumos Sandra Reksce atgādina Administratīvo pārkāpumu kodeksa 22.pantu, kas nosaka - «administratīvais sods ir atbildības līdzeklis un tiek piemērots, lai personu, kura izdarījusi pārkāpumu, audzinātu likumu ievērošanas un sadzīves noteikumu cienīšanas garā, kā arī lai tiklab tiesību pārkāpējs, kā citas personas neizdarītu jaunus pārkāpumus».S.Reksce arī uzsver, ka Jelgavas Pašvaldības policija ir kontrolējoša iestāde, bet zīmju nepieciešamību nosaka Satiksmes kustības drošības komisija.Uz jautājumu, vai sākumā nevīžīgos autovadītājus nevarētu tikai brīdināt, policijas pārstāve atbild, ka par stāvēšanu 326.ceļa zīmes darbības zonā cits soda veids nav paredzēts.Jāpiebilst - kopš gada sākuma līdz šīs nedēļas sākumam par minētā panta neievērošanu šajā adresē Lidotāju ielā sastādīti 15 administratīvā pārkāpuma protokoli. Vēl vairāki sodi piemēroti šonedēļ.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

tornis

Var mekleet citu darbu.Mani noveerojumi liecina,ka speekaa krievu paruna labaak meita prostituta,nekaa deels ments.Vislabaakaas zaales pret shaadu mafiozo piiljudiikji-Pleskavas VDV un Kantimirova tanku diviizija.+GULAG visiem valsts ierednjiem.

pirms 11 gadiem, 2009.04.03 16:39

Ko jūs te rejat pašvaldības policistus, viņi nav vainīgi kad priekšnieks viņiem ir ar Napoleona sindromiem kuram neinteresē viņa darbinieku personīgās problēmas,bet gan gūtie ienākumi par iedzīvotāju pārkāpumiem,kā arī uzstādītie noteikumi,ja dienā neiekasēs noteikto summu tad lemsim vai tu tāds darbinieks vispār esi vajadzīgs,jo strādātāj gribētāji ir pilna Jelgava. Tā kā kamēm nebūs priekšnieks normāls un saprotoš tikmēr arī policisti būs kā suņi.

pirms 11 gadiem, 2009.04.03 15:39

Audit

Ko notīrīt!?
Vakar pat pa Mātera ielu belarus ar putekļusūcēju brauca, tieši tā brauca un aiz sevis atstāja dubļu svītru, nevis jauku, tīru ielas apmali!

pirms 11 gadiem, 2009.04.03 14:22

daneta

Torni, bulciņzagļi ir vairāk nekā nopietni frukti, tāpēc tie tiek biežāk tiesāti :)

pirms 11 gadiem, 2009.04.03 13:01

tornis

Skaidri zinaams-ja noziedznieks lauzhas dziivoklii jaazvana un jaagaida tiesiibsargi.Par savas dziiviibas un mantas aizstaaveeshanu godiigu cilveeku gaida augstaakais sodameers. Taa ir tikai LV,Ukrainaa,Moldovaa un Krievijaa. Cietumos nonaak bulcinjzaglji,nevis nopietni frukti!

pirms 11 gadiem, 2009.04.03 11:42

Greex

Ieteikums ar aizlieguma ziimeem apspraudiito ielu iemiitniekiem - paveerot, vai iela tik tieshaam shajaa laikaa tiek tiiriita. Un, ja tiiriitaajus neredz, tajaa pashaa dienaa izteikt pretenzijas "Pilseetsaimnieciibai" par netiiriitu ielu.

pirms 11 gadiem, 2009.04.03 10:23

daneta

Nu zādzības un laupīšanas būs vēl vairāk... Valsts par to rūpējas, pagarinot bezdarbnieku rindas... Beidzās bezdarbnieka pabalsts, darba nav - ko tad citu darīt, ja ne zagt... ēst tad gribās... Valsts ir vislielākais zaglis - uzliek nodokļus (pat pensijai), paceļ PVN, samazina algas, veicina darbinieku atlaišanu... Ko tad var vēlieties??? Noziedzība augs, bet policistiem algas nogriež un kadrus samazina...

pirms 11 gadiem, 2009.04.03 10:05

daneta

Policijas darbinieku pienākums, arī pašvaldības policistu, ir runāt ar iedzīvotājiem, sadarboties ne tikai stādīt protokolus, lai iedzīvotāji tiktu sodīti... Tas jau ir pats vienkāršākais paņēmiens - iespraust soda kvīti... Tāpēc jau Jelgavas pašvaldības policijas darbiniekus, lielākā daļa no jelgavniekiem, neciena... Nu, noskaidro pārkāpēja dzīvesvietu, izrunājies, ja nepalīdz, tad piekrītu - ir jāsoda, bet sākotnēji jāmeklē kkāds kompromiss

pirms 11 gadiem, 2009.04.03 09:28

tornis

Blj...! Cik var terorizeet parastos iedziivotaajus? Kad kjersies pie noziedzniekiem? Publiskaas vietaas kuupinaatie tirgo zagtas kjeediites,mobilos,narkotikas,tiek apzagti dziivoklji,auto,nekad neviens netiek piekjerts. Musori,savaadaak nosaukt nevaru.Tur iet straadaat diikdienji,kuri cer viegli,negodiigii pelniit,izmantojot dienesta staavokli!

pirms 11 gadiem, 2009.04.03 09:24

Vietējās ziņas