Par aktīvu līdzdalību Jelgavas statusa saglabāšanā Valainim pasniegs pilsētas apbalvojumu 11

Latvijas Lielo pilsētu asociācijas (LLPA) izpilddirektoram, Saeimas deputātam Viktoram Valainim (ZZS) par aktīvu līdzdalību Jelgavas statusa saglabāšanā tiks pasniegts pilsētas apbalvojums, ceturtdien lēmusi pilsētas dome, kurā pie varas ir Valaiņa pārstāvētā Latvijas Zemnieku savienība.

Līdz 16.oktobrim iedzīvotāji, valsts un pašvaldību iestādes, uzņēmumi, biedrības un nodibinājumi varēja izvirzīt kandidātus Jelgavas pilsētas augstāko apbalvojumu saņemšanai, lai tradicionāli pirms valsts svētkiem godinātu tos cilvēkus, kas ar savām idejām un ieguldīto darbu veicinājuši Jelgavas pilsētas izaugsmi.

Saskaņā ar domes lēmumu šajā reizē tiks pasniegtas piecas Goda zīmes un deviņi Goda raksti. Apbalvojumi tiks pasniegti kultūras, izglītības, uzņēmējdarbības un citu sabiedrisko aktivitāšu pārstāvjiem.

Apbalvojumu "Goda zīme" saņems ilggadējs Jelgavas 1.ģimnāzijas direktors Elmārs Sakne par ieguldījumu pilsētas izglītības sistēmas attīstībā, Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas direktore Ilze Vilkārse par inovatīvu metožu ieviešanu mācību procesā un ieguldījumu pilsētas izglītības sistēmā un Latvijas Lauksaimniecības universitāte rektore profesore Irina Pilvere par ieguldījumu zinātnes, tehnoloģiju un inovatīvas izglītības attīstībā un Jelgavas vārda popularizēšanu.

Šādu apbalvojumu par ieguldījumu inovatīvu tehnoloģiju ieviešanā pilsētas centralizētās siltumapgādes sistēmā nolemts piešķirt arī ilggadējai SIA "Fortum Jelgava" valdes loceklei Ainai Bataragai, bet SIA "Zemgales tehnoloģiskais centrs" vadītājam Mārim Avotiņam tas tiks piešķirts par ieguldījumu uzņēmējdarbības attīstībā, inovatīvu tehnoloģiju ieviešanu un jaunu darba vietu radīšanu pilsētā.

Apbalvojums "Goda raksts" piešķirts arī vairākiem Pašvaldības policijas darbiniekiem par ieguldījumu sabiedriskās kārtības nodrošināšanā un augstu profesionālo meistarību. Goda raksta saņēmēji ir Māris Velve, Inga Stepane un Antons Linerts. Savukārt biedrības "Mans tautastērps" valdes loceklei Ilzei Strēlei apbalvojumu pašvaldība piešķirs par aktīvu radošu darbību un Jelgavas vārda popularizēšanu.

SIA "Berling" valdes locekle Inese Rubene apbalvojumu saņems par augstu sociālo atbildību un operatīvu rīcību ārkārtējā situācijā Jelgavas pilsētā, bet kora "Balti" mākslinieciskā vadītāja diriģente Maija Branka - par aktīvu radošu darbību un ieguldījumu Jelgavas pilsētas vārda popularizēšanā. Saeimas deputāts un LLPA izpilddirektors Valainis, kurš līdzīgi kā Jelgavas mērs Andris Rāviņš, pārstāv Zaļo un zemnieku savienību, tiks apbalvots par aktīvu līdzdalību likumprojekta izstrādē Jelgavas pilsētas statusa saglabāšanai.

Par aktīvu sabiedrisko darbību un ilggadēju ieguldījumu Jelgavas vārda popularizēšanā tiks novērtēta laikraksta "Zemgales Ziņas" žurnāliste Maija Laizāne, bet biedrības "Kultūras un mākslas centrs "Nātre"" valdes priekšsēdētājai Dacei Indrikai apbalvojumu nolemts piešķirt par aktīvu radošu darbību un jaunatnes izglītošanu Jelgavas pilsētā.

Apbalvojumus plānots pasniegt Latvijas Republikas proklamēšanas 102.gadadienas priekšvakarā - 17.novembrī.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 11

mhh

Kā tad pilvere ir nesusi pilsētas vārdu pasaulē?

pirms 26 dienām, 2020.10.30 10:47

Mītava

Labāk būtu apbalvojuši vēsturnieku Andri Tomašūnu nekā savējo Valaini.

pirms 26 dienām, 2020.10.30 11:17

Tas pats Jānis

Vecās tradīcijas ZZSiešu vidū saglabājas...

pirms 26 dienām, 2020.10.30 11:37

Hm

Man šķiet,ka Tomašuns sen apbalvots.Cik var.

pirms 26 dienām, 2020.10.30 11:49

Laucinieki

♥️♥️♥️
Apsveicam, Mūsu skaisto Varoni ! Bučas Tev.

pirms 26 dienām, 2020.10.30 11:49

bračka

Tas nav Jelgavas Viktors Valainis,bet gan Saeimas deputās no Rīgas

pirms 26 dienām, 2020.10.30 11:50

Arnolds

Man patīk laucinieki, es viņus mīlu.

pirms 26 dienām, 2020.10.30 12:18

to Hm

Tev šķiet...Bet Tomašūns nekad nav apbalvots ar šiem abiem pilsētas apbalvojumiem,bet tagad apbalvo jau otru Valaini.

pirms 26 dienām, 2020.10.30 15:58

OPĪTIS

OLŠTEINA SEŠINIEKA JELGAVNIEKU VĒLĒTĀJU -ZATLERA PARTIJAS UZMETĒJS ! SESTDIENAS NAKTĪ KOPĀ AR.OLŠTEINU IESKRĒJA MŪSU ŠTĀBĀ -.FLORAS OFISA TELPĀS! IZTECA MUMS " PRIEKU" PAR UZVARU (24) VIETAS ! SKAIDRI ZINOT, KA PIRMDIEN NO.ZATLERA PARTIJAS IZSTĀSIES, NOBĪDOT PĒC VIEVOTĪBAS SCENĀRIJA ZATLERIEŠUS UZ.TREŠO VIETU.
PĒC DIVIEM GADIEM PATS PAMETA ARĪ VIENOTĪBU UN.TAGAD ŠIS KLAIDONIS,.NEOFICIĀLI TIEK GATAVOTS ANDRA VIETĀ PAR JAUNO JELGAVAS MĒRU!
SKAISTS JAU IR BET.ARĪ GLUMS !
CERU, KA.ZZS SĀGA VALSTĪ UN ARĪ JELGAVĀ IR BEIGUSIES !

pirms 23 dienām, 2020.11.01 18:02

Vietējās ziņas